Lijn
|
Stad
|
Vervoerder
|
Lijn 1 Bielefeld, Schildesche - Senne
|
Bielefeld
|
MoBiel
|
Lijn 1 Brussel Weststation - Sint-Pieters-Woluwe Stokkel
|
|
MIVB
|
Lijn 1 Köln Weiden West - Bergisch Gladbach Bensberg
|
|
KVB
|
Lijn 1 Puteaux La Défense (Grande Arche) - Paris/Vincennes Château de Vincennes
|
|
RATP
|
Lijn 10 Boulonge-Billancourt Boulogne - Pont de Saint-Cloud - Parijs Gare d’Austerlitz
|
|
RATP
|
Lijn 11 Parijs Châtelet - Les Lilas Mairie des Lilas
|
|
RATP
|
Lijn 12 Aubervilliers Mairie d’Aubervilliers - Issy-les-Molineaux Mairie d’Issy
|
|
RATP
|
Lijn 12 Köln, Merkenich - Zollstock Südfriedhof
|
|
KVB
|
Lijn 13 Köln, Sülzgürtel - Holweide Vischeringstraße
|
|
KVB
|
Lijn 13 Saint-Denis Saint-Denis - Université / Asnières-sur-Seine/Gennevilliers Asnières - Gennevilliers - Les Courtilles - Châtillon/Montrouge Châtillon - Montrouge
|
|
RATP
|
Lijn 14 Saint-Ouen-sur-Seine Mairie de Saint-Ouen - Parijs Olympiades
|
|
RATP
|
Lijn 15 Köln, Chorweiler - Ubierring
|
|
KVB
|
Lijn 16 Köln Niehl Sebastianstraße - Bonn Bad Godesberg Stadthalle
|
|
KVB, SWB
|
Lijn 17 Köln, Severinstraße - Rodenkirchen Bahnhof
|
|
KVB
|
Lijn 18 Köln Thielenbruch - Bonn Hauptbahnhof
|
|
KVB, SWB
|
Lijn 2 Bielefeld, Altenhagen - Sieker
|
Bielefeld
|
MoBiel
|
Lijn 2 Koekelberg, Elisabeth - Simonis
|
Brussel
|
MIVB
|
Lijn 2 Paris, Porte Dauphine - Nation
|
|
RATP
|
Lijn 3 Bielefeld, Babenhausen Süd - Dürkopp Tor 6
|
Bielefeld
|
MoBiel
|
Lijn 3 Köln, Görlinger-Zentrum - Thielenbruch
|
|
KVB
|
Lijn 3 Levallois-Perret Pont de Levallois–Bécon - Bagnolet Gallieni
|
|
RATP
|
Lijn 3bis Paris, Porte des Lilas - Gambetta
|
|
RATP
|
Lijn 4 Bielefeld, Lohmannshof - Stieghorst
|
Bielefeld
|
MoBiel
|
Lijn 4 Köln Bocklemünd - Leverkusen Schlebusch
|
|
KVB
|
Lijn 4 Paris Porte de Clignancourt - Bagneux Bagneux–Lucie Aubrac
|
|
RATP
|
Lijn 5 Anderlecht Erasmus - Oudergem Herrmann-Debroux
|
|
MIVB
|
Lijn 5 Bobigny Bobigny-Pablo Picasso - Parijs Place d’Italie
|
|
RATP
|
Lijn 5 Köln, Sparkasse Am Butzweilerhof - Heumarkt
|
|
KVB
|
Lijn 6 Koekelberg Elisabeth - Brussel Koning Boudewijn
|
Brussel
|
MIVB
|
Lijn 6 Parijs, Charles de Gaulle - Étoile - Nation
|
|
RATP
|
Lijn 63 Bonn, Tannenbusch Mitte - Bad Godesberg Stadthalle
|
|
SWB
|
Lijn 66 Siegburg Bahnhof - Bad Honnef Stadtbahn
|
|
SWB
|
Lijn 67 Siegburg Bahnhof - Bonn Bad Godesberg Stadthalle
|
|
SWB
|
Lijn 68 Bornheim Stadtbahn - Bonn Ramersdorf
|
|
SWB
|
Lijn 7 Frechen Benzelrath - Köln Zündorf
|
|
KVB
|
Lijn 7 La Courneuve La Courneuve - 8 Mai 1945 - Villejuif Villejuif - Louis Aragon / Ivry-sur-Seine Mairie d'Ivry
|
|
RATP
|
Lijn 7bis Parijs, Louis Blanc - Pré Saint-Gervais
|
|
RATP
|
