Lijn 73 Meppel Busstation/NS - Zwartsluis Busstation
Voormalige buslijn 73 | |
Vervoerder(s) | VEONN |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 5x/dag (richting Meppel) |
Dal | 7x/dag ´s Middags (richting Zwartsluis) |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 73 reed van Meppel via Beukers naar Zwartsluis.
Route
Halte | ||
Meppel, Busstation NS | ||
Meppel, Randweg | ||
Meppel, Zuiderlaan | ||
Meppel, Zuiderlaan Driesprong | ||
Meppel, Gerard Doustraat | ||
Meppel, J. Tooroplaan / Zuiderlaan | ||
Meppel, Industrieweg / Zuiderlaan | ||
Meppel, Industrieweg / Handelsweg | ||
Beukers, Leenders | ||
Beukers, Doosje | ||
Beukers, Zegelenberg | ||
Beukers, Sluis | ||
Zwartsluis, Kalkovens | ||
Zwartsluis, Bejaardencentrum | ||
Zwartsluis, Busstation |