Lijn
|
Route
|
Opmerkingen
|
Stadsdienst 's-Hertogenbosch
|
1
|
Centraal Station - Centrum - Zuid - Bazeldonk - De Aawijk
|
|
2
|
Centraal Station - Centrum - De Muntel - Buitenpepers - De Reit - De Rompert
|
|
3
|
Centraal Station - Centrum - Graafsebuurt - De Aawijk - Hintham - Rosmalen
|
|
4
|
De Kruiskamp - De Schutskamp - Station - Centrum - Buitenpepers - Rosmalen Groote Wielen - Rosmalen Centrum
|
|
5
|
Centraal Station - De Schutskamp - De Rietvelden - De Vutter - Engelen
|
Spitslijn
|
6
|
Centraal Station - Centrum - De Muntel - De Herven - De Reit - De Rompert - Empel
|
|
7
|
Centraal Station - Orthen - Maasvallei - Maasoever
|
|
8
|
Maasoever - Maasstroom - Maasdal - De Rompert - Buitenpepers - De Muntel - Centrum - Centraal Station - Deuteren - Vught Centrum - Vught De Baarzen
|
|
9
|
Maasoever - Maasstroom - Maasdal - De Rompert - Buitenpepers - De Muntel - Centrum - Centraal Station - Deuteren - Vught Centrum - Vught De Baarzen
|
|
10
|
Centraal Station - Orthen - Maaspoort
|
|
11
|
Centraal Station - Centrum - Zuid - Pettelaarpark - Bazeldonk - De Aawijk
|
|
60
|
Transferium Deutersestraat - Centrum
|
|
70
|
Transferium De Vliert - Centrum
|
|
80
|
Transferium Pettelaarpark - Centrum
|
|
Stadsdienst Tilburg
|
1
|
Quirijnstok - Heikant - Kraaiven - Het Zand - Centraal Station - Centrum - Oud Zuid - Stappegoor - Groenewoud - St. Elisabeth Ziekenhuis
|
|
2
|
Reeshof - Wandelbos - Het Zand - De Reit - Centraal Station - Centrum - Broekhoven - Groenewoud - Goirle
|
|
3
|
Centraal Station - De Reit - Het Zand - Wandelbos - Reeshof - Koolhoven
|
|
4
|
Centraal Station - De Reit - Universiteit - Witbrant (- Koolhoven) - Reeshof
|
|
5
|
Centraal Station - Besterd - Het Goirke - Heikant - Stokhasselt
|
|
6
|
Centraal Station - Centrum - Loven - Het Goirke - Quirijnstok - Heikant
|
|
7
|
Wandelbos - Het Zand - Oud Noord - Centraal Station - Centrum - Zorgvlied - De Blaak
|
|
8
|
Centraal Station - Centrum - Korvel - Het Laar
|
|
9
|
Centraal Station - Centrum - Tivoli - Berkel-Enschot - Udenhout
|
|
601
|
Centraal Station - Stappegoor
|
|
Streeknet
|
90
|
Oss - Heesch - Geffen - Nuland - Kruisstraat - Rosmalen - 's-Hertogenbosch
|
|
91
|
Uden - Volkel - Odiliapeel - Mill - Sint Hubert - Haps - Vianen - Cuijk
|
|
92
|
Grave - Escharen - Langenboom - Mill - Haps - Vianen - Cuijk
|
|
96
|
Grave - Velp - Reek - Schaijk - Berghem - Oss
|
|
99
|
Nijmegen - Alverna - Nederasselt - Grave - Velp - Zeeland - Uden
|
I.s.m. Breng
|
130
|
Breda - Dorst - Rijen - Hulten - Gilze - AZC
|
|
131
|
Rijen - Hulten - Gilze - Tilburg
|
|
134
|
Raamsdonksveer - Raamsdonk - Waspik - Sprang-Capelle - Waalwijk
|
|
135
|
's-Hertogenbosch - Vlijmen - Haarsteeg - Hedikhuizen - Heusden - Oud-Heusden - Wijk en Aalburg
|
|
136
|
's-Hertogenbosch - Vlijmen - Nieuwkuijk - Drunen - Waalwijk - Sprang-Capelle - Kaatsheuvel - Loon op Zand - Tilburg
|
|
140
|
's-Hertogenbosch - Vught - Helvoirt - Haren - Oisterwijk - Berkel-Enschot - Tilburg
|
|
141
|
Tilburg - Moergestel - Spoordonk - Oirschot - Best
|
|
142
|
Tilburg - Hilvarenbeek - Diessen - Middelbeers - Oostelbeers - Oirschot - Best
|
|
143
|
Reusel - Hooge Mierde - Lage Mierde - Esbeek - Hilvarenbeek - Tilburg
|
|
154
|
