Categorie:Station Sneek
Versie door Huibe (overleg | bijdragen) op 6 feb 2010 om 18:33 (Nieuwe pagina aangemaakt met 'Categorie:Plaats Sneek Categorie:Station in Sneek')
Pagina’s in categorie "Station Sneek"
Deze categorie bevat de volgende 200 pagina’s, van in totaal 205.
(vorige pagina) (volgende pagina)*
1
- Lijn 1 Balk Garage - Sneek Station
- Lijn 1 Heerenveen Station NTM/NS - Leeuwarden Autobusstation NS
- Lijn 10 Franeker Stationsweg - Sneek Station
- Lijn 11 Leeuwarden Autobusstation - Sneek Autobusstation
- Lijn 191 Heerenveen Station - Sneek Station
- Lijn 198 Heerenveen Station - Bolsward Busstation
- Lijn 198 Heerenveen Station - Bolsward Busstation (2007-2008)
- Lijn 198 Sneek Station - Makkum Sporthal
- Lijn 199 Heerenveen Station - Bolsward Busstation
- Lijn 199 Heerenveen Station - Harlingen Veerbootterminal
- Lijn 199 Sneek Station - Harlingen Veerbootterminal
2
3
- Lijn 3 Koudum Lokaal voor Christelijk Belangen - Sneek Station
- Lijn 3 Nijega Zuivelfabriek - Sneek Station
- Lijn 310 Bolsward Busstation - Drachten Van Knobelsdorffplein
- Lijn 310 Drachten Vallaat - Zurich Kop Afsluitdijk
- Lijn 310 Heerenveen Busstation/NS - Zurich Kop Afsluitdijk
- Lijn 33 Leeuwarden Station - Sneek Station
- Lijn 33 Sneek Busstation - Franeker Motel Van der Valk
- Lijn 33 Sneek Station - Deinum Station
- Lijn 33 Sneek Station - Franeker Froonacker
- Lijn 33 Sneek Station NS - Boksum Provincialeweg
- Lijn 33 Sneek Station NS - Mantgum Station NS
- Lijn 33 Sneek Station NS - Winsum Provincialeweg
- Lijn 335 Bolsward Busstation - Groningen Zernike
- Lijn 35 Sneek Station - Franeker Centrum
- Lijn 35 Sneek Station - Franeker Station
- Lijn 35 Sneek Station NS - Wommels Hottingawei
- Lijn 351 Heerenveen Station - Bolsward Busstation
- Lijn 37 IJlst Brug - Sneek Station NS
- Lijn 38 Blauhuis - Sneek Station NS
- Lijn 38 Sneek Station - Offingawier Pont
- Lijn 38 Sneek Station - Offingawier Pont (2016-2017)
- Lijn 38 Sneek, Station - Paviljoen
- Lijn 39 Sneek Station - Blauwhuis Blauwhuis
4
- Lijn 4 Blauwhuis Blauwhuis - Sneek Station
- Lijn 4 Woudsend De Dyk - Sneek Station
- Lijn 42 Sneek Station - Emmeloord Busstation
- Lijn 42 Sneek Station - Lemmer Busstation
- Lijn 45 Hemelum Flinkeboskje - Sneek Station
- Lijn 45 Koudum Centrum - Sneek Autobusstation
- Lijn 46 Sneek Station - Oudega Centrum
- Lijn 47 Sneek Busstation/NS - Blauwhuis
- Lijn 47 Sneek Station - Balk J. Meineszleane
- Lijn 47 Sneek Station - Lemmer Busstation
- Lijn 47 Sneek Station - Lemmer Busstation (2002-2008)
5
- Lijn 5 Bozum Café Hoekstra - Sneek Station
- Lijn 5 Gaastmeer Garage - Sneek Station
- Lijn 5 Koudum Lokaal voor Cristelijke Belangen - Sneek Station
- Lijn 5 Sneek Autobusstation - Leeuwarden Autobusstation
- Lijn 535 Sneek Station - Franeker Station
- Lijn 538 Sneek Station - Wommels De Terp
- Lijn 539 Sneek Station - Ferwoude Ferwoude
- Lijn 593 Sneek Station - Leeuwarden Station
- Lijn 594 Sneek Station - Reduzum Blauwe Tent
6
7
- Lijn 7 Lemmer Gedempte Gracht - Sneek Station
- Lijn 7 Sneek Station - Blauwhuis Dorp
- Lijn 7 Sneek Station - Harlingen Haven
- Lijn 768 Sneek Busstation - IJlst Station
- Lijn 768 Sneek Station - Reahus Reahus
- Lijn 769 Sneek Busstation - Loënga Loënga
- Lijn 770 Sneek Busstation - Tjalhuizum Tjalhuizum
- Lijn 771 Sneek Busstation - Dearsum Dearsum
- Lijn 772 Sneek Busstation - Boazum Boazum
- Lijn 773 Sneek Busstation - Poppenwier Poppenwier
- Lijn 774 Sneek Busstation - Sibrandabuorren Beekhuisstraat
- Lijn 775 Sneek Busstation - Tersoal Nij Wigara
- Lijn 776 Sneek Busstation - Folsgare Folsgare
- Lijn 777 Sneek Busstation - Gauw De Eker
- Lijn 778 Sneek Busstation - Goënga It Mediel
- Lijn 779 Sneek Busstation - Offingawier Fiifgeawei
