Categorie:Regio Amsterdam
Pagina’s in categorie "Regio Amsterdam"
Deze categorie bevat de volgende 102 pagina’s, van in totaal 512.
(vorige pagina) (volgende pagina)6
- Lijn 62 Amsterdam, Station Bijlmer - Holterbergweg
- Lijn 62 Duivendrecht Station - Amsterdam Schepenbergweg
- Lijn 63 Amsterdam Haarlemmermeerstation - Amstelveen Galjoen
- Lijn 63 Amsterdam Marnixstraat - Amstelveen Galjoen
- Lijn 64 Amsterdam Station Sloterdijk - Amstelveen Plein 1960
- Lijn 64 Amsterdam, Station Sloterdijk - Slotervaart
- Lijn 64 Zaandam Peperstraat - Amstelveen Plein 1960
- Lijn 65 Amstelveen Watercirkel - Amsterdam Leidseplein (1970-1975)
- Lijn 65 Amsterdam Haarlemmermeerstation - Amstelveen Busstation
- Lijn 65 Amsterdam Leidseplein - Amstelveen Groenelaan
- Lijn 65 Amsterdam Leidseplein - Amstelveen Waardhuizen
- Lijn 65 Amsterdam Marnixstraat - Amstelveen Waardhuizen
- Lijn 65 Amsterdam Marnixstraat - Amstelveen Ziekenhuis
- Lijn 65 Amsterdam Station Zuid WTC - Amstelveen Busstation
- Lijn 66 Amstelveen Watercirkel - Amsterdam Leidseplein (1969-1975)
- Lijn 66 Amsterdam Amstelstation - Amstelveen Galjoen
- Lijn 66 Amsterdam Leidseplein - Amstelveen Groenelaan
- Lijn 66 Amsterdam Leidseplein - Amstelveen Waardhuizen
- Lijn 66 Amsterdam Marnixstraat - Amstelveen Waardhuizen
- Lijn 66 Amsterdam Marnixstraat - Amstelveen Ziekenhuis
- Lijn 67 Amsterdam Centraal Station - Amstelveen Galjoen
- Lijn 67 Amsterdam Centraal Station - Amstelveen Galjoen (nacht)
- Lijn 67 Amsterdam CS - Amstelveen Groenelaan
- Lijn 67 Amsterdam CS - Amstelveen Waardhuizen
- Lijn 67 Amsterdam, Amstelstation - Wetenschappelijk Centrum Watergraafsmeer
- Lijn 68 Amsterdam, Station Sloterdijk - Osdorp De Aker
- Lijn 69 Amsterdam Amstelstation - Amstelveen Busstation
- Lijn 69 Amsterdam Marnixstraat - Hoofddorp Station
- Lijn 69 Amsterdam, Amstelstation - Buitenveldert
- Lijn 69 Amsterdam, Muiderpoortstation - Buitenveldert
- Lijn 69 Badhoevedorp Pa Verkuyllaan - Amsterdam Haarlemmermeerstation (1970-1980)
7
- Lijn 7 Amsterdam, Bos en Lommerplein - Javaplein (1998-2003)
- Lijn 7 Amsterdam, Bos en Lommerplein - Plantage Parklaan (1989-1998)
- Lijn 7 Amsterdam, Mercatorplein - Amstelstation (1961-1970)
- Lijn 7 Amsterdam, Mercatorplein - Amstelstation (1970-1971)
- Lijn 7 Amsterdam, Mercatorplein - Amstelstation (1971-1977)
- Lijn 7 Amsterdam, Mercatorplein - Plantage Parklaan (1945-1947)
- Lijn 7 Amsterdam, Mercatorplein - Plantage Parklaan (1947-1961)
- Lijn 7 Amsterdam, Mercatorplein - Plantage Parklaan (1977-1989)
- Lijn 7 Amsterdam, Slotermeer - Flevopark
- Lijn 7 Amsterdam, Surinameplein - Flevopark (2004)
