Lijn
|
Begin- en eindpunt
|
Lijnsoort
|
Streeknet
|
104 |
Renesse Transferium - Hellevoetsluis De Sprong
|
130 |
Stellendam Busstation - Rotterdam Zuidplein |
(sneldienst)
|
134 |
Middelharnis, Gemeentehuis - Binnenhof
|
135 |
Middelharnis Centrum - Ooltgensplaat Weespad
|
136 |
Ouddorp Bernhardweg - Rotterdam Zuidplein
|
137 |
Willemstad Steenpad - Rotterdam Zuidplein |
(sneldienst)
|
138 |
Herkingen Haven - Middelharnis Centrum
|
139 |
Ouddorp Bernhardweg - Rotterdam Zuidplein |
(sneldienst)
|
160 |
Goudswaard Nic. van Puttenstraat - Rotterdam Zuidplein
|
161 |
Oud-Beijerland Zinkweg - Heinenoord Busstation (- Rotterdam Zuidplein)
|
162 |
Oud-Beijerland Debussyring - Zuid-Beijerland Gravin Sabinastraat
|
163 |
Rotterdam Kralingse Zoom - Oud-Beijerland Sportlaan
|
164 |
Zuid-Beijerland R. van Dorplaan - Rotterdam Zuidplein
|
165 |
Dordrecht Centraal Station - Strijen Boomgaard
|
166 |
Dordrecht Centraal Station - Rotterdam Zuidplein
|
167 |
Strijen Julianastraat - Rotterdam Zuidplein
|
168 |
Dordrecht Centraal Station - Heinenoord Busstation |
(sneldienst)
|
169 |
Oud-Beijerland Zinkweg - Willemstad Steenpad
|
170 |
Goudswaard Nic. van Puttenstraat - Rotterdam Zuidplein |
(sneldienst)
|
171 |
Ringlijn Rotterdam Zuidplein / Oud-Beijerland (rechtsom) |
(sneldienst)
|
172 |
Ringlijn Rotterdam Zuidplein / Oud-Beijerland (linksom) |
(sneldienst)
|
173 |
Zuid-Beijerland R. van Dorplaan - Rotterdam Zuidplein |
(sneldienst)
|
174 |
Numansdorp Wethouder van der Veldenweg - Rotterdam Zuidplein |
(sneldienst)
|
175 |
Strijen Boomgaard - Dordrecht Centraal Station |
(sneldienst)
|
176 |
Dordrecht Centraal Station - Rotterdam Zuidplein |
(sneldienst)
|
177 |
Strijen Julianastraat - Rotterdam Zuidplein |
(sneldienst)
|
179 |
Numansdorp Wethouder van der Veldenweg - Rotterdam Zuidplein |
(sneldienst)
|
180 |
Heinenoord Busstation - Barendrecht Station
|
190 |
Oud-Beijerland Zinkweg - Spijkenisse Metro Centrum
|
195 |
Strijen Julianastraat - Numansdorp Wethouder van der Veldenweg
|
197 |
Strijen Julianastraat - Strijensas Kerkplein
|
263 |
Heinenoord Busstation - Rotterdam Kralingse Zoom
|
264 |
Numansdorp Weth. van der Veldenweg - Rotterdam Zuidplein
|
267 |
Strijen Julianastraat - Oud Beijerland Zinkweg
|
Qliner
|
396 |
Dirksland Ziekenhuis - Rotterdam Zuidplein
|
Belbus
|
534 |
Middelharnis, Gemeentehuis - Park Nieuw Zeeland
|
538 |
Herkingen Haven - Dirksland Ziekenhuis
|
Buurtbus
|
711 |
Zuid-Beijerland Gravin Sabinastraat - Oud-Beijerland Zinkweg
|
Scholierenlijnen
|
604 |
Ouddorp Bernhardweg - Hellevoetsluis Amnesty Internationallaan
|
630 |
Hellevoetsluis De Sprong - Middelharnis Gemeentehuis
|
635 |
Ooltgensplaat Weespad - Middelharnis Gemeentehuis
|
639 |
Ouddorp Bernhardweg - Middelharnis Gemeentehuis
|
663 |
Goudswaard Nic. van Puttenstraat - Rotterdam Station Lombardijen
|
666 |
Maasdam Gemeentehuis - Oud-Beijerland Scholengemeenschap
|
667 |
Strijensas Kerkplein - Oud-Beijerland Scholengemeenschap
|
668 |
's Gravendeel H. Hamerstraat - Oud-Beijerland Scholengemeenschap
|
669 |
Willemstad Steenpad - Oud-Beijerland Sportlaan
|
Zomerlijn
|
802 |
Middelharnis Gemeentehuis - Renesse Transferium |
uitgevoerd door TCR
|
Nachtnet uitgevoerd door TCR i.o.v. Arriva
|
804 |
Ouddorp De Kreek - Hellevoetsluis Kickersbloem
|
805 |
Renesse Transferium - Ouddorp Port Zélande
|
835 |
Ouddorp De Kreek - Nieuwe Tonge Provincialeweg N215
|
836 |
Ouddorp De Kreek - Rotterdam Centraal Station
|
860 |
Rotterdam Centraal Station - Goudswaard Nic. van Puttenstraat
|
864 |
Strijen Julianastraat - Numansdorp Wethouder van der Veldenweg
|