Lijn 66 Almelo Centrumplein - Oldenzaal Station
Voormalige buslijn 66 | |
Vervoerder(s) | Twents (Connexxion) |
Concessie | Twente (2006-2013) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Periode | ... t/m 7 december 2013 |
Opvolger(s) | 66 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 21.00 uur) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 66 reed van Almelo via Mariaparochie, Albergen, Fleringen en Weerselo naar Oldenzaal.
Route
Halte | ||
Almelo, Centrumplein | ||
Almelo, Centraal | ||
Almelo, Boddenstraat | ||
Almelo, Brugstraat | ||
Almelo, Vriezebrug | ||
Almelo, Tijhofslaan | ||
Almelo, De Klokkenbelt | ||
Almelo, Buurstede | ||
Almelo, Schelfhorstpark | ||
Almelo, Heetveldsweg | ||
Almelo, Koningshoek | ||
Almelo, Markgraven | ||
Almelo, Robbenhaarsweg | ||
Almelo, Mariaparochie | ||
Albergen, Mekkelenberg | ||
Albergen, Hofmaatsweg | ||
Albergen, Gravendijk | ||
Albergen, Assinkshoekweg | ||
Albergen, Van Koersveldweg | ||
Albergen, Zenderseweg | ||
Albergen, Kloosteresweg | ||
Albergen, Brakenweg | ||
Albergen, Molenbinnenweg | ||
Fleringen, Herinckhaveweg | ||
Fleringen, Viersprong | ||
Fleringen, Hagveldsweg | ||
Fleringen, Kanaal | ||
Fleringen, Oude Almelosedijk | ||
Weerselo, Bornsestraat | ||
Weerselo, Voortmorsstraat | ||
Weerselo, Ittersbergstraat | ||
Weerselo, Het Hoikinck | ||
Weerselo, Holtwijkerstraat | ||
Weerselo, Deurningerstraat | ||
Weerselo, Oude Weerseloseweg | ||
Weerselo, Morsweg | ||
Oldenzaal, Ootmarsumsedijk | ||
Oldenzaal, Zevenblad | ||
Oldenzaal, Nachtschade | ||
Oldenzaal, WKC De Essen | ||
Oldenzaal, Bentheimergraven | ||
Oldenzaal, Oliemolenstraat | ||
Oldenzaal, Vos de Waelstraat | ||
Oldenzaal, Hofmeijerstraat | ||
Oldenzaal, Ziekenhuis | ||
Oldenzaal, Station |
Keringen
- Lijn 66 keerde op Almelo Centrumplein in willekeurige volgorde op alle lijnen die Almelo Centrumplein als eindpunt hadden;
- Op Oldenzaal Station keerde lijn 66 op bijna alle ritten op zichzelf;
- Op Oldenzaal Station keerde lijn 66 op enkele ritten op lijn 65.
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
In de dienstregeling 2000/2001 werd van maandag t/m vrijdag overdag een basisuurdienst gereden. In de ochtendspits werd niet gereden tussen de Molkenboer en het Station in Oldenzaal. In de daluren werd alleen tussen Oldenzaal en Fleringen gereden. In de avonduren en het weekeinde werd niet gereden.
Bij aanvang van de eerste concessie Twente op 11 december 2005 werd de frequentie in de (brede) spitsuren verhoogd naar een halfuurdienst en daarnaast ging de lijn ook op zaterdag en zondag een uurdienst rijden.
Op 8 december 2013 nam Syntus het busvervoer in Twente over ten koste van Connexxion. Door aanpassingen in de dienstregeling is deze lijn komen te vervallen doordat deze lijn is doorgetrokken naar Neede.