Lijn
|
Route
|
Opmerking
|
Streekdienst
|
10
|
Assen - Rolde - Gieten - De Hilte / Eexterzandvoort - Bareveld - Wildervank - Veendam - Zuidwending - Pekela's - Winschoten
|
|
16
|
Assen - Smilde - Appelscha - Oosterwolde - Donkerbroek - Heerenveen/Drachten
|
|
17
|
Oosterwolde - Makkinga - Elsloo - Oosterstreek - Noordwolde - Frederiksoord - Nijensleek - Eesveen - Steenwijk
|
|
20
|
(Assen -) Smilde - Dieverbrug - Dwingeloo / Diever - Dieverbrug - Uffelte - Havelte - Meppel
|
|
21
|
Assen - Rolde - Schoonloo - De Kiel - Schoonoord - Sleen - Erm - Emmen
|
|
22
|
Assen - Hooghalen - Beilen - Westerbork - Orvelte - Wezup - Zweeloo - N376 - Emmen
|
|
23
|
Assen - Hooghalen - Zwiggelterbrug - Westerbork - Orvelte - Wezup - Zweeloo - N376 - Emmen
|
|
24
|
Assen - Rolde - Borger - Buinen - Nieuw Buinen - Stadskanaal
|
|
25
|
Meppel - Nijeveen - Havelterberg - Steenwijk - Tuk - Steenwijkerwold - De Blesse - Oldemarkt
|
|
26
|
Heerenveen - Oldeholtwolde - Wolvega - De Blesse - Steggerda - Vinkega - Noordwolde - Oldeberkoop
|
|
26
|
Emmen - Barger Oosterveld - Nieuw Dordrecht - Klazienaveen - Barger Oosterveen - Weiteveen - Nieuwe Schoonebeek - Schoonebeek - Coevorden
|
|
27
|
Hoogeveen - Noordscheschut - Geesbrug - Zwinderen - Gees - Meppen - Zweeloo - N376 - Emmen
|
|
28
|
Stadskanaal - Gasselternijveen - Gasselte - Gieten - Rolde - Deurze - Assen
|
|
29
|
Zwolle - Nieuwleusen - Balkbrug - Dedemsvaart - Lutten - Slagharen - De Krim - Coevorden
|
|
31
|
Ommen - Witharen - Balkbrug - Linde - Zuidwolde - Ten Arlo - Hoogeveen
|
|
33
|
Hoogeveen - Noordscheschut - Hollandscheveld - Elim - Nieuwlande - Dalerpeel - Steenwijksmoer - Coevorden
|
|
34
|
Hardenberg - Gramsbergen - De Krim - Coevorden
|
Schoolbus
|
35
|
Hoogeveen - Tiendeveen - Drijber - Wijster - Spier (- Beilen) - Lhee - Dwingeloo - Dieverbrug - Diever - Vledder - Frederiksoord
|
|
37
|
Hoogeveen - Noordscheschut - Nieuweroord - Nieuw Balinge - Mantinge - Witteveen - Orvelte - Westerbork
|
|
40
|
Zwolle - Lichtmis - Rouveen - Staphorst - Meppel
|
|
42
|
Emmen - Emmer Compascuum - Munsterseveld - Barnflair / Roswinkel - Ter Apel
|
|
43
|
Emmen - Nieuw Dordrecht - Klazienaveen
|
|
44
|
Harkstede - Scharmer - Kolham - Froombosch - Sappemeer - Hoopgezand - Kropswolde - De Groeve - Zuidlaren - Tynaarlo - Vries
|
|
44
|
Emmen - Zuidbarge - Erica - Schoonebeek
|
|
45
|
Emmen - Barger Oosterveld - Nieuw Dordrecht - Barger Compascuum - Zwartemeer - Klazienaveen
|
|
48
|
Steenwijk - Darp - Havelte - Darp - Wapserveen - Kallenkote - Steenwijk
|
|
49
|
Dedemsvaart - Balkbrug - Nieuwleusen - Zwolle
|
Schoolbus
|
50
|
Groningen - De Punt - Ubbena - Vries - Assen
|
|
51
|
Assen - Ubbena - Vries - De Punt - Glimmen - Haren - Groningen
|
|
52
|
Groningen - Paterswolde - Eelde - De Punt
|
|
53
|
Groningen - Haren - Glimmen - De Punt
|
|
57
|
Groningen - Westlaren - Zuidlaren - Annen
|
|
58
|
Groningen - Westlaren - Zuidlaren - Annen - Gasteren - Loon - Assen
|
|
59
|
Emmen - Klijndijk - Odoorn - Exloo - Borger - Drouwen - Gasselte - Gieten - Eext - Annen - Zuidlaren - Midlaren - Noordlaren - Glimmen - Haren - Groningen
|
|
70
|
