Lijn 155
Concessiekaart - Concessietabel - OV-autoriteiten - Vervoerders - Huisstijlen - Naslagwerk - Grensoverschrijdend OV - Tijdelijke lijnen - Voormalige ov-lijnen in NL - Treinstations - Busstations - Bus- & tramhaltes - Metrostations - Sneltramhaltes - Buurtbussen - Snelbussen - Nachtbussen - Treinseries Nederland - Treinseries België - Dienstregelingen - Dienstregeling naar jaar - Winterdienstregeling - Deelfietssystemen - Vragen? OV Vraagbaak
Zoek alle lijnen op de wiki op lijnnummer - Lijnoverzichten met huidige Nederlandse lijnen: 0-4 | 5-9 | 10-19 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60-69 | 70-79 | 80-89 | 90-99 | 100-149 | 150-199 | 200-249 | 250-299 | 300-349 | 350-399 | 400-449 | 450-499 | 500-549 | 550-599 | 600-649 | 650-699 | 700-749 | 750-799 | 800-899 | 900-999 | 1000+ | ABC
|
145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 ↔ 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 |
Nederlandse lijnen 155: Bus-, tram-, metro- en veerlijnen in Nederland (ook grensoverschrijdende lijnen).
Belgische en Duitse lijnen 155: Bus-, tram-, metro- en veerlijnen in België en Duitsland die een artikel op deze wiki hebben.
De tabellen met voormalige lijnen zijn niet compleet.
Klik op de pijltjes om te sorteren op route, lijnsoort (formule), vervoerder of concessie.
Inhoud
Huidige lijnen
Nederland
Route | Vervoerder | Concessie(s) | ||
---|---|---|---|---|
155 | Leeuwarden - Quatrebras - Feanwâlden - Dokkum - Mitselwier - Morra - Anjum - Lauwersoog | Streekbus |
Arriva | Fryslân |
België
Duitsland
Voormalige lijnen
Nederland
België
Route | Vervoerder | Periode | |||
---|---|---|---|---|---|
155 | Anderlecht - Drogenbos - Ukkel - Linkebeek - Sint-Genesius-Rode - Alsemberg - Dworp - Essenbeek - Sint-Rochus - Halle | Streekbus |
(Flanders Bus i.o.v.) De Lijn | 27 december 2010 t/m 5 januari 2024 | |
155a | Saint-Mard - Virton - Dampicourt - Rouvroy - Harnoncourt - Lamorteau - Ecouviez (FR) - Verneuil-le-Grad (FR) - Montmédy (FR) | Streekbus |
Rapides de la Meuse i.o.v. TEC | entiteit Namur-Luxembourg | ... t/m 31 december 2017 |
155a/2 | Torgny - Lamorteau - Couvreux - Dampicourt - Saint-Mard - Virton | Streekbus |
Groupe Penning i.o.v. TEC | entiteit Namur-Luxembourg | ... t/m 31 december 2017 |
Duitsland
Route | Vervoerder | Periode | |||
---|---|---|---|---|---|
155 | Essen: Kupferdreh - Bergerhausen - Hauptbahnhof - Stadtmitte - Frillendorf - Schonnebeck - Katernberg - Gelsenkirchen: Rotthausen | Stadsbus |
Ruhrbahn | verkeersverbond VRR | ... t/m 8 juni 2019 |
155 | Köln: Mülheim - Höhenhaus - Dünnwald - Stammheim | Stadsbus |
KVB | verkeersverbond VRS | ... t/m 8 december 2018 |