|
Route
|
|
Vervoerder(s)
|
Periode
|
|
96
|
Alkmaar - Heerhugowaard - Middenmeer - Slootdorp - Wieringerwerf - Den Oever
|
Streekbus
|
NZH
|
... t/m 30 mei 1992
|
regio Alkmaar, regio Kop van Noord-Holland
|
97
|
Alkmaar - Heerhugowaard - Middenmeer - Wieringerwerf - Den Oever - Afsluitdijk - Harlingen - Franeker - Leeuwarden
|
Streekbus
|
NZH (... - 1994), FRAM (... - 1994)
|
28 mei 1972 t/m 5 november 1994
|
regio Alkmaar, regio Kop van Noord-Holland, regio Noord-Friesland
|
130
|
Alkmaar - Heerhugowaard - Waarland - Nieuwe Niedorp - Aartswoud - Middenmeer - Slootdorp - Wieringerwerf - Den Oever
|
Streekbus
|
Connexxion
|
30 mei 1999 t/m ...
|
regio Alkmaar, regio Kop van Noord-Holland
|
132
|
Alkmaar - Heerhugowaard - Den Oever - Harlingen
|
Streekbus
|
Connexxion
|
15 december 2002 t/m ...
|
concessie Noord-Holland Noord (2003-2008)
|
133
|
Hoorn - Middenmeer - Wieringerwerf - Den Oever - Hippolytushoef - Den Helder
|
Streekbus
|
Connexxion
|
15 december 2002 t/m december 2004
|
concessie Noord-Holland Noord (2003-2008)
|
135
|
Hoorn - Abbekerk - Middenmeer - Slootdorp - Wieringerwerf - Den Oever - N99 - Den Helder (Station - Centrum - Oud-Den Helder - Fort Kijkduin)
|
Streekbus
|
Connexxion
|
13 december 2009 t/m 10 december 2011
|
concessie Noord-Holland Noord (2009-2018)
|
135
|
Hoorn - Abbekerk - Middenmeer - Den Oever - Hippolytushoef - Den Helder
|
Streekbus
|
Connexxion
|
... t/m 12 december 2009
|
concessie Noord-Holland Noord (2003-2008), concessie Noord-Holland Noord (2009-2018) regio Kop van Noord-Holland, regio West-Friesland
|
150
|
Alkmaar - Koedijk - Burgervlotbrug - Petten - Sint Maartenszee - Sint Maartensvlotbrug - 't Zand - Julianadorp - Den Helder - De Kooy - Breezand - Westerland - Hippolytushoef - Oosterland - Den Oever
|
Streekbus
|
NZH
|
|
regio Alkmaar, regio Kop van Noord-Holland
|
158
|
Den Oever - Oosterland - Hippolytushoef - Westerland - Anna Paulowna - Breezand - Den Helder
|
Streekbus
|
(Rasch i.o.v.) Connexxion
|
13 december 2009 t/m 9 juli 2016
|
concessie Noord-Holland Noord (2009-2018)
|
158
|
Den Oever - Oosterland - Hippolytushoef - Westerland - Anna Paulowna - Breezand - Den Helder
|
Streekbus
|
Connexxion
|
... t/m 13 december 2008
|
concessie Noord-Holland Noord (2003-2008)
|
158
|
Den Oever - Oosterland - Hippolytushoef - Westerland - Wieringerwaard - Zijpe - Schagen
|
Streekbus
|
Connexxion
|
14 december 2008 t/m 12 december 2009
|
concessie Noord-Holland Noord (2009-2018)
|
197
|
Alkmaar - Heerhugowaard - Scharwoude - Waarland - Nieuwe Niedorp - Slootdorp - Middenmeer - Wieringerwerf - Den Oever
|
Streekbus
|
NZH
|
28 mei 1995 t/m 29 mei 1999
|
regio Alkmaar, regio Kop van Noord-Holland
|
350
|
Alkmaar - Heerhugowaard - Nieuwe Niedorp - Middenmeer - Wieringerwerf - Den Oever - Afsluitdijk - Harlingen
|
Streekbus
|
Connexxion (2005 - ...), NoordNed (2005), Arriva (2006 - ...)
|
11 december 2005 t/m ...
|
concessie Noord-Holland Noord (2003-2008), concessie Noord-Fryslân (1999-2006)
|
350
|
Alkmaar - Heerhugowaard - Wieringerwerf - Den Oever - Afsluitdijk - Harlingen - Leeuwarden - Drachten
|
Streekbus
|
NZH (1994 - 1999), FRAM (1994 - 1995), VEONN (1996 - 1999), Connexxion (1999 - 2002), NoordNed (1999 - 2002)
|
6 november 1994 t/m 31 augustus 2002
|
concessie Noord-Fryslân (1999-2006)
|
350
|
Alkmaar - Middenmeer - Wieringerwerf - Den Oever - Afsluitdijk - Bolsward - Leeuwarden
|
Streekbus
|
NoordNed (2002 - 2006), Connexxion (2002 - 2006)
|
1 september 2002 t/m 31 december 2006
|
concessie Noord-Holland Noord (2003-2008)
|
351
|
Alkmaar - Den Oever - Kop Afsluitdijk - Harlingen
|
Streekbus
|
Arriva
|
9 december 2012 t/m 8 december 2018
|
concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog
|
351
|
Alkmaar - Heerhugowaard - Wieringerwerf - Den Oever - Harlingen
|
Streekbus
|
NZH (1994 - 1999), VEONN (1996 - 1999), NoordNed 1999-2002), Connexxion (1999 - 2002)
|
6 november 1994 t/m 14 december 2002
|
concessie Noord-Fryslân (1999-2006) regio Alkmaar, regio Kop van Noord-Holland, regio Noord-Friesland
|
355
|
Hoorn - Middenmeer - Wieringerwerf - Den Oever - Hippolytushoef - Den Helder
|
Streekbus
|
NZH (1994 - 1999), Connexxion (1999 - ...)
|
6 november 1994 t/m 14 december 2002
|
|
658
|
Den Oever - Oosterland - Hippolytushoef - Westerland - Anna Paulowna - Wieringerwaard - Oudesluis - Zijpe - Schagen
|
Schoolbus
|
Connexxion
|
24 mei 2016 t/m 30 maart 2019
|
concessie Noord-Holland Noord (2018-2028)
|
659
|
Hippolytushoef - Oosterland - Den Oever - Wieringerwerf
|
Schoolbus
|
Connexxion
|
|
concessie Noord-Holland Noord (2003-2008)
|