(wijz) ← Oudere versie | Huidige versie (wijz) | Nieuwere versie → (wijz)
Op deze pagina is een overzicht te vinden van de buslijnen die vroeger Minnertsga Mooie Paal aandeden.
Let op: dit overzicht is mogelijk niet compleet. De route bevat niet altijd alle routevarianten die in de geschiedenis zijn bediend.
Overzicht buslijnen
|
Route
|
|
Vervoerder(s)
|
Periode
|
|
71
|
Harlingen - Midlum - Wijnaldum - Sexbierum - Oosterbierum - Tzummarum - Minnertsga - Berlikum - Beetgum - Marssum - Leeuwarden
|
Streekbus
|
VEONN (1996 - 1999), NoordNed (1999 - 2005), Arriva (2005 - 2006), Connexxion (2006 - 2012), Arriva (2012 - 2013)
|
3 november 1996 t/m 14 december 2013
|
concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân, concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog
|
71
|
Leeuwarden - Marssum - Beetgum - Berlikum - Minnertsga - Tzummarum - Sexbierum - Wijnaldum - Harlingen
|
Streekbus
|
LAB (1970/71), FRAM (1971 - ...)
|
1970 t/m 1983
|
regio Noord-Friesland
|
72
|
Minnertsga - Sint Jacobiparochie - Sint Annaparochie - Vrouwenparochie - Stiens - Britsum - Koarnjum - Jelsum - Leeuwarden
|
Streekbus
|
Arriva
|
... t/m 10 december 2022
|
concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog
|
73
|
Minnertsga - Sint Jacobiparochie - Nieuwebildtdijk / Oudebiltzijl - Oude Leije - Vrouwbuurtstermolen - Stiens - Leeuwarden
|
Streekbus
|
FRAM (1995 - 1996), VEONN (1996 - 1999), NoordNed (1999 - 2005), Arriva (2005 - 2006), Connexxion (2006 - 2007)
|
28 mei 1995 t/m 14 april 2007
|
concessie Noord-Fryslân (1999-2006) regio Noord-Friesland
|
73
|
Leeuwarden - Jelsum - Stiens - Oude Leije - Oude Bildtzijl - Sint-Annaparochie - Sint-Jacobiparochie - Minnertsga - Westhoek - Sint-Jacobiarochie - Sint-Annaparochie - Oude Bildtzijl
|
Streekbus
|
Connexxion
|
15 april 2007 t/m 28 juni 2008
|
concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân
|
73
|
Leeuwarden - Jelsum - Stiens - Vrouwenparochie - Oude Leije - Oude Bildtzijl - Sint Annaparochie - Westhoek - Sint Jacobiparochie - Minnertsga
|
Streekbus
|
Connexxion
|
29 juni 2008 t/m 8 december 2012
|
concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân
|
73
|
Minnertsga - Sint Jacobiparochie - Westhoek - Oude Bildtzijl - Alde Leije - Vrouwbuurt - Stiens - Britsum - Cornjum - Jelsum - Leeuwarden
|
Streekbus
|
LABO, FRAM
|
1970 t/m 1976
|
regio Noord-Friesland
|
75
|
Minnertsga - Tzummarum - Sexbierum - Franeker - Dongjum - Boer - Ried
|
Streekbus
|
LABO, FRAM
|
1970 t/m 9 november 1974
|
regio Noord-Friesland
|
170
|
Leeuwarden - Bitgum - Berlitsum - Sint Annaparochie - Sint Jacobiparochie - Minnertsga
|
Streekbus
|
Arriva
|
15 december 2013 t/m 14 december 2019
|
concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog
|
273
|
Minnertsga - Dijkshoek - Westhoek - Sint Jacobiparochie - Sint Annaparochie - Nij Altoenae - Oude Bildtzijl
|
Belbus
|
Kijlstra i.o.v. Arriva
|
15 december 2019 t/m 8 januari 2022
|
concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog
|
441
|
Hallum - Stiens - Vrouwenparochie - Sint Jacobiparochie - Minnertsga - Berlikum
|
Nachtbus
|
Connexxion
|
22 juni 2007 t/m 8 december 2012
|
concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân
|
443
|
Harlingen - Midlum - Wijnaldum - Sexbierum - Oosterbierum - Minnertsga - Berlikum
|
Nachtbus
|
Connexxion
|
22 juni 2007 t/m 01 maart 2012
|
concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân
|
671
|
Leeuwarden - Minnertsga - Tzummarum - Franeker - Tzummarum - Sexbierum - Pietersbierum (→ Midlum → Harlingen)
|
Streekbus
|
Arriva
|
18 oktober 2015 t/m ...
|
concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog
|
671
|
Leeuwarden - Minnertsga - Tzummarum - Franeker - Tzummarum - Sexbierum - Pietersbierum (→ Midlum → Harlingen → Zurich → Kop Afsluitdijk)
|
Schoolbus
|
Arriva
|
11 december 2016 t/m 9 december 2017
|
concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog
|
682
|
Minnertsga - Nij Altoenae
|
Belbus
|
Kijlstra i.o.v. Arriva
|
... t/m 5 maart 2016
|
concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog
|
683
|
Minnertsga - Westhoek
|
Belbus
|
Kijlstra i.o.v. Arriva
|
... t/m 5 maart 2016
|
concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog
|