Lijn
|
Route
|
Opmerking
|
Stadsdienst Venlo
|
1
|
Venlo, Station, Ziekenhuis - Tegelen
|
|
2
|
Venlo - Blerick Vossener - Venlo
|
|
4
|
Venlo - Blerick Klinkerberg - Station
|
|
5
|
Station - Casinoweg - Gulikstraat - Veegtes
|
|
6
|
Station - Noorderpoort - Veegtes
|
Reed niet op zondag
|
Stadsdienst Roermond
|
11
|
Roermond - Donderberg - Kitskensberg
|
Ringlijn
|
12
|
Roermond - De Kemp - Kitskensberg
|
|
14
|
Roermond - Stadskantoor/Outlet
|
|
15
|
Roermond - Leeuwen
|
|
17
|
Roermond - Asenray - Boukoul - Swalmen
|
|
18
|
Roermond - Retailpark - Roermond
|
Shopbus
|
19
|
Roermond - Herten
|
|
Stadsdienst Venray
|
31
|
Oirlo - Venray Station - Oostrum - Venray, Busstation, Ziekenhuis - Merselo
|
|
Stadsdienst Weert
|
41
|
Boshoven - Weert - Graswinkel
|
|
42
|
Laar - Weert - Altweerderheide - Weert - Laar
|
|
Streekdienst
|
21
|
Ven-Zelderheide - Ottersum - Gennep Maria Roepaan
|
Belbus
|
22
|
Boxmeer - Afferden - Siebengewald |
Belbus
|
23
|
Venray - Leunen - Veulen
|
Belbus
|
27
|
Venray - Heide - Ysselsteyn - Crayenhut - Deurne
|
|
28
|
Venray - Oostrum - Horst
|
Spitslijn
|
29
|
Venlo - Blerick - Grubbenvorst - Lottum - Broekhuizen - Broekhuizenvorst - Swolgen - Tienray - Meerlo - Oostrum - Venray
|
|
30
|
Venray - Wanssum - Well
|
|
38
|
Venray - Oostrum - Geijsteren - Wanssum - Blitterswijck
|
|
55
|
Beesel - Reuver
|
|
60
|
Venlo - Blerick - Heierhoeve - Sevenum - Horst-Sevenum - Horst - Castenray - Leunen - Venray
|
|
61
|
Venlo - Blerick - Maasbree - Helden - Panningen - Beringe - Meijel - Ospel - Nederweert - Weert
|
|
62
|
Venlo - Blerick - Maasbree - Helden - Panningen
|
Spitslijn
|
63
|
Lottum - Melderslo - Horst - Meterik
|
Belbus
|
64
|
Horst - America - Griendtsveen |
Belbus
|
65
|
Horst - Kronenberg - Evertsoord - Sevenum - Koningslust - Panningen
|
Belbus in het weekend
|
66
|
Venlo - Tegelen - Belfeld - Reuver - Beesel - Swalmen - Roermond
|
|
67
|
Well - Aijen - Bergen - Nieuw Bergen
|
Belbus
|
69
|
Horst - Tienray
|
Reed grotendeels als belbus
|
71
|
Roermond - Linne - Maasbracht - Stevensweert - Ohé en Laak - Echt
|
|
72
|
Roermond - Herten - Linne - Maasbracht - Wessem - Thorn - Ittervoort
|
|
73
|
Roermond - Horn - Beegden - Heel - Panheel - Wessem - Thorn - Ittervoort - (Neeritter - Ittervoort -) Hunsel - Ell - Swartbroek - Weert
|
|
74
|
Roermond - Horn - Beegden - Heel - Panheel - Grathem - Kelpen - Ell - Swartbroek - Weert
|
|
75
|
Roermond - Horn - Heythuysen - Roggel - Heibloem - Meijel
|
|
75
|
Meijel - Neerkant - Liessel - Deurne
|
t/m 12 december 2009
|
76
|
Roermond - Buggenum - Haelen - Roggel - Helden - Panningen
|
|
77
|
Roermond - Horn - Haelen - Neer - Kesseleik - Kessel - Baarlo - Blerick - Venlo
|
|
78
|
Roermond - Herkenbosch - Vlodrop - Posterholt
|
|
79
|
Roermond - Melick - St. Odiliënberg - Posterholt
|
|
80
|
Roermond - Melick - St. Odiliënberg - Montfort - St. Joost - Hingen - Echt - Slek - Susteren
|
|
82
|
Roermond - Horn - Baexem - Heythuysen - Leveroy - Eind - Nederweert - Weert
|
|
83
|
Nijmegen - Malden - Molenhoek - Mook - Plasmolen - Milsbeek - Ottersum - Gennep - Heijen - Afferden - Nieuw Bergen - Well - Wellerlooi - Arcen - Lomm - Velden - Venlo
|
|
84
|
Neeritter - Ittervoort
|
|
86
|
Echt - Berkelaar - Maasbracht - Montfort
|
|
87
|
Weert - Tungelroy - Stramproy
|
|
88
|
Grashoek - Beringe - Paningen - Helden - Kessel
|
Belbus
|
175
|
Roermond - Horn - Heythuysen
|
|
176
|
Roermond - Horn - Buggenum - Haelen - Roggel - Heythuysen - Baexem - Roermond
|
Ringlijn
|
178
|
Roermond - Herkenbosch - Vlodrop - Posterholt - Sint Odiliënberg - Melick - Roermond
|
Ringlijn
|
179
|
Roermond - Melick - Sint Odiliënberg - Posterholt - Vlodrop - Herkenbosch - Roermond
|
Ringlijn
|
182
|
Roermond - Baexem - Heythuysen - Roggel - Haelen - Buggenum - Horn - Roermond
|
Ringlijn
|
190
|
Weert - Stramproy - Haler - Neeritter - Ittervoort - Ittervoort Bedrijventerrein - Grathem - Baexem - Heythuysen
|
Buurtbus, reed gedeeltelijk als belbus
|
192
|
Echt - Pepinusbrug - Koningsbosch - Maria Hoop
|
Buurtbus, reed gedeeltelijk als belbus
|