Lijn
|
Route
|
Concessie
|
Lijnsoort
|
Vervoerder
|
|
[[Lijn 350|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 385|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 372|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 373|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 374|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 375|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 376|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 377|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 379|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 380|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 381|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 382|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 383|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 384|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 386|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 370|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 387|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 388|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 389|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 390|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 391|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 392|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 393|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 394|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 395|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 396|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 397|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 398|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 371|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 378|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 369|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 361|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 351|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 352|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 353|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 354|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 355|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 356|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 357|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 358|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 359|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 360|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 399|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 367|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 362|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 365|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 368|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 363|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 366|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
|
[[Lijn 364|]]
|
[[Concessie |]]
|
|
|
350
|
Maastricht - Cadier en Keer
|
Limburg
|
Pendelbus
|
Arriva
|
350
|
Alkmaar - Heerhugowaard - Nieuwe Niedorp - Middenmeer - Wieringerwerf - Den Oever - Kop Afsluitdijk - Leeuwarden
|
Fryslân
|
Streekbus
|
(Arriva Touring en Jan de Wit i.o.v.) Arriva
|
350
|
Maastricht - Cadier en Keer - Margraten - Gulpen - Wahlwiller - Nijswiller - Mamelis - Lemiers - Vaals - Aachen
|
Limburg
|
Streekbus
|
Arriva
|
352
|
Arnhem Velperplein - Arnhem Centraal Station - Oosterbeek - Doorwerth - Heelsum - Renkum - Wageningen
|
Arnhem Nijmegen
|
Streekbus
|
Breng (Hermes)
|
355
|
Leeuwarden - Dokkum
|
Fryslân
|
Streekbus
|
Arriva
|
356
|
Dokkum - Feanwâlden - Quatrebras - Drachten
|
Fryslân
|
Streekbus
|
Arriva
|
356
|
Haarlem - Badhoevedorp - Schiphol Noord - Amstelveen - Ouderkerk aan de Amstel - Amsterdam Station Bijlmer ArenA
