Lijn 83 Zwolle Busstation/NS - Dedemsvaart Busstation
Voormalige snelbuslijn 83 | |
Vervoerder(s) | DVM/NWH (... - 1995), VEONN (1996 - 1998), Arriva (1998 - ...) |
Regio | Salland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig. 1994 t/m 1998 |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/dag |
Dal | 2x/uur (v.a 14:00) |
Dal (vakantie) | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 83 reed van Zwolle via Nieuwleusen en Balkbrug naar Dedemsvaart.
Route
Halte | ||
Zwolle, Station | ||
Zwolle, Eekwal/Centrum | ||
Zwolle, Katerwijk | ||
Nieuwleusen, Den Hulst | ||
Balkbrug, Centrum | ||
Dedemsvaart, Busstation |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
In de VEONN-dienstregeling van 1996/1997 reed men in de ochtend zes ritten naar Zwolle, en in de schoolvakanties slechts één rit (om 07:24 uur vanuit Dedemsvaart). In de middag reed men tussen 14:00 en 17:30 elk half uur. Hiervan bleef in de schoolvakanties alleen de rit van 17:00 uur over.