Categorie:Stadsdienst Amsterdam
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 6 feb 2015 om 16:33
Hieronder zijn de lijnen weergegeven van de stadsdienst van Amsterdam.
Ondercategorieën
Deze categorie bevat de volgende ondercategorie.
Pagina’s in categorie "Stadsdienst Amsterdam"
Deze categorie bevat de volgende 64 pagina’s, van in totaal 64.
1
- Lijn 1 Amsterdam, Osdorp De Aker - Muiderpoortstation
- Lijn 12 Amsterdam, Centraal Station - Amstelstation
- Lijn 13 Amsterdam, Centraal Station - Geuzenveld
- Lijn 14 Amsterdam, Centraal Station - Indische Buurt
- Lijn 15 Amsterdam, Station Sloterdijk - Station Zuid
- Lijn 17 Amsterdam, Centraal Station - Osdorp Dijkgraafplein
- Lijn 18 Amsterdam, Slotervaart - Centraal Station
- Lijn 19 Amsterdam Station Sloterdijk - Diemen Sniep
2
- Lijn 2 Amsterdam, Centraal Station - Nieuw Sloten
- Lijn 21 Amsterdam, Geuzenveld - Centraal Station
- Lijn 22 Amsterdam, Station Sloterdijk - Muiderpoortstation
- Lijn 231 Amsterdam, Station Sloterdijk - Abberdaan
- Lijn 232 Amsterdam, Station Sloterdijk - Westpoort
- Lijn 233 Amsterdam, Station Sloterdijk - Westpoort
- Lijn 245 Amsterdam Oostzanerdijk - Schiphol Toekanweg
- Lijn 246 Amsterdam Borneo-eiland - Schiphol Toekanweg
- Lijn 247 Amsterdam Bos en Lommerplein - Schiphol Toekanweg
- Lijn 25 Amsterdam Station Zuid - Amstelveen Westwijk
- Lijn 26 Amsterdam, Centraal Station - IJburg
- Lijn 267 Amsterdam, Anderlechtlaan - Riekerpolder
- Lijn 27 Amsterdam, Surinameplein - Osdorp Dijkgraafplein
3
- Lijn 3 Amsterdam, Zoutkeetsgracht - Flevopark
- Lijn 34 Amsterdam, Olof Palmeplein - Noorderpark
- Lijn 35 Amsterdam, Olof Palmeplein - Molenwijk
- Lijn 36 Amsterdam, Station Sloterdijk - Station Noord
- Lijn 369 Amsterdam Station Sloterdijk - Schiphol Airport
- Lijn 37 Amsterdam, Station Noord - Amstelstation
- Lijn 38 Amsterdam, Buiksloterham - Station Noord
4
- Lijn 4 Amsterdam, Centraal Station - Station RAI
- Lijn 40 Amsterdam, Amstelstation - Muiderpoortstation
- Lijn 41 Amsterdam, Station Holendrecht - Amstelstation
- Lijn 43 Amsterdam, Centraal Station - Borneo-eiland
- Lijn 44 Amsterdam Station Bijlmer ArenA - Diemen Noord
- Lijn 461 Amsterdam, Groot Gelderlandplein - Gustav Mahlerplein
- Lijn 463 Amsterdam, Groot Gelderlandplein - Bolestein
- Lijn 464 Amsterdam, Groot Gelderlandplein - Vivaldi
- Lijn 47 Amsterdam, Station Bijlmer ArenA - Station Holendrecht
- Lijn 48 Amsterdam, Centraal Station - Houthavens
- Lijn 49 Amsterdam Station Bijlmer ArenA - Weesp Station
6
- Lijn 61 Amsterdam, Station Sloterdijk - Osdorpplein
- Lijn 62 Amsterdam, Station Lelylaan - Amstelstation
- Lijn 63 Amsterdam, Station Lelylaan - Osdorp De Aker
- Lijn 65 Amsterdam, Amstelstation - KNSM-eiland
- Lijn 66 Amsterdam, Station Bijlmer ArenA - IJburg
- Lijn 68 Amsterdam, Henk Sneevlietweg - Riekerpolder
M
N
- Lijn N81 Amsterdam, Centraal Station - Station Sloterdijk
- Lijn N82 Amsterdam, Centraal Station - Geuzenveld
- Lijn N83 Amsterdam, Centraal Station - Osdorp De Aker
- Lijn N85 Amsterdam, Centraal Station - Gein
- Lijn N86 Amsterdam, Centraal Station - Station Bijlmer ArenA
- Lijn N87 Amsterdam, Centraal Station - Station Bijlmer ArenA
- Lijn N88 Amsterdam, Centraal Station - Nieuw Sloten
- Lijn N89 Amsterdam, Centraal Station - IJburg
- Lijn N91 Amsterdam, Centraal Station - Nieuwendam
- Lijn N93 Amsterdam, Centraal Station - Molenwijk