Concessie Hoeksche Waard - Goeree-Overflakkee (2008-2015)
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 20 mrt 2010 om 12:39
Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee | |
---|---|
OV-autoriteit | Provincie Zuid-Holland |
Vervoerder(s) | Arriva |
Duur | 7 jaar |
Periode | {{{periode}}} |
Concessietabel - Concessiekaart |
Deze concessie wordt sinds 01-01-2008 uitgevoerd door Arriva, die de concessie van Connexxion gewonnen had.
Materieel
Voor genoemde concessie heeft Arriva een serie nieuwe Ambassadors besteld (8301 - 8382) en (zoals bijna gebruikelijk) ondersteunt ook TCR hier Arriva met een nieuwe serie Ambassadors (419 - 435), een aantal Sprinters voor de rustige lijntjes en een aantal oudere bussen voor de scholierenlijnen.
Lijnennet
Streekdienst
- Lijn 104 Renesse Transferium - Hellevoetsluis De Sprong
- Lijn 130 Stellendam Busstation - Rotterdam Zuidplein (sneldienst)
- Lijn 134 Middelharnis, Gemeentehuis - Binnenhof
- Lijn 135 Middelharnis Centrum - Ooltgensplaat Weespad
- Lijn 136 Ouddorp Bernhardweg - Rotterdam Zuidplein
- Lijn 137 Willemstad Steenpad - Rotterdam Zuidplein (sneldienst)
- Lijn 138 Herkingen Haven - Middelharnis Centrum
- Lijn 139 Ouddorp Bernhardweg - Rotterdam Zuidplein (sneldienst)
- Lijn 160 Goudswaard Nic. van Puttenstraat - Rotterdam Zuidplein
- Lijn 161 Oud-Beijerland Zinkweg - Heinenoord Busstation (- Rotterdam Zuidplein)
- Lijn 162 Oud-Beijerland Debussyring - Zuid-Beijerland Gravin Sabinastraat
- Lijn 163 Rotterdam Kralingse Zoom - Oud-Beijerland Sportlaan
- Lijn 164 Zuid-Beijerland R. van Dorplaan - Rotterdam Zuidplein
- Lijn 165 Dordrecht Centraal Station - Strijen Boomgaard
- Lijn 166 Dordrecht Centraal Station - Rotterdam Zuidplein
- Lijn 167 Strijen Julianastraat - Rotterdam Zuidplein
- Lijn 168 Dordrecht Centraal Station - Heinenoord Busstation (sneldienst)
- Lijn 169 Oud-Beijerland Zinkweg - Willemstad Steenpad
- Lijn 170 Goudswaard Nic. van Puttenstraat - Rotterdam Zuidplein (sneldienst)
- Lijn 171 Ringlijn Rotterdam Zuidplein / Oud-Beijerland (rechtsom) (sneldienst)
- Lijn 172 Ringlijn Rotterdam Zuidplein / Oud-Beijerland (linksom) (sneldienst)
- Lijn 173 Zuid-Beijerland R. van Dorplaan - Rotterdam Zuidplein (sneldienst)
- Lijn 174 Numansdorp Wethouder van der Veldenweg - Rotterdam Zuidplein (sneldienst)
- Lijn 175 Strijen Boomgaard - Dordrecht Centraal Station (sneldienst)
- Lijn 176 Dordrecht Centraal Station - Rotterdam Zuidplein (sneldienst)
- Lijn 177 Strijen Julianastraat - Rotterdam Zuidplein (sneldienst)
- Lijn 179 Numansdorp Wethouder van der Veldenweg - Rotterdam Zuidplein (sneldienst)
- Lijn 180 Heinenoord Busstation - Barendrecht Station
- Lijn 190 Oud-Beijerland Zinkweg - Spijkenisse Metro Centrum
- Lijn 195 Strijen Julianastraat - Numansdorp Wethouder van der Veldenweg
- Lijn 197 Strijen Julianastraat - Strijensas Kerkplein
- Lijn 396 Dirksland Ziekenhuis - Rotterdam Zuidplein (Qliner)
Belbus
- Lijn 534 Middelharnis, Gemeentehuis - Park Nieuw Zeeland
- Lijn 538 Herkingen Haven - Dirksland Ziekenhuis
- Lijn 562 Oud-Beijerland, Vierwiekenplein - Chopinplein
Scholierenlijnen
- Lijn 604 Ouddorp Bernhardweg - Hellevoetsluis Amnesty Internationallaan
- Lijn 630 Hellevoetsluis De Sprong - Middelharnis Gemeentehuis
- Lijn 635 Ooltgensplaat Weespad - Middelharnis Gemeentehuis
- Lijn 639 Ouddorp Bernhardweg - Middelharnis Gemeentehuis
- Lijn 663 Goudswaard Nic. van Puttenstraat - Rotterdam Station Lombardijen
- Lijn 664 Strijen Julianastraat - Klaaswaal Rijksstraatweg
- Lijn 666 Maasdam Gemeentehuis - Oud-Beijerland Scholengemeenschap
- Lijn 667 Strijensas Kerkplein - Oud-Beijerland Scholengemeenschap
- Lijn 668 's Gravendeel H. Hamerstraat - Oud-Beijerland Scholengemeenschap
- Lijn 669 Willemstad Steenpad - Oud-Beijerland Sportlaan
Buurtbus
Zomerlijnen
- Lijn 105 Ouddorp Port Zélande - Renesse Transferium
- Lijn 802 Middelharnis Gemeentehuis - Renesse Transferium
Nachtlijnen
- Lijn 804 Ouddorp De Kreek - Hellevoetsluis Kickersbloem
- Lijn 805 Renesse Transferium - Port Zélande Port Zélande
- Lijn 835 Ouddorp De Kreek - Ooltgensplaat Weespad
- Lijn 836 Ouddorp De Kreek - Rotterdam Centraal Station
- Lijn 860 Rotterdam Centraal Station - Goudswaard Nic. van Puttenstraat
- Lijn 864 Strijen Julianastraat - Numansdorp Wethouder van der Veldenweg