|
Route
|
|
Vervoerder(s)
|
Periode
|
|
71
|
Harlingen - Midlum - Wijnaldum - Sexbierum - Oosterbierum - Tzummarum - Minnertsga - Berlikum - Beetgum - Marssum - Leeuwarden
|
Streekbus
|
VEONN (1996 - 1999), NoordNed (1999 - 2005), Arriva (2005 - 2006), Connexxion (2006 - 2012), Arriva (2012 - 2013)
|
3 november 1996 t/m 14 december 2013
|
concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân, concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog
|
75
|
Bolsward - Witmarsum - Achlum - Franeker - Tzummarum - Oosterbierum - Sexbierum - Pietersbierum - Wijnaldum - Midlum - Harlingen
|
Streekbus
|
Arriva
|
15 december 2019 t/m 12 december 2020
|
concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog
|
75
|
Bolsward - Witmarsum - Achlum - Franeker - Tzummarum - Oosterbierum - Sexbierum - Pietersbierum - Wijnaldum - Midlum - Harlingen
|
Streekbus
|
Arriva
|
14 december 2014 t/m 14 december 2019
|
concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog
|
75
|
Franeker - Tzummarum - Oosterbierum - Sexbierum - Pietersbierum - Wijnaldum - Midlum - Harlingen
|
Streekbus
|
Arriva
|
9 december 2012 t/m 13 december 2014
|
concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog
|
75
|
Franeker - Tzummarum - Oosterbierum - Sexbierum - Pietersbierum - Wijnaldum - Midlum - Harlingen
|
Streekbus
|
Arriva
|
15 december 2019 t/m 8 januari 2022
|
concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog
|
97
|
Leeuwarden - Menaam - Dronrijp - Franeker (- Herbaijum - Harlingen)
|
Streekbus
|
FRAM (1994 - 1995), VEONN (1996 - 1999), NoordNed (1999 - 2005), Arriva (2006), Connexxion (2006 - 2012), Arriva (2012 - 2022)
|
6 november 1994 t/m 10 december 2022
|
concessie Noord-Fryslân (1999-2006), concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân, concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog
|
99
|
Bolsward - Witmarsum - Arum - Kimswerd - Harlingen
|
Streekbus
|
Connexxion
|
15 april 2007 t/m 28 juni 2008
|
concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân
|
99
|
Heerenveen - Joure - Uitwellingerga - Sneek - Bolsward - Witmarsum - Arum - Kimswerd - Harlingen
|
Streekbus
|
Arriva
|
29 juni 2008 t/m 6 mei 2023
|
concessie Fryslân (2023-2024)
|
132
|
Harlingen - Zurich - Kop Afsluitdijk
|
Streekbus
|
Connexxion (... - 2012), Arriva (2012 - 2013)
|
... t/m 14 december 2013
|
concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân, concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog
|
132
|
Harlingen - Zurich - Kop Afsluitdijk
|
Streekbus
|
Connexxion
|
7 januari 2007 t/m 28 juni 2008
|
concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân
|
199
|
Heerenveen - Oudehaske - Joure - Uitwellingerga - Sneek - Bolsward - Witmarsum - Arum - Kimswerd - Harlingen
|
Streekbus
|
Arriva
|
15 december 2002 t/m 6 mei 2023
|
concessie Fryslân (2023-2024)
|
671
|
Leeuwarden - Minnertsga - Tzummarum - Franeker - Tzummarum - Sexbierum - Pietersbierum (→ Midlum → Harlingen)
|
Streekbus
|
Arriva
|
18 oktober 2015 t/m ...
|
concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog
|
671
|
Leeuwarden - Minnertsga - Tzummarum - Franeker - Tzummarum - Sexbierum - Pietersbierum (→ Midlum → Harlingen → Zurich → Kop Afsluitdijk)
|
Schoolbus
|
Arriva
|
11 december 2016 t/m 9 december 2017
|
concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog
|
674
|
Leeuwarden - Bitgum - Berlitsum - Menaam - Dronrijp - Zweins - Franeker - Herbaijum - Midlum - Harlingen
|
Streekbus
|
Arriva
|
18 oktober 2015 t/m ...
|
concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog
|