Arriva Dienstregeling Zuidwest-Drenthe/Noord-Overijssel 2004
De dienstregeling 2004 voor de regio Zuidwest-Drenthe/Noord-Overijssel van Arriva liep van 4 januari 2004 t/m 8 januari 2005.
Inhoud
Lijnennet
Wijzigingen per 4 januari 2004
- Lijn 31 (Ommen - Hoogeveen): De rit van 07:08 uit Hoogeveen vertrekt voortaan om 07:30 vanwege de aansluiting naar Meppel in Zuidwolde.
- Lijn 42 (Sneek - Emmeloord): In Lemmer rijdt deze lijn niet meer door de wijk Lemstervaart. In Emmeloord zijn de overstaptijden richting Vollenhove/Zwolle verruimd en tijdens de stillere uren wordt vaker via Creil en Rutten gereden in plaats van Bant.
- Lijn 71 (Zwolle - Emmeloord): Vanaf Vollenhove gaat deze lijn altijd via Kraggenburg naar Marknesse en Emmeloord rijden. De ritten die vanaf Vollenhove rechtstreeks naar Marknesse rijden, rijden voortaan als lijn 171.
- Lijn 78 (Vollenhove - Emmeloord): Dit lijnnummer wordt opgeheven. De verbinding Vollenhove - Emmeloord wordt voortaan altijd gereden als lijn 71.
- Lijn 149 (Zwolle - Meppel): Vanaf Berkum gaat deze lijn via de route van lijn 49 rijden via de Zwartewaterallee en Oranje Nassaulaan.
- Lijn 171 (Zwolle - Blokzijl): Deze lijn wordt vanaf Vollenhove doorgetrokken naar Marknesse en Emmeloord en neemt daarmee de snellere route van lijn 71 over. Ook gaat deze lijn in de daluren 1x per uur rijden, maar alleen buiten de schoolvakanties.
Wijziging per 4 juli 2004
- Lijn 25 (Meppel - Oldemarkt): Tussen Meppel en Steenwijk wordt voortaan altijd volgens de vakantiedienstregeling gereden; dat wil zeggen dat dit traject alleen tijdens de brede spitsuren wordt bediend. De ochtendrit vanuit Kuinre, alsmede de extra toegevoegde rit Oldemarkt - Steenwijk komen te vervallen.
- Lijn 29 (Zwolle - Coevorden): In de ochtendspits wordt een extra rit Slagharen - Dedemsvaart toegevoegd.
- Lijn 34 (Hardenberg - Coevorden): Deze lijn wordt opgeheven. Reizigers kunnen voortaan gebruik maken van de buurtbus.
- Lijn 35 (Hoogeveen - Frederiksoord): Op zaterdag rijdt deze lijn niet meer.
- Lijn 40 (Zwolle - Meppel): De belbusritten Zwolle - Rouveen die 's avonds werden gereden, komen te vervallen.
- Lijn 49 (Zwolle - Dedemsvaart): De vertrek- en aankomsttijden wijzigen. 's Ochtends komt één rit te vervallen.
- Lijn 70 (Zwolle - Steenwijk): De vertrek- en aankomsttijden verschuiven ongeveer een half uur. Tussen Zwartsluis en Steenwijk wordt de frequentie in de middagspits verlaagd naar 1x per uur. Op zaterdag rijdt deze lijn niet meer tussen Zwartsluis en Steenwijk en op zondag rijdt deze lijn helemaal niet meer.
- Lijn 71 (Zwolle - Emmeloord): In Emmeloord vervalt het stadstraject via Emmeloord-West helemaal. De vertrek- en aankomsttijden wijzigen.
- Lijn 73 (Meppel - Zwartsluis): 's Ochtends worden twee ritten geschrapt.
- Lijn 74 (Zwolle - Kampen): In Kampen rijdt deze lijn van/tot het Station en niet meer naar de Vijverhof. Alleen in de schoolrichting rijden nog twee ritten verder van/naar het Pieter Zandtcollege. Op zaterdag rijdt deze lijn niet meer tussen Genemuiden en Kampen.
- Lijn 75 (Steenwijk - Emmeloord): De frequentie wordt over het hele traject verlaagd naar 1x per uur. Alleen in de ochtendspits rijdt nog één extra rit van Steenwijk naar Emmeloord. Op zaterdag en zondag rijdt deze lijn niet meer.
- Lijn 76 (Wolvega - Emmeloord): Tijdens de schoolvakanties vervallen alle tussenritten Emmeloord - Kuinre, op één rit in de middagspits na. Over het hele traject wordt dan 1x per 2 uur gereden. Op zaterdag rijdt deze lijn niet meer.
- Lijn 79 (Meppel - Blauwe Hand): Op zaterdag en zondag rijdt deze lijn niet meer.
- Lijn 171 (Zwolle - Emmeloord): Tijdens de schoolvakanties rijdt deze lijn niet meer.
- Lijn 199 (Hardenberg - De Krim): Op zaterdag rijdt deze lijn niet meer.