Lijn 8 Parijs Balard - Créteil Pointe du Lac
|
|
RATP
|
Lijn 9 Boulonge-Billancourt Pont de Sévres - Montreuil Mairie de Montreuil
|
|
RATP
|
Lijn 9 Köln, Sülz Hermeskeiler Platz - Königsforst
|
|
KVB
|
Lijn Orlyval Anton Anton - Paray-Vieille-Poste Aéroport D’orly (Terminal 4)
|
|
RATP
|
Lijn U1 Berlin, Warschauer Straße - Uhlandstraße
|
|
BVG
|
Lijn U1 Norderstedt Mitte - Großhansdorf / Hamburg Ohlstedt
|
|
Hochbahn
|
Lijn U11 Gelsenkirchen Buerer Straße - Essen Messe West-Süd/Gruga
|
|
Ruhrbahn
|
Lijn U17 Essen, Karlsplatz - Margarethenhöhe
|
|
Ruhrbahn
|
Lijn U18 Essen Berliner Platz - Mülheim Hauptbahnhof
|
|
Ruhrbahn
|
Lijn U2 Berlin, Pankow - Ruhleben
|
|
BVG
|
Lijn U2 Hamburg, Niendorf Nord - Mümmelmannsberg
|
|
Hochbahn
|
Lijn U3 Berlin, Warschauer Straße - Krumme Lanke
|
|
BVG
|
Lijn U3 Hamburg, Wandsbek-Gartenstadt - Barmbek
|
|
Hochbahn
|
Lijn U35 Bochum Hustadt - Herne Schloß Strünkede
|
|
BOGESTRA
|
Lijn U4 Berlin, Nollendorfplatz - Innsbrucker Platz
|
|
BVG
|
Lijn U4 Hamburg, Billstedt - Elbbrücken
|
|
Hochbahn
|
Lijn U41 Lünen Brambauer Verkehrshof - Dortmund Clarenberg
|
|
DSW21
|
Lijn U42 Dortmund, Grevel - Grotenbachstraße
|
|
DSW21
|
Lijn U43 Dortmund, Dorstfeld Betriebshof - Wickede S-Bahnhof
|
|
DSW21
|
Lijn U44 Dortmund, Walbertstraße/Schulmuseum - Westfalenhütte
|
|
DSW21
|
Lijn U45 Dortmund, Fredenbaum - Westfalenhallen
|
|
DSW21
|
Lijn U46 Dortmund, Brunnenstraße - Westfalenhallen
|
|
DSW21
|
Lijn U47 Dortmund, Westerfilde S-Bahnhof - Aplerbeck
|
|
DSW21
|
Lijn U49 Dortmund, Hafen - Hacheney
|
|
DSW21
|
Lijn U5 Berlin, Hauptbahnhof - Hönow
|
|
BT i.o.v. BVG
|
Lijn U6 Berlin, Alt-Tegel - Alt-Mariendorf
|
|
BVG
|
Lijn U7 Berlin, Rathaus Spandau - Rudow
|
|
BVG
|
Lijn U70 Düsseldorf Hauptbahnhof - Krefeld Rheinstraße
|
|
Rheinbahn
|
Lijn U71 Düsseldorf, Rath S-Bahnhof - Benrath Betriebshof
|
Düsseldorf
|
Rheinbahn
|
Lijn U72 Düsseldorf Hellriegelstraße - Ratingen Mitte
|
Düsseldorf
|
Rheinbahn
|
Lijn U73 Düsseldorf, Gerresheim S-Bahnhof - Universität Ost
|
Düsseldorf
|
Rheinbahn
|
Lijn U74 Düsseldorf, Holthausen - Lörick
|
|
Rheinbahn
|
Lijn U75 Düsseldorf Vennhauser Allee - Neuss Hauptbahnhof
|
|
Rheinbahn
|
Lijn U76 Düsseldorf Handelszentrum/Moskauer Straße - Krefeld Rheinstraße
|
|
Rheinbahn
|
Lijn U77 Düsseldorf, Holthausen - Am Seestern
|
|
Rheinbahn
|
Lijn U78 Düsseldorf, Hauptbahnhof - Messe Nord
|
|
Rheinbahn
|
Lijn U79 Düsseldorf Universität Ost - Duisburg Meiderich Bahnhof
|
|
Rheinbahn, DVG
|
Lijn U8 Berlin, Wittenau - Hermannstraße
|
|
(BT i.o.v.) BVG
|
Lijn U83 Düsseldorf, Gerresheim Krankenhaus - Benrath Betriebshof
|
Düsseldorf
|
Rheinbahn
|
Lijn U9 Berlin, Osloer Straße - Rathaus Steglitz
|
|
BVG
|