ZWN Dienstregeling 1987/1988
De dienstregeling 1987/1988 van de ZWN liep van 31 mei 1987 t/m 28 mei 1988.
Inhoud
Lijnennet
Wijzigingen per 31 mei 1987
- Op diverse lijnen wijzigen de vertrek- en aankomsttijden.
- Lijn 24 (Goes - Ellewoutsdijk): In Goes gaan alle ritten via het nieuwe Streekziekenhuis rijden, de korte ritten krijgen hier ook het eindpunt.
- Lijn 25 (Goes - Ellewoutsdijk): In Goes bedient deze lijn voortaan ook het nieuwe Streekziekenhuis.
- Lijn 26 (Middelburg - Goes): Vanuit 's-Gravenpolder worden de ritten van maandag t/m zaterdag overdag doorgetrokken naar het nieuwe Streekziekenhuis in Goes. Op zondag moeten reizigers overstappen in 's-Gravenpolder.
- Lijn 27 (Goes - Kruiningen): Het traject tussen Kruiningen Dorp en Waarde komt weer te vervallen. Alle ritten worden ingekort tot de halte Slagveldstraat en reizigers van/naar Waarde reizen weer met de buurtbus.
- Lijn 54 (Goes - Westkapelle): De rit van 07:08 uit Westkapelle, die voorheen op industrieterrein Arnestein eindigde, gaat helemaal verder rijden naar Goes.
- Lijn 56 (Middelburg - Vlissingen): In de avonduren, met uitzondering van koopavonden, wordt de frequentie verlaagd naar 1x/uur.
- Lijn 57 (Middelburg - Vlissingen): In de avonduren, met uitzondering van koopavonden, wordt de frequentie verlaagd naar 1x/uur.
- Lijn 58 (Middelburg - Vlissingen): In de avonduren, met uitzondering van koopavonden en zaterdag-/zondagavond, wordt de frequentie verlaagd naar 1x/uur.
- Lijn 169 (Steenbergen - Oud-Beijerland): De rit die om 07:37 uit Willemstad vertrekt, rijdt in Oud-Beijerland voortaan een afwijkende route en eindigt bij de halte Steenenstraat.
- Lijn 194 (Kruiningen - Waarde): Deze lijn keert weer terug in de dienstregeling met dezelfde route en frequenties als in 1986.
Wijziging per 24 augustus 1987
- Lijn 105 (Spijkenisse - Brielle): De rit van 08:21 vanaf de Volgerweg in Rozenburg, vertrekt voortaan om 08:13 uit Brielle.
Wijzigingen per 6 november 1987
- Lijn 104 (Spijkenisse - Vlissingen): De oude lijn 104 wordt vanuit Ouddorp doorgetrokken over de Brouwersdam naar Schouwen-Duiveland en vervolgens via de Oosterscheldekering naar Middelburg en Vlissingen. Van maandag t/m zaterdag wordt het hele traject 1x/uur gereden en op zondag wordt alleen tussen Spijkenisse en Ouddorp 1x/uur gereden en rijdt 1x per 2 een rit verder naar Vlissingen.
- Lijn 108 (Spijkenisse - Nieuwenhoorn): Op zondag vervallen de ritten van 20:45 uit Spijkenisse en 22:05 uit Hellevoetsluis. Reizigers kunnen dan gebruik maken van lijn 104 en in Hellevoetsluis overstappen op lijn 106.
- Lijn 132 (Burgh - Neeltje Jans): Deze lijn wordt opgeheven.
- Lijn 133 (Rotterdam - Westenschouwen): Deze lijn bedient de halte Damaanzet niet meer. Tevens wordt een extra rit toegevoegd vanuit Zierikzee om 06:48, deze rit rijdt niet via Noordwelle en Renesse.
Wijziging per 4 januari 1988
- Lijn 163 (Rotterdam - Oud-Beijerland): Om 09:14 rijdt een extra rit van Oud-Beijerland naar Rotterdam.