Categorie:Concessie Twente (2006-2013) (voormalige lijnen)
Pagina’s in categorie "Concessie Twente (2006-2013) (voormalige lijnen)"
Deze categorie bevat de volgende 53 pagina’s, van in totaal 53.
1
- Lijn 1 Enschede, UT/Langenkampweg - Helmerhoek
- Lijn 14 Hengelo Station - Tubbergen Almeloseweg
- Lijn 14 Hengelo Station - Weerselo Gemeentehuis
- Lijn 17 Hengelo Beekpark - Enschede Centraal
- Lijn 17 Hengelo Kristenbos - Enschede Centraal
- Lijn 17 Hengelo Station - Enschede Centraal
- Lijn 18 Enschede Centraal - Hengelo Sportlaan Driene
- Lijn 19 Enschede, Van Heekplein - Schaatsbaan
2
- Lijn 2 Enschede, De Posten - Deppenbroek
- Lijn 20 Enschede Centraal - Borculo Busstation
- Lijn 22 Almelo, De Kolibrie - Slot/Havezathe
- Lijn 23 Almelo, Nijrees - Hoog Schuilenburg
- Lijn 26 Almelo, Hoog Schuilenburg - Twenteborg Ziekenhuis
- Lijn 27 Almelo, Centraal - De Riet
- Lijn 28 Almelo, Centraal - Twentepoort Oost
- Lijn 29 Almelo, Centraal - ROC De Sumpel
3
5
- Lijn 5 Enschede, Fré Cohenlaan - Winkelcentrum Stokhorst
- Lijn 51 Almelo Centraal - Hengelo Station
- Lijn 53 Varsseveld Station - Hengelo Station
- Lijn 54 Denekamp Busstation - Nordhorn ZOB
- Lijn 59 Hengelo Station - Haaksbergen Busstation
- Lijn 593 Oldenzaal Station - De Lutte R.K. Kerk (1999-2014)
- Lijn 594 Den Ham Brink/Daarlerveen Station - Nijverdal Station West
- Lijn 594 Den Ham Brink/Daarlerveen Station - Nijverdal Willem Alexanderstraat
- Lijn 596 Ootmarsum Molenstraat - Denekamp Busstation
6
- Lijn 6 Enschede Centraal - Boekelo Ganzebosweg
- Lijn 6 Enschede, Centraal - Floraparkstraat
- Lijn 60 Enschede Centraal - Hengelo Station
- Lijn 60 Enschede Centraal - Oldenzaal De Thij
- Lijn 61 Enschede Centraal - Losser R.K. Kerk
- Lijn 61 Enschede Centraal - Overdinkel Schoolstraat
- Lijn 62 Enschede Centraal - Denekamp Onder de Linden
- Lijn 66 Almelo Centrumplein - Oldenzaal Station
7
- Lijn 7 Enschede, Centraal Station - Deppenbroek
- Lijn 7 Enschede, Centraal Station - Wesselerbrink
- Lijn 71 Almelo Station - Hellendoorn Schapenmarkt
- Lijn 72 Nijverdal, Station - Groot Lochter
- Lijn 75 Nijverdal Station NS - Ommen Guido de Bresschool
- Lijn 76 Neede Busstation - Enschede Centraal
- Lijn 78 Nijverdal Station NS - Hellendoorn Avonturenpark