|
Amstelland-Meerlanden
|
Streekbus
|
Connexxion
|
357
|
Amsterdam Elandsgracht - Amsterdam Haarlemmermeerstation - Amsterdam Amstelveenseweg - Amstelveen Busstation - Amstelveen Westwijk - Aalsmeer FloraHolland/Floriworld - Aalsmeer Busstation
|
Amstelland-Meerlanden
|
Streekbus
|
Connexxion
|
358
|
Amsterdam Station Zuid - Amstelveen Busstation - Amstelveen Westwijk - Aalsmeer FloraHolland/Floriworld - Aalsmeer Busstation - Kudelstaart
|
Amstelland-Meerlanden
|
Streekbus
|
Connexxion
|
361
|
Sassenheim - Lisse - Nieuw-Vennep - De Hoek - Schiphol
|
Zuid-Holland Noord
|
Streekbus
|
Arriva
|
365
|
Leiden - Leiderdorp - Roelofarendsveen - Oude Wetering - Weteringbrug - Leimuiderbrug - Schiphol
|
Zuid-Holland Noord
|
Streekbus
|
Arriva
|
369
|
Amsterdam: Station Sloterdijk - Slotermeer - Osdorp - Nieuw Sloten - Schiphol: Knooppunt Noord - Airport
|
Stadsvervoer Amsterdam
|
Stadsbus
|
GVB
|
370
|
Purmerend Tramplein - Ilpendam - Watergang - Schouw - Diemen - Amsterdam Bijlmer ArenA - Amsterdam Holendrecht
|
Zaanstreek-Waterland
|
Streekbus
|
EBS
|
380
|
Geel - Dessel - Retie - Arendonk - Reusel Grens
|
[[Concessie |]]
|
Schoolbus
|
De Lijn
|
381
|
Zeist - Austerlitz - Driebergen
|
Provincie Utrecht
|
Streekbus
|
(Pouw Vervoer i.o.v.) Syntus
|
381
|
Geel - Dessel - Retie - Arendonk - Oud-Turnhout
|
[[Concessie |]]
|
Schoolbus
|
De Lijn
|
382
|
Waddinxveen - Zoetermeer - Den Haag
|
Zuid-Holland Noord
|
Streekbus
|
Arriva
|
382
|
Amsterdam Sloterdijk - Amsterdam Westpoort - Haarlemmerliede - Velsen Zuid - IJmuiden (- IJmuiden aan Zee)
|
Haarlem-IJmond
|
Streekbus
|
Connexxion
|
383
|
Rotterdam Capelsebrug - Capelle aan den IJssel - Nieuwerkerk aan den IJssel - Rotterdam Nesselande - Zevenhuizen - Moerkapelle - Kruisweg - Zoetermeer - Voorburg - Den Haag
|
Zuid-Holland Noord
|
Streekbus
|
Arriva
|
384
|
Waddinxveen - Moerkapelle - Zoetermeer - Den Haag
|
Zuid-Holland Noord
|
Streekbus
|
Arriva
|
385
|
Haarlem - Santpoort - Driehuis - IJmuiden
|
Haarlem-IJmond
|
Streekbus
|
Connexxion
|
385
|
Sassenheim - Voorhout - Noordwijk - Katwijk - Katwijk aan den Rijn - Wassenaar - Den Haag
|
Zuid-Holland Noord
|
Streekbus
|
Arriva
|
386
|
Gouda - Waddinxveen - Moerkapelle - Zoetermeer - Den Haag
|
Zuid-Holland Noord
|
Streekbus
|
Arriva
|
387
|
(Gorinchem Laag Dalem -) Gorinchem Station - Meerkerk - Vianen - Utrecht Centraal Station
|
Drechtsteden, Molenlanden en Gorinchem
|
Streekbus
|
Qbuzz
|
388
|
Rotterdam Kralingse Zoom - Papendrecht - Sliedrecht - Noordeloos - Meerkerk - Lexmond - Vianen - Utrecht Papendorp - Utrecht Centraal Station
|
Drechtsteden, Molenlanden en Gorinchem
|
Streekbus
|
Qbuzz
|
390
|
Reusel Grens - Arendonk - Retie - Dessel - Mol
|
[[Concessie |]]
|
Schoolbus
|
De Lijn
|
391
|
Mol - Dessel - Retie - Arendonk
|
[[Concessie |]]
|
Schoolbus
|
De Lijn
|
391
|
Amsterdam Noorderpark - Zaandam De Vlinder - Zaandam Kogerveld - Zaandam Zaanse Schans
|
Zaanstreek-Waterland
|
Streekbus
|
EBS
|
394
|
Amsterdam Noorderpark - Zaandam De Vlinder - Zaandam Hoornseveld - Zaandam Station
|
Zaanstreek-Waterland
|
Streekbus
|
EBS
|
395
|
Amsterdam Sloterdijk - Zaandam De Vlinder - Zaandam Zaans Medisch Centrum
|
Zaanstreek-Waterland
|
Streekbus
|
EBS
|
395
|
Zierikzee - Bruinisse - Rotterdam Zuidplein
|
Zeeland
|
Streekbus
|
Van Oeveren i.o.v. Connexxion
|
396
|
Vaals - Gemmenich - Moresnet-Chapelle - Kelmis - Hergenrath - Astenet (- Lontzen) - Walhorn - Kettenis - Eupen
|
[[Concessie |]]
|
Streekbus
|
(SADAR i.o.v.) TEC
|
397
|
Nieuw-Vennep Getsewoud - Hoofddorp Toolenburg - Hoofddorp Station - Schiphol - Amsterdam Amstelveenseweg - Amsterdam Elandsgracht
|
Amstelland-Meerlanden
|
Streekbus
|
Connexxion
|