Lijn
Route
Opmerkingen
Tram
1
Centraal Station - Dam - Leidseplein - Station Lelylaan - Osdorp De Aker
2
Centraal Station - Dam - Leidseplein - Hoofddorpplein - Nieuw Sloten
3
Zoutkeetsgracht - Leidseplein - Muiderpoortstation
4
Centraal Station - Dam - Rivierenbuurt - Station RAI
5
Centraal Station - Dam - Leidseplein - Museumplein - Station Zuid - Amstelveen Binnenhof
7
Slotermeer - Nieuw-West - Leidseplein - Muiderpoortstation - Flevopark
9
Centraal Station - Dam - Artis - Watergraafsmeer - Diemen Sniep
10
Van Hallstraat - Leidseplein - Rietlandpark - Azartplein
12
Station Sloterdijk - Bos en Lommer - Museumplein - Rivierenbuurt - Amstelstation
13
Centraal Station - Dam - Nieuw-West - Geuzenveld
14
Slotermeer - Bos en Lommer - Dam - Indische Buurt - Flevopark
16
Centraal Station - Dam - Museumplein - Haarlemmermeerstation - Boelelaan/VU
17
Centraal Station - Dam - Station Lelylaan - Osdorp Dijkgraafplein
24
Centraal Station - Dam - Museumplein - Olympiaplein - Boelelaan/VU
26
Centraal Station - Rietlandpark - IJburg
Speciale tramlijn
11
Centraal Station - Dam - Leidseplein - Museumplein - Rivierenbuurt - Station RAI
Rijdt alleen bij sommige evenementen in de RAI
Metro
Isolatorweg - Sloterdijk - Lelylaan - Zuid - Van der Madeweg - Duivendrecht - Bijlmer ArenA - Gein
Centraal Station - Amstelstation - Zuid - Amstelveen Westwijk
Buikslotermeerplein - Centraal Station - De Pijp - Station Zuid
In aanbouw
Centraal Station - Amstelstation - Van der Madeweg - Diemen Zuid - Gaasperplas
Centraal Station - Amstelstation - Van der Madeweg - Duivendrecht - Bijlmer ArenA - Gein
30px 15px
Buikslotermeerplein - Centraal Station - De Pijp - Station Zuid - Amstelveen Westwijk
In aanbouw
Bus
15
Station Sloterdijk - Bos en Lommer - Haarlemmermeerstation - Station Zuid
18
Centraal Station - Haarlemmerplein - Nieuw-West - Slotervaart
21
Centraal Station - Haarlemmerplein - Bos en Lommer - Geuzenveld
22
Muiderpoortstation - Indische Buurt - Centraal Station - Haarlemmerplein - Houthaven
30
Holysloot - Ransdorp - Durgerdam - Buikslotermeerplein
31
Zunderdorp - Buikslotermeerplein
32
Centraal Station - Purmerplein - Buikslotermeerplein
33
Centraal Station - Buikslotermeerplein - Nieuwendam
34
Centraal Station - Banne Buiksloot - Buikslotermeerplein
35
Centraal Station - Molenwijk
36
Station Sloterdijk - Molenwijk - Banne Buiksloot
37
Amstelstation - Muiderpoortstation - Nieuwendam - Buikslotermeerplein - Banne Buiksloot - Molenwijk
38
Molenwijk - Buiksloterweg - Buikslotermeerplein - Elzenhagen
40
Amstelstation - Watergraafsmeer - Science Park - Muiderpoortstation
41
Muiderpoortstation - Watergraafsmeer - Duivendrecht - Gaasperplas
44
Bijlmer ArenA - Station Diemen Zuid - Diemen Centrum - Diemen Noord
45
Bijlmer ArenA - Kraaiennest - Station Holendrecht
47
Bijlmer ArenA - Gaasperplas - Station Gein - Station Holendrecht
48
Station Sloterdijk - Spaarndammerbuurt - Centraal Station - KNSM-Eiland - Borneo Eiland
49
Bijlmer ArenA - Gaasperplas - Driemond - Weesp Station
61
Station Sloterdijk - Geuzenveld - Osdorp - Slotervaart
62
Amstelstation - Rivierenbuurt - Station RAI - Buitenveldert - Haarlemmermeerstation - Station Lelylaan
63
Station Lelylaan - Osdorp De Aker
65
