Lijn 86 Groningen Centraal Station - Norg Nachtegaalstraat
Voormalige buslijn 86 | |
Vervoerder(s) | VEONN |
Regio's | West-Groningen, Noord-Drenthe |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Dal (vakantie) | 1x/2 uur (belbus) |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 86 reed van Groningen via Hoogkerk, Peizermade, Peize en Donderen naar Norg.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Groningen, Centraal Station | ||
Groningen, Zuiderdiep | ||
Groningen, Overwinningsplein | ||
Hoogkerk, Rijksweg-Zuid | ||
Peizermade, Peizermade | ||
Peizerwold, Peizerwold | ||
Peize, Centrum | ||
Peize, Peizerpol | ||
Peize, Hoefsmid | ||
Donderen, Norgerweg | ||
Norg, De Vluchtheuvel | ||
Norg, Westeind | ||
Norg, Nachtegaalstraat |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Met ingang van 24 mei 1998 ging de lijn in de vakantieperioden alleen nog in de spitsuren als vaste bus rijden. Buiten de spitsuren ging de lijn dan als belbus rijden tussen Peize en Norg. In Peize konden reizigers dan verder reizen met lijn 82 naar Hoogkerk/Groningen.