Categorie:Station Groningen
Pagina’s in categorie "Station Groningen"
Deze categorie bevat de volgende 200 pagina’s, van in totaal 995.
(vorige pagina) (volgende pagina)7
- Lijn 71 Groningen Centraal Station - Hoogezand Nolensstraat
- Lijn 73 Groningen Centraal Station - Emmen Station
- Lijn 73 Groningen Centraal Station - Ter Apel Busstation
- Lijn 73 Groningen Station - Ter Apel Busstation
- Lijn 74 Groningen Centraal Station - Emmen Station
- Lijn 74 Groningen Centraal Station - Emmen Station (1982-1986)
- Lijn 74 Groningen Centraal Station - Stadskanaal Busstation
- Lijn 74 Groningen Centraal Station - Veendam Busstation
- Lijn 76 Groningen Centraal Station - Hoogezand De Hooge Meeren
- Lijn 76 Groningen Centraal Station - Hoogezand Gorechtlaan
- Lijn 76 Groningen Centraal Station - Hoogezand Troelstralaan/Dreeslaan
- Lijn 76 Groningen Centraal Station - Sappemeer Letmaath
- Lijn 76 Groningen Centraal Station - Veendam Busstation
- Lijn 76 Groningen Centraal Station - Veendam Station
- Lijn 78 Groningen Centraal Station - Appingedam Station
- Lijn 78 Groningen Centraal Station - Siddeburen Singellaan
- Lijn 78 Groningen Centraal Station - Woldendorp Gemeentehuis
- Lijn 79 Groningen Centraal Station - Winschoten Station
8
- Lijn 8 Groningen Centraal Station - Hoogkerk Jan Ensinglaan
- Lijn 8 Groningen Grote Markt - Tynaarlo Hunebed
- Lijn 8 Groningen Oosterpark - Hoogkerk Jan Ensinglaan
- Lijn 8 Groningen Station - Vries Brink
- Lijn 8 Groningen Station Noord - Hoogkerk P+R Hoogkerk
- Lijn 8 Groningen, Antarestraat - Eikenlaan
- Lijn 8 Groningen, Hoofdstation - Martini Ziekenhuis (RKZ)
- Lijn 8 Groningen, P+R Hoogkerk - Centraal Station
- Lijn 8 Groningen, P+R Hoogkerk - Station Europapark
- Lijn 8 Hoogkerk P+R Hoogkerk - Groningen Martini Ziekenhuis
- Lijn 80 Groningen Autobusstation - Heerenveen Autobusstation
- Lijn 81 Drachten Autobusstation - Groningen Autobusstation
- Lijn 81 Groningen Centraal Station - Drachten Busstation
- Lijn 81 Groningen Station - Leek Oldebertweg
- Lijn 81 Leek Industriepark - Groningen Centraal Station
- Lijn 82 Groningen Autobusstation - Zevenhuizen Geref. Kerk
- Lijn 82 Groningen Centraal Station - Nieuw Roden Centrum
- Lijn 821 Groningen Hoofdstation - Enschede Centraal Station
- Lijn 821 Groningen Hoofdstation - Leverkusen Mitte
- Lijn 821 Groningen Hoofdstation - Münster Hbf
- Lijn 822 Groningen Hoofdstation - Brussel Noord
- Lijn 822 Groningen Hoofdstation - Eindhoven Stationsweg
- Lijn 822 Groningen Hoofdstation - Leuven Station
- Lijn 83 Assen Busstation/NS - Groningen Centraal Station
- Lijn 8485 Rīga Autoosta - Rotterdam Centraal
- Lijn 85 Groningen Centraal Station - Oosterwolde Busstation
- Lijn 85 Groningen Centraal Station - Oosterwolde Busstation (1995-2018)
- Lijn 85 Groningen Lewenborg - Oosterwolde Busstation
- Lijn 86 Groningen Centraal Station - Haulerwijk Laweijstraat
- Lijn 86 Groningen Centraal Station - Norg Nachtegaalstraat
- Lijn 86 Groningen Station - Oosterwolde Nanningasluis
- Lijn 86 Norg Nachtegaalstraat - Groningen Centraal Station (1996 - )
- Lijn 86 Norg Westeind - Hoogkerk P+R Hoogkerk
- Lijn 86 Norg Westeind - Peize Centrum
- Lijn 87 Roden Albertsbaan - Groningen Autobusstation
- Lijn 88 Drachten Busstation - Groningen Station
- Lijn 88 Groningen Autobusstation - Leek Autobusstation
- Lijn 88 Groningen Autobusstation - Noordwijk Zethuisterweg
- Lijn 88 Groningen Centraal Station - Leek Centrum
- Lijn 88 Groningen Centraal Station - Leek Oldebertweg
- Lijn 88 Groningen Centraal Station - Marum Hoornweg
- Lijn 89 Drachten Van Knobelsdorffplein - Groningen Centraal Station
- Lijn 89 Groningen Centraal Station - Beetsterzwaag It Merkelân
- Lijn 89 Groningen Centraal Station - Ureterp Skoalleane
9
- Lijn 9 De Punt Busstation - Groningen Zernike
- Lijn 9 De Punt Busstation - Groningen Zernike/Station Noord
- Lijn 9 Groningen Station - Winschoten Station