- Lijn 7 Amsterdam, Surinameplein - Javaplein (2003-2004)
- Lijn 70 Amsterdam De Cuserstraat - Amstelveen Ridammerhoeve
- Lijn 70 Amsterdam Station Zuid WTC - Amstelveen Ridammerhoeve
- Lijn 70 Amsterdam, Haarlemmermeerstation - Amsterdamse Bos (1966-1992)
- Lijn 700 Amsterdam Marnixstraat - Almere 't Oor
- Lijn 701 Amsterdam Marnixstraat - Zaandam Station
- Lijn 71 Amsterdam, Centraal Station - Amstelstation
- Lijn 72 Amsterdam, Centraal Station - Slotermeer
- Lijn 73 Amsterdam, Osdorp De Aker - Banne Buiksloot
- Lijn 74 Amstelveen Busstation - Amsterdam Molenwijk
- Lijn 75 Amsterdam, Centraal Station - Bijlmermeer
- Lijn 76 Amsterdam, Centraal Station - Bijlmermeer
- Lijn 77 Amsterdam, Centraal Station - Bijlmermeer
- Lijn 78 Amsterdam Centraal Station - Schiphol-Noord Cateringweg
- Lijn 79 Amsterdam, KNSM Eiland - Slotermeer
8
- Lijn 8 Amsterdam, Muiderpoortstation - Buitenveldert (1967-1973)
- Lijn 8 Utrecht Nwe. Daalstraat / Amsterdam Amstelstation - Haarlem Station
- Lijn 84 Amsterdam Station Sloterdijk - Zaandam Peperstraat
- Lijn 85 Amsterdam Marnixstraat - Zwanenburg Dennenlaan
- Lijn 85 Amsterdam Station Sloterdijk - Haarlem Connexxionkantoor
- Lijn 85 Haarlem Station - Amsterdam Station Sloterdijk
- Lijn 86 Amsterdam Marnixstraat - Haarlem Delftplein
- Lijn 86 Amsterdam Marnixstraat - Haarlem Hoofdkantoor
- Lijn 89 Amsterdam Marnixstraat - Beverwijk Station NS
- Lijn 89 Amsterdam Marnixstraat - Krommenie Station
- Lijn 89 Amsterdam Van Musschenbroekstraat - Den Haag De Savornin Lohmanlaan
- Lijn 89 Amsterdam Weesperplein - Den Haag De Savornin Lohmanlaan
9
- Lijn 9 Amsterdam Centraal Station - Schiphol Centrum
- Lijn 9 Amsterdam Centraal Station - Schiphol Centrum (1972)
- Lijn 9 Amsterdam, Watergraafsmeer - Centraal Station (1945-1948)
- Lijn 9 Amsterdam, Watergraafsmeer - Centraal Station (1948-1990)
- Lijn 9 Diemen Sniep - Amsterdam Centraal Station
- Lijn 90 Zunderdorp - Holysloot
- Lijn 91 Amsterdam Centraal Station - Landsmeer Vogelwikkestraat
- Lijn 91 Amsterdam Centraal Station - Purmerend Tramplein
- Lijn 92 Amsterdam Centraal Station - Zaandam Station
- Lijn 93 Zaandam De Heel - Amsterdam Holendrechtstation
- Lijn 94 Amsterdam Centraal Station - Beverwijk Station
- Lijn 94 Amsterdam Centraal Station - Wijk aan Zee Julianaplein
- Lijn 94 Amsterdam Centraal Station - Zaandam Station
- Lijn 95 Zaandam Sportpark Kalverhoek - Amsterdam Slotervaart/IBM
- Lijn 96 Purmerend Koogsingel - Amsterdam I.B.M.
- Lijn 97 Alphen aan den Rijn Station - Amsterdam Beneluxbaan
- Lijn 97 Amsterdam Marnixstraat - Krommenie Station
- Lijn 98 Amsterdam Station Sloterdijk - Zaandam Peperstraat