Connexxion dienstregeling Haaglanden 2000/2001
Mee bezig Aan dit artikel of deze sectie wordt de komende uren of dagen nog druk gewerkt. Klik op geschiedenis voor de laatste ontwikkelingen. |
De dienstregeling 2000/2001 voor de regio Haaglanden liep van 2 juli 2000 t/m 9 juni 2001.
Inhoud
Lijnennet
Wijzigingen per 2 juli 2000
- Lijn 17 (Stadsdienst Zoetermeer): Deze lijn vervalt. Buytenwegh en Meerzicht worden voortaan bediend door lijn 73.
- Lijn 18 (Stadsdienst Zoetermeer): Deze lijn vervalt. Dorp en Rokkeveen worden voortaan bediend door lijn 72.
- Lijn 19 (Stadsdienst Zoetermeer): Deze lijn vervalt. Rokkeveen en Dorp worden voortaan bediend door lijn 71.
- Lijn 20 (Stadsdienst Zoetermeer): Deze lijn vervalt. Noordhove wordt voortaan bediend door lijn 70 en Palenstein door de streeklijnen richting Kruisweg.
- Lijn 21 (Stadsdienst Zoetermeer): Deze lijn vervalt. Palenstein wordt voortaan bediend door de streeklijnen richting Kruisweg en Noordhove door lijn 70.
- Lijn 22 (Stadsdienst Zoetermeer): Deze lijn vervalt. Rokkeveen wordt voortaan bediend door de lijnen 71/72 en Lansinghage door lijn 74.
- Lijn 23 (Stadsdienst Zoetermeer): Deze lijn vervalt. Rokkeveen wordt voortaan bediend door de lijnen 71/72 en Lansinghage door lijn 74.
- Lijn 42 (Den Haag - Leidschenveen): In Leidschenveen gaat deze lijn verder rijden naar het Waterland, via het Pijlkruidveld en Mosselsingel. Nieuwe haltes hier zijn Middenweg, Kattestaartveld, Eendenplein en Waterland. De voormalige spitsdienst wordt uitgebreid naar een volledige dag- en weekenddienst, hierdoor wijzigen de vertrektijden. 's Avonds en in het weekeinde wordt echter niet door het Forepark gereden. De m
- Lijn 44 (Den Haag - Leidschendam): Op bedrijventerrein Forepark worden de haltes Taag en Schelde toegevoegd, de halte Tiber vervalt. De vertrektijden wijzigen.
- Lijn 47 (Leidschendam - Leidschenveen): Vanaf het St. Antoniushove rijdt de helft van de bussen verder naar De Mantel en de andere helft naar het Prinsenhof. Het traject tussen Leidschenveen Waterland en Nootdorp vervalt. Op het traject St. Antoniushove - Leidschenveen wordt overdag elk kwartier gereden en 's avonds elk half uur. De vertrektijden wijzigen.
- Lijn 50 (Den Haag - Zoetermeer): De spitsritten gaan in Den Haag via het Leyenburg Ziekenhuis rijden. In Den Haag worden de haltes Leyenburg Ziekenhuis en Goudlaan toegevoegd, in Zoetermeer wordt de halte Surfpad toegevoegd. In de middagspits rijdt één extra rit richting Rijswijk.
- Lijn 51 (Den Haag - Zoetermeer): In Zoetermeer rijdt deze lijn nog maar tot Siemens Brinkhage, het traject naar de Kelvinstraat vervalt.
- Lijn 51 (Rijswijk - Zoetermeer): De vertrektijden wijzigen.
- Lijn 54 (Den Haag - Zoetermeer): In Zoetermeer wordt de halte Surfpad toegevoegd.
- Lijn 55 (Den Haag - Zoetermeer): In Zoeterhage rijdt deze lijn voortaan via de Stephensonstraat en de Oostweg. Op dit traject komen de nieuwe haltes Marconistraat, Newtonstraat en Miss Etam.
- Lijn 60 (Stadsdienst Delft): Vanaf de Brasserskade gaat deze lijn verder rijden naar Nootdorp Centrum. De halte Brasserskade vervalt.
- Lijn 62 (Stadsdienst Delft): Vanaf de Brasserskade gaat deze lijn verder rijden naar Nootdorp Centrum. De halte Brasserskade vervalt.
- Lijn 63 (Stadsdienst Delft): Alle ritten in de daluren vervallen. De vertrektijden wijzigen.
Wijziging per 4 september 2000
- Lijn 44 (Den Haag - Leidschendam): Op bedrijventerrein Binckhorst gaat deze lijn via de Zonweg - Melkwegstraat - Saturnusstraat - Regulusweg rijden.