- Lijn 9 Groningen, Centraal Station - Driebond
- Lijn 9 Groningen, Centraal Station - Driebond (1992/1993)
- Lijn 9 Groningen, Centraal Station - Zernike/Station Noord
- Lijn 9 Groningen, Euvelgunnerweg/CVT- Hoofdstation
- Lijn 9 Groningen, Woonschepenhaven - Merwedestraat/Talmahuis
- Lijn 98 Groningen Centraal Station - Eemshaven Steiger
H
N
- Lijn N1386 Olsztyn Główny - Rotterdam Centraal
- Lijn N1386 Szczecin Główny - Rotterdam Centraal
- Lijn N1399 Przemyśl Główny - Den Haag Centraal
- Lijn N44 Amsterdam Sloterdijk - Berlin Alexanderplatz
- Lijn N75 Amsterdam Sloterdijk - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben)
- Lijn N818 Charleroi-Sud - Hamburg ZOB am Hbf
- Lijn N818 Mons Gare - Hamburg Hauptbahnhof
- Lijn N819 Calais Ville - Hamburg ZOB am Hbf
- Lijn Noord-Oost Express
S
T
- Treinserie 10 (1972/1973)
- Treinserie 10 (1973/1974)
- Treinserie 10700 (1998/1999)
- Treinserie 12600 (2013)
- Treinserie 12600 (2014)
- Treinserie 12600 (2015)
- Treinserie 12600 (2016)
- Treinserie 12600 (2017)
- Treinserie 12600 (2018)
- Treinserie 12600 (2019)
- Treinserie 12600 (2020)
- Treinserie 12600 (2021)
- Treinserie 12600 (2022)
- Treinserie 12600 (2023)
- Treinserie 12600 (2024)
- Treinserie 12700 (1999/2000)
- Treinserie 12700 (2000/2001)
- Treinserie 12700 (2001/2002)
- Treinserie 12700 (2003)
- Treinserie 12700 (2004)
- Treinserie 12700 (2005)
- Treinserie 12700 (2006)
- Treinserie 1500 (1998/1999)
- Treinserie 1500 (1999/2000)
- Treinserie 18600 (1982/1983)
- Treinserie 20100 (2012)
- Treinserie 20100 (2013)
- Treinserie 20100 (2014)
- Treinserie 20100 (2015)
- Treinserie 20100 (2016)
- Overleg:Treinserie 20100 (2016)
- Treinserie 20100 (2017)
- Treinserie 20100 (2018)
- Treinserie 20100 (2019)
- Treinserie 20100 (2020)
- Treinserie 20100 (2021)
- Treinserie 20100 (2022)
- Treinserie 20100 (2023)
- Treinserie 20100 (2024)
- Treinserie 2030 (1974/1975)
- Treinserie 2030 (1975/1976)
- Treinserie 2030 (1976/1977)
- Treinserie 2030 (1977/1978)
- Treinserie 2030 (1978/1979)
- Treinserie 2030 (1979/1980)
- Treinserie 2030 (1980/1981)
- Treinserie 2030 (1981/1982)
- Treinserie 2030 (1982/1983)
- Treinserie 2030 (1983/1984)
- Treinserie 2030 (1984/1985)
- Treinserie 2030 (1985/1986)
- Treinserie 2030 (1986/1987)
- Treinserie 2030 (1987/1988)
- Treinserie 20300 (2011)
- Treinserie 300 (1971/1972)
- Treinserie 300 (1972/1973)
- Treinserie 300 (1973/1974)
- Treinserie 30200 (1999/2000)
- Treinserie 30200 (2000/2001)
- Treinserie 30200 (2001/2002)
- Treinserie 30200 (2003)
- Treinserie 30200 (2004)
- Treinserie 30200 (2005)
- Treinserie 30200 (2006)
- Treinserie 30200 (2007)
- Treinserie 30200 (2008)
- Treinserie 30200 (2009)
- Treinserie 30300 (1999/2000)
- Treinserie 30300 (2000/2001)
- Treinserie 30300 (2001/2002)
- Treinserie 30300 (2003)
- Treinserie 30300 (2004)
- Treinserie 30300 (2005)
- Treinserie 30300 (2006)
- Treinserie 30300 (2007)
- Treinserie 30300 (2008)
- Treinserie 30300 (2009)
- Treinserie 30400 (2000/2001)
- Treinserie 30400 (2001/2002)
- Treinserie 30400 (2003)
- Treinserie 30400 (2004)
- Treinserie 30400 (2005)
- Treinserie 30400 (2006)
- Treinserie 30400 (2007)
- Treinserie 30400 (2008)
- Treinserie 30400 (2009)
- Treinserie 30500 (2000/2001)
- Treinserie 30500 (2001/2002)
- Treinserie 30500 (2003)
- Treinserie 30500 (2004)
- Treinserie 30500 (2005)
- Treinserie 30500 (2006)
- Treinserie 30500 (2007)
- Treinserie 30500 (2008)
- Treinserie 30500 (2009)
- Treinserie 30600 (2000/2001)
- Treinserie 30600 (2001/2002)
- Treinserie 30600 (2003)
- Treinserie 30600 (2004)
- Treinserie 30600 (2005)
- Treinserie 30600 (2006)
- Treinserie 30600 (2007)
- Treinserie 30600 (2008)
- Treinserie 30600 (2009)
- Treinserie 31000 (1996/1997)
- Treinserie 32790 (2023)
- Treinserie 32790 (2024)
- Treinserie 3500 (1991/1992)
- Treinserie 3500 (1992/1993)
- Treinserie 3500 (1993/1994)