Bestand:Route rXhrr.svg
Afmetingen van deze voorvertoning van het type PNG van dit SVG-bestand: 500 × 500 pixels Andere resolutie: 150 × 150 pixels.
Oorspronkelijk bestand (SVG-bestand, nominaal 500 × 500 pixels, bestandsgrootte: 4 kB)
Licentie
|
Bestandsgeschiedenis
Klik op een datum/tijd om het bestand te zien zoals het destijds was.
Datum/tijd | Miniatuur | Afmetingen | Gebruiker | Opmerking | |
---|---|---|---|---|---|
huidige versie | 20 jun 2013 20:44 | 500 × 500 (4 kB) | Daniel (overleg | bijdragen) |
- U kunt dit bestand niet overschrijven.
Bestandsgebruik
Dit bestand wordt op de volgende 50 pagina's gebruikt:
- Lijn 100 Amsterdam Station Noord - Edam Busstation
- Lijn 10 Liège Gare Léopold - Fléron Terminus
- Lijn 10 Maastricht, Station Noord - Heer
- Lijn 134 Hoorn Station - Wieringerwerf Badweg
- Lijn 13 Liège Gare Léopold - Grivegnée Belleflamme
- Lijn 13 Maastricht Station - Kanne Plaats
- Lijn 18 Liège, Gare Léopold - Droixhe
- Lijn 1 Maastricht, De Heeg - Malberg
- Lijn 1 Mechelen, Station - Sint-Libertuskerk
- Lijn 1 Oostende, Marie Joséplein - AZ Damiaan Ziekenhuis
- Lijn 22 Amsterdam, Station Sloterdijk - Muiderpoortstation
- Lijn 22 Münster, Heekweg - Am Tiergarten
- Lijn 231 Apeldoorn Station - Arnhem Centraal Station
- Lijn 2 Maastricht, De Heeg - Oud Caberg
- Lijn 30 Antwerpen, Zuidstation - AZ Stuivenberg
- Lijn 3 Maastricht, Wolder - Nazareth
- Lijn 3 Nijmegen Centraal Station - Oosterhout Peperstraat
- Lijn 4 Roden Kastelenlaan - Groningen Beijum
- Lijn 52 Lochem Station - Laren Dorpsstraat
- Lijn 5 Liège Gare Léopold - Herstal Place César De Paepe
- Lijn 606 Capelle aan den IJssel, Capelle Centrum - Schollevaar
- Lijn 60 Liège Gare Léopold - Jupille Les Bruyères
- Lijn 612 Abcoude Ruwelspad - Amstelveen Uilenstede
- Lijn 61 Hoogvliet, Hoogvliet Metro - Oudeland
- Lijn 62 Roermond Station - Posterholt Vlodropperweg
- Lijn 63 Roermond Station - Posterholt Vlodropperweg
- Lijn 647 Gulpen Busstation - Heerlen Zuyd Hogeschool
- Lijn 67 Liège Gare Léopold - Dalhem Château
- Lijn 68 Liège Gare Léopold - Fléron La Clé
- Lijn 69 Liège Gare Léopold - Verviers Gare Centrale
- Lijn 6 Liège Gare Léopold - Cheratte Passage à Niveau
- Lijn 701 Verviers Rue de la Cité - Pepinster Athénée
- Lijn 71 Beverwijk Station - Uitgeest Station
- Lijn 73 Haarlem Schalkwijk Centrum - Castricum Station
- Lijn 77 Rotterdam, SS Rotterdam - Station Zuid
- Lijn 78 Maastricht Station - Liège Gare Léopold
- Lijn 7 Heerlen Zuyderland MC - Ubach over Worms Zilverschoon
- Lijn 7 Liège Place de la Cathédrale - Hermée Place du Carcan
- Lijn 81 Wervik Sint-Merdaruskerk - Rekkem Paradijs
- Lijn 85 Nijmegen Centraal Station - Druten Busstation
- Lijn 8 Heerlen Station - Ubach over Worms Zilverschoon
- Lijn 91 Sint-Niklaas Station - Aalst Station
- Lijn 9 Maastricht Villapark - Bunde Station
- Lijn N86 Amsterdam, Centraal Station - Station Bijlmer ArenA
- Lijn N87 Amsterdam, Centraal Station - Station Bijlmer ArenA
- Lijn N91 Amsterdam, Centraal Station - Nieuwendam
- Lijn N93 Amsterdam, Centraal Station - Molenwijk
- Gebruiker:Regenmaker/Archief
- Help:Routestrips
- Help:Snelstartpagina