|
Route
|
|
Vervoerder
|
|
Periode
|
131
|
Bergschenhoek - Berkel en Rodenrijs - Pijnacker - Nootdorp (- Voorburg - Den Haag)
|
Streekbus
|
Connexxion
|
concessie Haaglanden Streek (2002-2009)
|
... t/m 9 december 2006
|
131
|
Breda - Dorst - Rijen - Hulten - Gilze - Tilburg
|
Streekbus
|
BBA (... - 2006), Veolia Transport (2007 - 2014), Bravo (2014 - 2018) (Arriva)
|
concessie Oost-Brabant (2015-2026) regio Midden-Brabant
|
... t/m 8 december 2018
|
131
|
Breda NS - Tilburg NS
|
Streekbus
|
BBA
|
regio West-Brabant, regio Midden-Brabant
|
iig drgl 1989/1990 t/m 5 september 1992
|
131
|
Breda - Bavel/Rijen - Gilze - Tilburg
|
Streekbus
|
BBA
|
regio West-Brabant, regio Midden-Brabant
|
23 mei 1982 t/m ...
|
131
|
Den Haag - Rijswijk - Delft
|
Streekbus
|
Westnederland
|
regio Haaglanden
|
2 juni 1985 t/m 25 augustus 1994
|
131
|
Den Haag - Rijswijk - Delft
|
Streekbus
|
Westnederland
|
regio Haaglanden
|
29 mei 1983 t/m 1 juni 1985
|
131
|
Hollum - Ballum - Nes → Buren → Nes
|
Streekbus
|
FRAM
|
regio Waddeneilanden
|
onbekend
|
131
|
Hoogeveen - Ter Arlo - Zuidwolde - Linde - Balkbrug
|
Streekbus
|
Qbuzz
|
concessie GD (2010-2019)
|
8 januari 2012 t/m 14 december 2019
|
131
|
Hoogwoud - Opmeer - Spanbroek - Obdam
|
Streekbus
|
Peereboom i.o.v. Connexxion
|
concessie Noord-Holland Noord (2003-2008)
|
... t/m 13 december 2008
|
131
|
Hoorn - Zwaagdijk - Wervershoof - Andijk
|
Streekbus
|
NZH
|
regio West-Friesland
|
onbekend
|
131
|
Hoorn - Zwaag - Zwaagdijk - Wervershoof - Andijk
|
Streekbus
|
Connexxion
|
concessie Noord-Holland Noord (2009-2018)
|
15 december 2013 t/m 21 juli 2018
|
131
|
Hoorn - Zwaag - Zwaagdijk - Wervershoof
|
Streekbus
|
Connexxion
|
concessie Noord-Holland Noord (2009-2018)
|
14 december 2008 t/m 14 december 2013
|
131
|
Hoorn - Zwaagdijk - Wervershoof - Andijk - Enkhuizen
|
Streekbus
|
NZH
|
regio West-Friesland
|
onbekend
|
131
|
Huizen: Busstation - Voormaat - Veerterminal
|
Stadsbus
|
Connexxion
|
regio Gooi- en Vechtstreek
|
... t/m 10 augustus 2002
|
131
|
Naarden Keverdijk - Bussum Station - Bussum 't Spiegel (- Blaricum Ziekenhuis)
|
Stadsbus
|
Centraal Nederland (1988 - 1994), Midnet (1994 - 1996)
|
regio Gooi- en Vechtstreek
|
29 mei 1988 t/m 1 juni 1996
|
131
|
Nes Dorp - Hollum Jeugdherberg
|
Streekbus
|
VEONN
|
regio Waddeneilanden
|
iig drgl 1999
|
131
|
Nes Veerdam - Hollum Vuurtoren
|
Streekbus
|
FRAM
|
regio Waddeneilanden
|
onbekend
|
131
|
Ameland: Veerhaven → Nes Dorp → Nes Strand
|
Zomerbus
|
Arriva/TCR
|
concessie Ameland (2002-2009), concessie Ameland (2009-2016)
|
... t/m 31 december 2016
|
131
|
Pijnacker - Nootdorp (- Voorburg - Den Haag)
|
Streekbus
|
Connexxion
|
concessie Haaglanden Streek (2002-2009)
|
... t/m medio 2005
|
131
|
Pijnacker - Nootdorp - Rijswijk
|
Streekbus
|
Connexxion
|
regio Haaglanden
|
i.i.g. 2000
|
131
|
Pijnacker - Nootdorp - Rijswijk
|
Streekbus
|
ZWN-Groep
|
regio Haaglanden
|
28 mei 1995 t/m ...
|
131
|
Pijnacker - Nootdorp
|
Streekbus
|
Connexxion (2006 - 2009), Veolia Transport (2009 - 2010)
|
concessie Haaglanden Streek (2002-2009), concessie Haaglanden Streek (2009-2019)
|
10 december 2006 t/m 11 december 2010
|
131
|
Weesp - Muiden
|
Streekbus
|
Centraal Nederland
|
regio Gooi- en Vechtstreek
|
13 oktober 1980 t/m 22 mei 1982
|
131
|
Westenschouwen → Burgh → Haamstede → Renesse → Noordwelle → Serooskerke → Zierikzee
|
Schoolbus
|
ZWN (1990 - 1994), ZWN-Groep (1994 - 1996)
|
regio Noord-Zeeland
|
27 mei 1990 t/m 1 juni 1996
|
131
|
Zierikzee - Nieuwerkerk - Oosterland - Bruinisse - Middelharnis
|
Schoolbus
|
(Van Oeveren i.o.v.) Connexxion
|
concessie Noord-Zeeland
|
30 mei 1999 t/m 8 december 2012
|
131
|
Zwolle - Windesheim - Wije - Olst - Boskamp - Diepenveen - Deventer
|
Streekbus
|
VAD (1981 - 1994), Midnet (1994 - ...)
|
|
31 mei 1981 t/m ...
|