- Lijn 780 Sneek Busstation - Scharnegoutum Rotonde Provincialeweg
- Lijn 781 Sneek Busstation - Tirns Tirns
- Lijn 782 Sneek Busstation - Ysbrechtum Epemawei
- Lijn 783 Sneek Busstation - Easterein Lollum
- Lijn 784 Sneek Busstation - Hidaard Hidaard
- Lijn 785 Sneek Busstation - Hinnaard Hinnaard
- Lijn 786 Sneek Busstation - Itens Kerk
- Lijn 787 Sneek Busstation - Lytsewierrum Lytsewierrum
- Lijn 788 Sneek Busstation - Reahûs Reahûs
- Lijn 789 Sneek Busstation - Rien Rien
8
- Lijn 8 Bolsward Hof van Holland - Sneek Station
- Lijn 8 Sneek Station - Makkum Hotel De Zwaan
- Lijn 8 Sneek Station - Makkum Markt
- Lijn 823 Dearsum
- Lijn 824 Boazum
- Lijn 835 Poppenwier
- Lijn 836 Tersoal
- Lijn 837 Sibrandabuorren
- Lijn 881 Tirns
- Lijn 882 Ysbrechtum
- Lijn 883 Hidaard
- Lijn 884 Hinnaard
- Lijn 885 Itens
- Lijn 886 Lytsewierrum
- Lijn 887 Reahûs
- Lijn 888 Rien
- Lijn 889 Folsgare
- Lijn 890 Loënga
- Lijn 891 Tjalhuizum
- Lijn 892 Easterein
- Lijn 893 Offingawier
- Lijn 894 Gauw
- Lijn 895 Goënga
- Lijn 896 Scharnegoutum
- Lijn 897 Sneek
9
- Lijn 9 Bolsward Bargefenne - Sneek Station
- Lijn 9 Heerenveen Autobusstation - Harlingen Neptunus
- Lijn 9 Warns Buorren - Sneek Station
- Lijn 90 Heerenveen Station - Afsluitdijk Kop Afsluitdijk
- Lijn 90 Heerenveen Station - Bolsward Busstation
- Lijn 91 Heerenveen Station - Sneek Station
- Lijn 93 Sneek Station - Leeuwarden Station
- Lijn 93 Sneek Station - Leeuwarden Station (1981-1983)
- Lijn 94 Sneek Station - Leeuwarden Station
- Lijn 94 Sneek Station - Leeuwarden Station (1981-1983)
- Lijn 94 Sneek Station - Reduzum Blauwe Tent
- Lijn 98 Heerenveen Busstation/NS - Makkum Sporthal
- Lijn 98 Heerenveen Station - Makkum Camping Holle Poarte
- Lijn 99 Heerenveen Station - Harlingen Veerbootterminal
- Lijn 99 Heerenveen Station - Harlingen Veerbootterminal (1981-2007)
- Lijn 99 Sneek Station - Harlingen Veerbootterminal
T
- Treinserie 30000 (1999/2000)
- Treinserie 30000 (2000/2001)
- Treinserie 30000 (2001/2002)
- Treinserie 30000 (2003)
- Treinserie 30000 (2004)
- Treinserie 30000 (2005)
- Treinserie 30000 (2006)
- Treinserie 30000 (2007)
- Treinserie 30000 (2008)
- Treinserie 30000 (2009)
- Treinserie 37000 (2010)
- Treinserie 37000 (2011)
- Treinserie 37000 (2012)
- Treinserie 37000 (2013)
- Treinserie 37000 (2014)
- Treinserie 37000 (2015)
- Treinserie 37000 (2016)
- Treinserie 37000 (2017)
- Treinserie 37000 (2018)
- Treinserie 37000 (2019)
- Treinserie 37000 (2020)
- Treinserie 37000 (2021)
- Treinserie 37000 (2022)
- Treinserie 37000 (2023)
- Treinserie 37000 (2024)
- Treinserie 37100 (2010)
- Treinserie 37100 (2011)
- Treinserie 37100 (2012)
- Treinserie 37100 (2013)
- Treinserie 37100 (2014)
- Treinserie 37100 (2015)
- Treinserie 37100 (2016)
- Treinserie 37100 (2017)
- Treinserie 37100 (2018)
- Treinserie 37100 (2019)
- Treinserie 37100 (2020)
- Treinserie 37100 (2021)
- Treinserie 37100 (2022)
- Treinserie 37100 (2023)
- Treinserie 37100 (2024)
- Treinserie 38000 (2023)
- Treinserie 38000 (2024)
- Treinserie 6900 (1972/1973)
- Treinserie 6900 (1973/1974)
- Treinserie 8900 (1972/1973)
- Treinserie 8900 (1973/1974)
- Treinserie 8900 (1974/1975)
- Treinserie 8900 (1975/1976)
- Treinserie 8900 (1976/1977)
- Treinserie 8900 (1977/1978)
- Treinserie 8900 (1978/1979)
- Treinserie 8900 (1979/1980)
- Treinserie 8900 (1980/1981)
- Treinserie 8900 (1981/1982)
- Treinserie 8900 (1982/1983)
- Treinserie 8900 (1983/1984)
- Treinserie 8900 (1984/1985)
- Treinserie 8900 (1985/1986)
- Treinserie 8900 (1986/1987)
- Treinserie 8900 (1987/1988)
- Treinserie 8900 (1988/1989)
- Treinserie 8900 (1989/1990)
- Treinserie 8900 (1990/1991)
- Treinserie 8900 (1991/1992)
- Treinserie 8900 (1992/1993)
- Treinserie 8900 (1993/1994)