Zwolle - Genne - Hasselt - Zwartsluis - Beukers - Blauwe Hand - Giethoorn - Steenwijk
|
|
71
|
Zwolle - Hasselt - Zwwartsluis - Sint Jansklooster - Vollenhove - Marknesse - Emmeloord
|
|
73
|
Meppel - Beukers - Doosje - Zwartsluis
|
Schoolbus
|
73
|
Groningen - Hoogezand - Bareveld - Stadskanaal - Musselkanaal - Ter Apel - Weerdinge - Emmen
|
|
74
|
Zwolle - Hasselt - Genemuiden - Kamperzeedijk - IJsselmuiden - Kampen
|
|
75
|
Steenwijk - Scheerwolde - Blokzijl - Marknesse - Emmeloord
|
|
76
|
Emmeloord - Marknesse - Luttelgeest - Kuinre - Scherpenzeel - Munnekeburen - Wolvega
|
|
77
|
Emmen - Klijndijk - Valthe - Valthermond - Musselkanaal - Stadskanaal
|
|
78
|
Vollenhove - Kraggenburg - Marknesse - Emmeloord
|
|
79
|
Meppel - Kolderveen - Wanneperveen - Blauwe Hand
|
|
80
|
Almelo - Vriezenveen - Westerhaar - Kloosterhaar - Bergentheim - Hardenberg - Lutten - Slagharen - Hollandscheveld - Hoogeveen
|
|
82
|
Kampen - Hasselt - Lichtmis - Staphorst / Hoogeveen
|
Schoolbus
|
83
|
Assen - Ter Aard - Zeijen - Peest - Norg - Langelo / Een - Roden
|
|
83s
|
Zwolle - Nieuwleusen - Balkbrug - Dedemsvaart
|
Spitsbus
|
84
|
Veenhuizen - Haulerwijk - Bakkeveen - Siegerswoude - Ureterp - Drachten
|
|
85
|
Wolvega - Spanga - Ossenzijl - Oldemarkt - Blesdijke
|
Schoolbus
|
110s
|
Veendam - Assen
|
Spitsbus
|
116s
|
Assen - Veenhuizen - Oosterwolde - Donkerbroek - Drachten
|
|
126s
|
Heerenveen - Wolvega - N381 - Oosterwolde
|
|
127s
|
Hoogeveen - Emmen
|
|
149s
|
Meppel - Staphorst - Zwolle
|
Spitsbus
|
150
|
Groningen - Vries - Ubbena - Assen
|
Spitsbus
|
159s
|
Borger - Emmen
|
Schoolbus
|
171s
|
Zwolle - Zwartsluis - Oldenhof - Vollenhove
|
Spitsbus
|
173s
|
Groningen - Gasselternijveen - Stadskanaal
|
|
177
|
Stadskanaal - Emmen
|
Spitsbus
|
273
|
Ter Apel - AZC Ter Apel
|
|
SFE
|
Six Flags Express
|
|
Buurtbus
|
190
|
Beilen - Hijken - Oranje - Hoogersmilde
|
|
191
|
Hoogeveen - Alteveer - Kerkenveld (- Linde - Drogteropslagen)
|
|
192
|
Meppel - Halfweg - IJhorst - De Wijk
|
|
193
|
Harderberg - Radewijk - Hardenberg
|
|
194
|
Balkbrug - Oud Avereest - Fort - Drogt - Zuidwolde
|
|
199
|
Hardenberg - Loozen - Gramsbergen - De Krim
|
|
Belbus (Lijntaxi)
|
207
|
Vledder - Frederiksoord
|
|
216
|
Exloo - De Hunzebergen
|
|
222
|
Assen - Hooghalen - Beilen - Westerbork - Orvelte - Wezup - Zweeloo
|
|
223
|
Coevorden - Dalen - Wachtum - Oosterhesselen - Meppen - Zweeloo
|
|
224
|
Stadskanaal - Nieuw Buinen - Buinerveen - Buinen - Borger - Rolde
|
|
225
|
Stadskanaal - Sikkenberg
|
Zomerbus
|
242
|
(Emmen - Emmererfscheidenveen - Emmer Compascuum -) Munterscheveld - Roswinkel / Barnflair - Ter Apel
|
|
244
|
Vries - Tynaarlo - Westlaren - Zuidlaren - De Groeve - Wolfsbarge - Kropswolde - Hoogezand - Sappemeer - Froombosch (- Kolham)
|
|
259
|
Zuidlaren - Midlaren - Noordlaren - Onnen - Haren
|
|
277
|
Emmen - Klijndijk - Valthe - Valthermond - Musselkanaal - Stadskanaal
|
|
Qliner
|
300
|
Groningen - Gieten - Borger - Emmen
|
|
307
|
Groningen - Zuidwolde - Bedum
|
|
315
|
Groningen - A7 - Heerenveen - Joure - A6 - Emmeloord - Lelystad
|
|
317
|
Groningen - Peize - Roden
|
|
318
|
Groningen - Westlaren - Zuidlaren - Annen
|
|
319
|
Groningen - Assen
|
|