Station Zuid - Rivierenbuurt - Amstelstation - Watergraafsmeer - Indische Buurt - KNSM-Eiland
66
Bijlmer ArenA - Diemen Vinkenbrug - IJburg
69
Station Sloterdijk - Osdorp - Schiphol Noord - Schiphol Plaza
Spits- en scholierenlijnen
231
Station Sloterdijk - Abberdaan
Spitsbus
240
Amstelstation - Watergraafsmeer - Science Park
Spitsbus
245
Molenwijk -> Nieuwendam -> Muiderpoortstation -> Amstel;station -> Rivierenbuurt -> Schiphol Noord -> Schiphol Plaza -> Schiphol Zuid
Dagelijkse spitsbus
246
Borneo eiland -> Kattenburg -> Waterlooplein -> Rivierenbuurt -> VU Medisch Centrum -> Schiphol Noord -> Schiphol Centrum -> Schiphol Zuid
Dagelijke spitsbus
247
Bos en Lommer -> Station Lelylaan -> Schiphol Noord -> Schiphol Centrum -> Schiphol Zuid
Dagelijke spitsbus
249
Duivendrecht -> Gaasperplas -> Station Gein -> Weesp
Schoolbus
269
Station Sloterdijk -> Dokter Meurerlaan
Schoolbus
Nachtbus
348
Centraal Station - Cetrum - Spaarndammerbuurt - Station Sloterdijk
352
Centraal Station - Centrum - Bos en Lommer - Geuzenveld
353
Centraal Station - Centrum - Station Lelylaan - Osdorp De Aker
354
Centraal Station - Centrum - Rivierenbuurt - Station RAI - Buitenveldert - Amstelveen Busstation - Waardhuizen
355
Centraal Station - Centrum - Amstelstation - Duivendrecht - Bijlmer ArenA - Gaasperplas/Station Holendrecht - Gein
357
Centraal Station - Centrum - Watergraafsmeer - Diemen Centrum - Station Diemen Zuid - Gaasperplas - Bijlmer ArenA
358
Centraal Station - Centrum - Station Zuid - Slotervaart - Badhoevedorp
359
Centraal Station (-> Centrum) - Java eiland - Indische Buurt - IJburg
361
Centraal Station -> Centrum -> Purmerplein -> Banne Buiksloot -> Centraal Station
Ringlijn
363
Centraal Station -> Centrum -> Molenwijk -> Banne Buiksloot -> Buikslotermeerplein -> Centraal Station
Ringlijn
369
Station Sloterdijk - Osdorp - Schiphol Noord - Schiphol Plaza
Metrovervangende buslijnen
Inzet bij grote verstoringen of werkzaamheden.
55
Amstelstation - Station RAI - Buitenveldert - Amstelveen Westwijk
57
Station Holendrecht - Station Gein
57
Duivendrecht Station - Amsterdam Gaasperplas
58
Duivendrecht Station - Amsterdam Overamstel - Joan Muyskenweg
59
Centraal Station - Amstelstation
Voormalige lijnen
22
Muiderpoortstation - Indische Buurt - Centraal Station - Haarlemmerplein - Spaarndammerbuurt
25
Centraal Station - Dam - Rivierenbuurt
38
Molenwijk - Buiksloterweg - Buikslotermeerplein
39
Buikslotermeerplein - Distelweg
Reed op 30 april 2013
46
Amstelstation - Watergraafsmeer - Diemen Centrum - Station Diemen Zuid - Duivendrecht - Bijlmer ArenA
55
Station Zuid - Buitenveldert - Amstelveen Westwijk
58
Duivendrecht Station -> Amsterdam Overamstel -> Joan Muyskenweg -> Duivendrecht Station
62
Amsterdam : Station Lelylaan - Buitenveldert - Rivierenbuurt - station Zuid
Reed van 7 mei 2012 t/m 29 juli 2012
64
Station Sloterdijk - Geuzenveld - Slotermeer - Bos en Lommer - Station Lelylaan
65
Amsterdam : Amstelstation - Watergraafsmeer - Indische Buurt - KNSM-eiland
Reed van 7 mei 2012 t/m 26 juli 2012
99
Amsterdam Muiderpoortstation - Watergraafsmeer - Diemen Centrum
Reed op 9, 10, 16, 17, 23 en 24 maart 2013
230
Ransdorp - Holysloot - Ransdorp - Zunderdorp - Buikslotermeerplein
Schoolbus