Lijn
|
Route
|
Opmerking
|
Stadsdienst Hoofddorp
|
168 |
Station - Centrum - Pax Toolenburg - Floriande - Spaarne Ziekenhuis |
|
268 |
Station - Floriande - Spaarne Ziekenhuis |
Spitsbus
|
Streeknet
|
140 |
Haarlem - Heemstede - Hoofddorp - Rozenburg - Aalsmeer - Uithoorn |
|
142s |
Amsterdam - Amstelveen - Uithoorn - Mijdrecht - Wilnis |
|
145 |
Amsterdam - Sloten - Badhoevedorp - Lijnden - Hoofddorp |
|
146 |
Amsterdam Zuidoost - Ouderkerk a/d Amstel - Amstelveen - Uithoorn |
|
149 |
Uithoorn - Nes a/d Amstel - Amstelveen |
|
161 |
Zwanenburg - Halfweg - Boesingheliede - Lijnden - Hoofddorp |
|
162 |
Hoofddorp - Nieuw Vennep - Lisserbroek - Lisse |
|
163 |
Hoofddorp - Rijsenhout |
|
164 |
Hoofddorp - Nieuw Vennep - Abbenes - Buitenkaag - Sassenheim (-> Oegstgeest) |
|
169 |
Aalsmeer - Rozenburg - De Hoek - Hoofddorp |
|
170 |
Amsterdam - Amstelveen - Uithoorn |
|
171 |
Aalsmeer - Oosteinde - Bovenkerk - Amstelveen (- Ouderkerk a/d Amstel - Amsterdam Zuidoost) |
|
172 |
Amsterdam - Amstelveen - Flora Holland - Aalsmeer - Kudelstaart |
|
174 |
Amsterdam - Amstelveen - Uithoorn - Mijdrecht - Wilnis |
|
175 |
Haarlem - A9 - Amstelveen - Ouderkerk a/d Amstel - Amsterdam Zuidoost |
|
176 |
Haarlem - A9 - A4 - Amsterdam |
|
177 |
Haarlem - A9 - Badhoevedorp - Schiphol (Noord - Oost) |
|
Schiphol Sternet
|
181 |
Schiphol Zuid - Zuidoost - Schiphol Rijk |
|
185 |
Pendelbus Schiphol (Centrum - Noordwest) |
|
186 |
Schiphol (Zuid - Centrum - Noord) - Amsterdamse Bos - Amstelveen |
|
187 |
Schiphol (Noord - Centrum - Zuid - Rijk - Oost) - Amsterdamse Bos - Amstelveen |
|
189 |
Pendelbus Schiphol (Noordwest - Noord) |
v.a. ???
|
190 |
Schiphol Noord - Centrum - Zuid |
|
191 |
Schiphol Zuidoost - Rijk - Zuid - Centrum - Noord |
|
192 |
Schiphol (Zuid - Centrum - Noord) - Badhoevedorp - Sloten - Amsterdam Osdorp |
|
193 |
Schiphol Zuid - Centrum - Noord - Oost |
|
195 |
Schiphol (Zuid - Centrum - Noord) - Amsterdam Lelylaan |
|
197 |
Schiphol (Zuid - Centrum - Noord) - Amsterdam Centrum |
|
198 |
Schiphol (Noord - Centrum - Zuid - Rijk) - Aalsmeer |
|
199 |
Schiphol (Zuid - Centrum - Noord - Oost) - Amsterdamse Bos - Amstelveen - Amsterdam Zuid |
|
R-NET
|
300 |
Amsterdam Zuidoost - Ouderkerk a/d Amstel - Amstelveen - Schiphol - De Hoek - Hoofddorp - Vijfhuizen - Haarlem |
|
310 |
Amsterdam - Schiphol - De Hoek - Hoofddorp - Nieuw Vennep |
|
N30 |
Haarlem - Vijfhuizen - Hoofddorp - De Hoek - Schiphol - Amstelveen - Ouderkerk a/d Amstel - Amsterdam Zuidoost |
Nachtbus
|
Nachtbus
|
N70 |
Amsterdam - Amstelveen - Uithoorn (- Mijdrecht - Wilnis) |
|
N71 |
Amsterdam - Amstelveen - Bovenkerk - Oosteinde - Aalsmeer - Kudelstaart |
|
N97 |
Amsterdam - Schiphol (Noord - Centrum - Zuid) |
|
Spitslijnen
|
215 |
Schiphol (Oost) - Amsterdamse Bos - Amstelveen - Muiden - Almere Stad - Almere Buiten |
|
216 |
Schiphol (Oost) - Amsterdamse Bos - Amstelveen - Muiden - Almere Stad - Almere Buiten |
|
241 |
Amsterdam - Amstelveen |
|
242 |
Wilnis - Mijdrecht - Uithoorn - Amstelveen - Amsterdam |
|
263 |
Hoofddorp - De Hoek - Rijsenhout |
|
272 |
Kudelstaart - Aalsmeer - Amstelveen - Amsterdam |
|
275 |
Amsterdam Zuidoost - Ouderkerk a/d Amstel - Amstelveen - Flora Holland |
|
277 |
IJmuiden - Haarlem - Schiphol (Centrum) |
|
287 |
Schiphol Centrum - Zuid - Rijk |
Spitsbus Schiphol
|
Buurtbus
|
401 |
Hoofddorp - Zwaanshoek - Bennebroek |
|
Schoolbus
|
612 |
Abcoude - Amsterdam - Amstelveen |
|
622 |
Lijnden - Badhoevedorp - Amserdamse Bos - Amstelveen |
|