Dienstregeling concessie Stadsvervoer Amsterdam 2018
De dienstregeling 2018 van het GVB loopt van 10 december 2017 t/m 8 december 2018.
Inhoud
Lijnennet
Lijnennet van 10 december 2017 t/m 21 juli 2018
Lijnennet vanaf 22 juli 2018
Wijzigingen per 10 december 2017
Op diverse lijnen wijzigen de aankomst- en vertrektijden.
In de ochtendspits gaat de frequentie omlaag van tien keer per uur naar acht keer per uur.
In de middagspits gaat de frequentie omhoog naar acht keer per uur. Hierdoor is er in frequentie geen verschil meer tussen de ochtend- en de middagspits.
In de avonduren wordt er voortaan tot na middernacht doorgereden, en op zondagochtend wordt de dienst eerder opgestart.
De frequentie op deze lijn wordt verdubbeld, in plaats van vier keer per uur gaat er acht keer per uur een bus rijden.
De route in Zuidoost wordt aangepast.
Wijzigingen per 1 januari 2018
Omdat Jan de Wit stopt met het uitvoeren van een buslijn tussen de Henk Sneevlietweg en de Riekerpolder, neemt GVB deze verbinding over.
Wijzigingen per 3 februari 2018
- Lijn 30 Holysloot - Amsterdam Buikslotermeerplein en Lijn 31 Zunderdorp 't Nopeind - Amsterdam Buikslotermeerplein:
Als experiment worden deze twee lijnen van 3 februari tot en met 10 december 2018 vervangen door Mokumflex. Hiermee kan na reservering tussen alle haltes van de lijnen 30 en 31 worden gereisd.
Wijzigingen per 19 februari 2018
Deze lijn komt terug in dienst na voltooiing van de werkzaamheden in de De Lairessestraat.
Vanwege de terugkeer van lijn 16, wordt de frequentie van lijn 24 verlaagd. Halte Albert Cuypstraat komt te vervallen.
Wijziging per 14 mei 2018
Deze spitslijn wordt geïntroduceerd en sluit bij de Anderlechtlaan aan op diverse buslijnen van en naar Schiphol.
Wijzigingen per 22 juli 2018
Metro
Deze nieuwe metrolijn gaat over de Noord/Zuidlijn rijden.
Tram
Lijn 1 gaat, komende vanaf Osdorp De Aker, voortaan na het Leidseplein niet meer naar het Centraal Station, maar via de route van lijn 7 naar het Muiderpoortstation. De verbinding tussen het Centraal Station en Leidseplein wordt verzorgd door de lijnen 2, 11 en 12.
Vanwege de routewijziging van lijn 7 wordt lijn 3 verlengd naar het Flevopark. Daarnaast wordt de frequentie verhoogd vanwege het verdwijnen van lijn 12 op het traject tussen de De Clercqstraat en het Museumplein.
Deze lijn gaat, komende vanaf Osdorp De Aker, voortaan na het Leidseplein niet meer naar het Centraal Station, maar via de route van lijn 10 naar de Westergasfriek. De verbinding tussen het Centraal Station en Leidseplein wordt verzorgd door de lijnen 2, 11 en 12.
Deze lijn gaat voortaan niet meer naar het Flevopark maar via de route van lijn 10 naar het Azartplein. Het traject tussen het Weesperplein en het Muiderpoortstation wordt overgenomen door ijn 1, terwijl lijn 3 voortaan de verbinding tussen het Muiderpoortstation en Flevopark bedient.
Deze lijn wordt opgeheven. Lijn 14 biedt voortaan een verbinding tussen het Centraal Station en Tropenmuseum (via Artis), terwijl lijn 19 het traject tussen Diemen Sniep en het Tropenmuseum overneemt en verder via het Leidseplein naar Station Sloterdijk rijdt.
Deze lijn wordt opgeheven. Het traject tussen de Westergasfabriek en het Leidseplein wordt overgenomen door lijn 5 en het traject tussen het Leidseplein en Azartplein wordt overgenomen door lijn 7.
Deze nieuwe lijn dient ter ontlasting van de lijnen 1, 2 en 12. Er wordt alleen gereden tijdens de drukste momenten; op de overige tijdstippen bieden eerdergenoemde lijnen voldoende capaciteit.
Deze lijn rijdt voortaan niet meer naar Station Sloterdijk, maar via de Leidsestraat naar het Centraal Station. Het traject tussen Station Sloterdijk en Bos en Lommer wordt overgenomen door lijn 19, terwijl het traject tussen de De Clercqstraat en het Museumplein alleen nog door lijn 3 bediend wordt.
Van deze lijn vervalt het westelijke deel geheel. Dit wordt opgevangen door hogere frequenties op de lijnen 7, 13 en 19. Het oostelijke deel gaat na de Dam naar het Centraal Station, waarmee tussen het Centraal Station en Artis de functie van lijn 9 wordt overgenomen.
Deze tramlijn wordt opgeheven. Het grootste deel van het traject blijft bediend worden door lijn 24, welke tussen het Centraal Station en De Pijp versterkt wordt door metrolijn 52. De De Lairessestraat blijft bediend worden door de buslijnen 347, 357 en 397.
Deze nieuwe tramlijn is een combinatie van delen van de routes van de lijnen 12, 10 en 9 en rijdt vanaf Station Sloterdijk via het Leidseplein en de metrostations Vijzelgracht en Weesperplein naar Diemen Sniep.