's-Hertogenbosch - Sint-Michielsgestel - Schijndel - Sint-Oedenrode - Nijnsel - Son - Eindhoven
|
|
156
|
's-Hertogenbosch - Sint-Michielsgestel - Schijndel - Sint-Oedenrode - Nijnsel - Son - Eindhoven
|
|
157
|
Oss - Heesch - Nistelrode - Uden - Mariaheide - Veghel - Sint-Oedenrode - Nijnsel - Son - Eindhoven
|
|
158
|
Veghel - Heeswijk-Dinther - Middelrode - Berlicum - Rosmalen - 's-Hertogenbosch
|
|
Buurtbussen
|
203
|
Liempde - Boxtel - Esch - Vught - 's-Hertogenbosch
|
|
204
|
Best - Boskant - Sint Oedenrode - Olland - Kasteren - Liempde - Boxtel - Schijndel
|
|
207
|
's-Hertogenbosch - Vught - Cromvoirt
|
|
230
|
Rijen - Molenschot - Dorst - Oosterhout - Oosteind - 's Gravenmoer
|
|
231
|
Rijen - Dongen - 's Gravenmoer - Kaatsheuvel - Sprang-Capelle - Waalwijk
|
|
238
|
Grave - Escharen - Gassel - Beers - Cuijk - Oeffelt - Boxmeer
|
|
239
|
's-Hertogenbosch - Cromvoirt - Helvoirt - Biezenmortel - Udenhout - Oisterwijk
|
|
242
|
Hilvarenbeek - Diessen - Baarschot - Westelbeers - Middelbeers
|
Alleen op zaterdag
|
250
|
's-Hertogenbosch - Engelen - Bokhoven
|
Niet in de spitsuren
|
251
|
Rosmalen - Kruisstraat - Nuland - Geffen - Vinkel - Loosbroek - Vorstenbosch - Uden
|
|
253
|
Boerdonk - Keldonk - Erp - Veghel
|
|
254
|
Schaijk - Reek - Zeeland - Uden
|
|
255
|
Boxmeer - Sambeek - Vortum-Mullem - Groeningen - Vierlingsbeek - Maashees - Holthees - Smakt - Venray Centrum
|
|
256
|
Veghel - Erp - Boekel - Venhorst
|
vanaf 3 oktober 2022
|
262
|
Oss - Lithoijen - Lith - Maren-Kessel
|
|
289
|
Hilvarenbeek - Biest-Houtakker - Moergestel - Oisterwijk
|
|
292
|
Sint Anthonis - Oploo - Westerbeek - Landhorst - Wilbertoord - Mill - Wanroij - Ledeacker - Rijkevoort - Sint Anthonis - Boxmeer
|
|
293
|
Hilvarenbeek - Diessen - Baarschot - Westelbeers - Casteren - Bladel
|
|
294
|
Oss - Berghem - Herpen - Overlangel - Neerloon - Ravenstein - Deursen - Dennenburg - Demen - Dieden
|
|
295
|
Hilvarenbeek - Goirle
|
|
296
|
Oss → Oijen → Macharen → Megen → Haren → Oss
|
|
299
|
Oirschot - Spoordonk - Lennisheuvel - Boxtel - Gemonde - Sint-Michielsgestel
|
|
Bravo direct
|
300
|
's-Hertogenbosch - Waalwijk - Sprang Capelle - Kaatsheuvel - Loon op Zand - Tilburg
|
|
301
|
's-Hertogenbosch - Vlijmen - Drunen - Waalwijk - Sprang Capelle - Kaatsheuvel - Tilburg
|
|
305
|
Oss - Heesch - Nistelrode - Uden - Veghel - Eindhoven
|
|
306
|
Uden - Veghel - Schijndel - Sint-Michielsgestel - 's-Hertogenbosch
|
|
Schoolbussen
|
602
|
Waalwijk → Sprang-Capelle → Loon op Zand → Tilburg
|
|
605
|
Uden → Eindhoven
|
|
631
|
Dongen → Rijen
|
|
638
|
Grave → Escharen → Gassel → Cuijk
|
|
639
|
's-Hertogenbosch - Helvoirt - Biezenmortel - Udenhout
|
|
643
|
's-Hertogenbosch - Esch - Boxtel
|
|
644
|
Boxtel - Schijndel - Wijbosch - Eerde - Veghel
|
|
655
|
Veghel - Erp - Boekel - Handel - Gemert
|
|
662
|
Maren-Kessel - Lith - Lithoijen - Teeffelen - Oss
|
|
690
|
Grave - Velp - Reek - Schaijk - Heesch
|
|
692
|
Landhorst → Wilbertoord - Mill - Wanroij - Rijkevoort - Ledeacker - Sint Anthonis - Boxmeer
|
|
Snelbussen Efteling
|
800
|
's-Hertogenbosch - Kaatsheuvel
|
|
801
|
Tilburg - Kaatsheuvel
|
|
Nachtbussen
|
847
|
Tilburg: Centrum → Reeshof
|
|
848
|
's-Hertogenbosch - Tilburg
|
|
849
|
Tilburg → Udenhout
|
|