Categorie:Concessie Noord- en Midden-Limburg (2007-2016) (voormalige lijnen)
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 19 jul 2018 om 14:25 (Nieuwe pagina aangemaakt met 'V')
Pagina’s in categorie "Concessie Noord- en Midden-Limburg (2007-2016) (voormalige lijnen)"
Deze categorie bevat de volgende 139 pagina’s, van in totaal 139.
1
- Lijn 1 Blerick Vossener - Tegelen Heide
- Lijn 1 Oirlo Pastoor Gerardsstraat - Merselo Kerk
- Lijn 1 Roermond Kitskensberg - Herten Bedrijventerrein
- Lijn 1 Roermond, Station - Kitskensberg (2007-2009)
- Lijn 1 Venlo Station - Tegelen Heide
- Lijn 1 Venlo Veegtes - Tegelen Heide
- Lijn 1 Venray Station - Merselo Kerk
- Lijn 1 Weert, Boshoverweg - Graswinkellaan
- Lijn 11 Roermond, Stadskantoor/Outlet - Station
- Lijn 11 Roermond, Station - Kitskensberg
- Lijn 11 Roermond, Station - Kitskensberg (2009-2012)
- Lijn 12 Roermond, Station - Kitskensberg
- Lijn 12 Roermond, Station - Kitskensberg (2009-2012)
- Lijn 12 Roermond, Station - Stadskantoor/Outlet
- Lijn 127 Helmond Station - Venray Station
- Lijn 14 Roermond, Station - Stadskantoor/Outlet
- Lijn 14 Roermond, Station - Stadskantoor/Outlet (2012)
- Lijn 15 Roermond Munsterplein - Leeuwen Jules Breukerstraat
- Lijn 15 Roermond Station - Leeuwen Jules Breukerstraat
- Lijn 15 Roermond Station - Leeuwen Kerkplein
- Lijn 17 Roermond Station - Beesel Markt
- Lijn 17 Roermond Station - Swalmen Station
- Lijn 174 Leveroy Kerk - Weert Station
- Lijn 175 Roermond Station - Heythuysen Biesstraat
- Lijn 176 Roermond Station - Heythuysen Centrum
- Lijn 178 Roermond Station - Posterholt Marktplein
- Lijn 179 Roermond Station - Posterholt Marktplein
- Lijn 18 Roermond, Station - Retailpark
- Lijn 182 Roermond Station - Heythuysen Centrum
- Lijn 187 Weert Station - Maaseik Cultureel Centrum
- Lijn 189 Hunsel Gemeentehuis - Weert Station
- Lijn 189 Neeritter Krekelbergplein - Weert Nedermaaslaan
- Lijn 19 Roermond Station - Herten Bedrijventerrein
- Lijn 19 Roermond Station - Herten Herteheym
- Lijn 19 Roermond Station - Herten Rijksweg/Mussenberg
- Lijn 190 Grathem Willem Alexanderstraat - Weert Station
- Lijn 190 Weert Station - Heythuysen Gemeentehuis
- Lijn 192 Echt Diepstraat - Maria Hoop Hofje
- Lijn 192 Echt Plats - Maria Hoop Hofje
- Lijn 192 Roosteren Schettereind - Echterbosch Waldfeuchterbaan
2
- Lijn 2 Boukoul Heikamp - Roermond Kitskensberg
- Lijn 2 Laar De Raak - Altweerterheide Kerk
- Lijn 2 Roermond, Station - Kitskensberg
- Lijn 2 Venlo Station - Blerick Vossener
- Lijn 2 Venlo Veegtes - Blerick Klingerberg
- Lijn 2 Venray, Centrum - Station
- Lijn 21 Ven-Zelderheide Kerkvonder - Gennep Maria Roepaan
- Lijn 22 Boxmeer Station - Siebengewald Gochsedijk/Centrum
- Lijn 23 Venray Busstation - Veulen Brugpas
- Lijn 24 Venray Busstation - Horst Doolgaardstraat
- Lijn 25 Venray Station - Tienray Kerk
- Lijn 26 Venray Station - Horst Doolgaardstraat
- Lijn 27 Helmond Station - Venray Station (-2008)
- Lijn 27 Venray Station - Deurne Station
- Lijn 279 Posterholt Vlodropperweg - Heinsberg Busbahnhof
- Lijn 28 Venlo Station - Horst Doolgaardstraat
- Lijn 28 Venray Station - Horst Venloseweg
- Lijn 28 Venray Station - Venlo Station
- Lijn 283 Gennep Busstation - Molenhoek Station
- Lijn 29 Venlo Station - Horst Doolgaardstraat
- Lijn 29 Venray Station - Venlo Station
3
- Lijn 3 Venlo, Station - Veegtes
- Lijn 3 Venlo, Station - Vogelhut
- Lijn 3 Venlo, Veegtes - Casinoflat
- Lijn 3 Weert IJzeren Man - Eind Sint Gerardusstraat
- Lijn 3 Weert, IJzeren Man - Collegeplein
- Lijn 30 Venray Station - Well Café Vink
- Lijn 31 Oirlo Pastoor Gerardsstraat - Merselo Kerk
- Lijn 38 Venray Busstation - Meerlo Hoofdstraat
- Lijn 38 Venray De Brabander - Blitterswijck Oude Heerweg
4
5
6
- Lijn 6 Venlo, Station - Veegtes
- Lijn 60 Venlo Station - Horst Doolgaardstraat
- Lijn 60 Venlo Station - Venray Station
- Lijn 60 Venlo Station - Venray Station (2007-2008)
- Lijn 60 Venlo Station - Well Café Vink
- Lijn 60 Venlo Station - Well Café Vink (2009)
- Lijn 61 Venlo Station - Meijel Busstation
- Lijn 61 Venlo Station - Weert Station
- Lijn 61 Venlo Station - Weert Station (2007)
- Lijn 62 Deurne Ziekenhuis - Meijel Busstation
- Lijn 62 Venlo Station - Panningen Gemeentehuis
- Lijn 62 Venlo Station NS - Beringe Huske
- Lijn 63 Horst Doolgaardstraat - Meterik Kerk
- Lijn 63 Lottum Markt - Meterik Kerk
- Lijn 64 Horst Station - Griendtsveen Kerk
- Lijn 65 Horst Station - Panningen Gemeentehuis
- Lijn 66 Venlo Station - Roermond Station (2006-2016)
- Lijn 67 Well Café Veerhuis - Nieuw Bergen Gemeentehuis
- Lijn 68 Horst Station - Panningen Gemeentehuis
- Lijn 68 Meijel Busstation - Weert Station NS
- Lijn 69 Horst Doolgaardstraat - Lottum Markt
- Lijn 69 Horst Station - Tienray Kerk
7
- Lijn 7 Venlo Station - Belfeld Markt
- Lijn 70 Sittard Station - Weert Station
- Lijn 71 Roermond Station - Echt Station
- Lijn 72 Roermond Station - Ittervoort Bedrijventerrein
- Lijn 72 Roermond Station - Neeritter Krekelbergplein
- Lijn 73 Roermond Station - Weert Station (1982-2016)
- Lijn 74 Roermond Station - Molenbeersel Grens
- Lijn 74 Roermond Station - Weert Station
- Lijn 75 Meijel Busstation - Deurne Ziekenhuis Elkerliek
- Lijn 75 Roermond Station - Deurne Ziekenhuis (2007)
- Lijn 75 Roermond Station - Meijel Busstation (2007)
- Lijn 75 Roermond Station - Meijel Busstation (2009-2016)
- Lijn 76 Roermond Station - Panningen Gemeentehuis
- Lijn 77 Roermond Station - Venlo Station (1982-2016)
- Lijn 78 Roermond Station - Posterholt Marktplein
- Lijn 78 Roermond Station - Posterholt Vlodropperweg
- Lijn 79 Leeuwen Jules Breukersstraat - Heinsberg Busbahnhof
- Lijn 79 Roermond Station - Heinsberg Busbahnhof
- Lijn 79 Roermond Station - Posterholt Vlodropperweg
8
- Lijn 80 Leeuwen Jules Breukersstraat - Echt Station
- Lijn 80 Roermond Station - Echt Station
- Lijn 80 Roermond Station - Koningsbosch Kerkstraat
- Lijn 80 Roermond Station - Montfort Zandstraat
- Lijn 80 Roermond Station - Susteren Raadhuisplein
- Lijn 81 Echt Station - Posterholt Vlodropperweg
- Lijn 82 Roermond Station - Leveroy Kerk
- Lijn 82 Roermond Station - Weert Station
- Lijn 84 Gennep Busstation - Venray Station
- Lijn 84 Neeritter Krekelbergplein - Heythuysen Gemeentehuis
- Lijn 84 Neeritter Krekelbergplein - Ittervoort Kerk
- Lijn 85 Venray Station - Venlo Station
- Lijn 86 Echt Station - Maasbracht Markt
- Lijn 86 Echt Station - Maasbracht Markt (2006-2007)
- Lijn 86 Echt Station - Montfort Markt
- Lijn 87 Nederweert Lindenstraat - Leveroy Kerk
- Lijn 87 Weert Station - Molenbeersel Grens
- Lijn 88 Grashoek Pastoor Vullinghsstraat - Kessel Veer