Lijn
|
Route
|
Opmerkingen
|
|
30
|
Station Alexander - Oosterflank - Capelle Schollevaar
|
|
32
|
Overschie - Oude Westen - Eendrachtsplein - Station Blaak - Feijenoord - Station Zuid
|
|
33
|
Rotterdam Centraal - Blijdorp - Overschie - Rotterdam Airport - Meijersplein
|
|
38
|
Station Schiedam Centrum - Beukelsbrug - Beukelsdijk - Rotterdam Centraal - Pompenburg - Crooswijk
|
6-4-2 Bus alleen tussen Schiedam en Rotterdam Centraal.
|
44
|
Rotterdam Centraal - Blijdorp - Heemraadsplein - Erasmus MC - Maastunnel - Carnisse - Zuidplein
|
|
56
|
Station Vlaardingen West - Liesveldviaduct - Vijfsluizen - Van Hogendorplaan - Holy-Noord
|
|
66
|
Zuidplein - Bloemhof - Station Zuid - Feijenoord
|
|
68
|
Zuidplein - Slinge - Waalhaven - Heijplaat - RDM Campus
|
|
70
|
Charlois - Carnissesingel - Zuidplein - Slinge - Zuidwijk - Lombardijen - Station Lombardijen - Kreekhuizen - Keizerswaard
|
|
76
|
Zuidplein - Vreewijk - Molenvliet - Station Lombardijen - IJsselmonde - Keizerswaard
|
|
77
|
Zuidplein - Strevelsweg - Hillesluis - Afrikaanderplein - Rijnhaven - Katendrecht - SS Rotterdam
|
6-4-2 Bus alleen tussen Rijnhaven en SS Rotterdam.
|
82
|
Rotterdam Zuidplein - Slinge - Smitshoek - Portland
|
6-4-2 Bus i.c.m. lijn 183
|
84
|
Rotterdam Zuidplein - Lombardijen - Barendrecht (Molenvliet) - Station Barendrecht
|
6-4-2 Bus tussen Zuidplein en Barendrecht Molenvliet i.c.m. lijn 184
|
97
|
Rotterdam Capelsebrug > Krimpen aan den IJssel > Rotterdam Capelsebrug (Tegen de klok in)
|
|
98
|
Rotterdam Capelsebrug > Krimpen aan den IJssel > Rotterdam Capelsebrug (Met de klok mee)
|
|
144
|
Rotterdam Zuidplein - Station Lombardijen - Keizerswaard - Bolnes - Slikkerveer - Ridderkerk Koningsplein - Ridderkerk ‘t Zand - Ridderkerk Drievliet
|
|
146
|
Rotterdam Zuidplein - A15 - Ridderkerk Oost - Ridderkerk Drievliet - Ridderkerk ‘t Zand
|
|
170
|
Rodenrijs Metro - Bergschenhoek - Station Zoetermeer - Zoetermeer Centrum West
|
|
173
|
Rodenrijs Metro - Bergschenhoek - Bleiswijk - Zoetermeer Centrum West
|
6-4-2 Bus alleen tussen Rodenrijs en Bleiswijk
|
183
|
Rotterdam Zuidplein - Slinge - Portland - Carnisselande - Barendrecht - Station Lombardijen - Keizerswaard - Oud-IJsselmonde - Rotterdam Kralingse Zoom
|
6-4-2 Bus tussen Zuidplein en Portland i.c.m. lijn 82; wordt tussen Keizerswaard en Kralingse Zoom aangevuld door lijn 83.
|
184
|
Rotterdam Zuidplein - Lombardijen - Barendrecht (Molenvliet) - Barendrecht Vrouwenpolder
|
6-4-2 Bus tussen Zuidplein en Barendrecht Molenvliet i.c.m. lijn 184
|
|
|
31
|
Station Alexander - Oosterflank - Capelseweg - Capelle Centrum - Oostgaarde
|
|
35
|
Melanchthonweg - Ringdijk - Plaswijckpark - Molenlaan - Nieuw-Terbregge - Ommoord - Station Alexander
|
|
36
|
Station Alexander - Oosterflank - Het Lage Land - Prinsenland - Kralingse Zoom
|
|
37
|
Station Alexander - Oosterflank - Prinsenland - Schenkel - IJsselland Ziekenhuis - Capelle Centrum - Valeriusrondeel - Capelsebrug
|
|
40
|
Rotterdam Centraal - Blijdorp - Overschie - Zweth - TU Delft - Station Delft
|
|
42
|
Marconiplein - Spaanse Polder - Bedrijvenpark Noord-West
|
|
47
|
Station Blaak - Noordereiland
|
|
51
|
Station Schiedam Centrum - Koemarkt - Nieuwland - Station Nieuwland - Windas - Woudhoek
|
|
53
|
Station Schiedam Centrum - ’s-Graveland - Woudhoek
|
|
54
|
Station Schiedam Centrum - Koemarkt - De Gorzen
|
|
57
|
Holy - Anthony Knottenbeltsingel - Liesveldviaduct - Station Vlaardingen Centrum - Westerhoofd
|
|
67
|
Zuidplein - Carnissesingel - Groene Kruisweg - Plein 1953 - Pendrecht
|
|
78
|
Hoogvliet Metro - Westpunt - Oudeland - Hoogvliet Metro
|
Ringlijn in twee richtingen
|
79
|
Poortugaal Metro - Delta Psychiatrisch Centrum
|
|
80
|
Hoogvliet Metro - Zalmplaat - Binnenban
|
|
83
|
Keizerswaard - Oud-IJsselmonde - Kralingse Zoom
|
Aanvulling of vervanging van lijn 183
|
95
|
Capelsebrug - Rivium - Capelle-West - Capelsebrug
|
Ringlijn, rijdt ’s middags in omgekeerde richting.
|
96
|
Capelsebrug - Krimpen Busstation - Krimpen Stormpolder
|
|
121
|
Schiedam Hof van Spaland - Schiedam Woudhoek
|
's Avonds en op zondagochtend ter vervanging van tramlijn 21
|
126
|
Maassluis Steendijkpolder - Station Maassluis West - Maasland Viaduct - Vlaardingen Liesveldviaduct - Vijfsluizen - Koemarkt - Station Schiedam Centrum
|
|
140
|
Rotterdam Kralingse Zoom - Oud-IJsselmonde - Bverwaard - Bolnes - Slikkerveer
|
|
143
|
Rotterdam Zuidplein - Station Lombardijen - Keizerswaard - Ridderkerk Koningsplein - Ridderkerk Drievliet - Dordrecht
|
|
174
|
Station Rotterdam Noord - Schiebroek - Bergschenhoek - Berkel en Rodenrijs - Berkel Westpolder - Pijnacker Zuid - TU Delft - Delft Station
|
|
187
|
Rotterdam Zuidplein - Lombardijen - Dierenstein - Station Barendrecht - Barendrecht Handelsweg
|
Spitsbus
|
188
|
Bedrijvenbus Barendrecht Oost
|
|
601
|
Rotterdam Beverwaard - Bolnes - Slikkerveer - Ridderkerk - Rijsoord - Station Barendrecht - Barendrecht Gemeentehuis
|
Buurtbus
|
Sneldienst
|
69
|
Zuidplein - Waalhaven - Distripark Eemhaven - ECT - Pernis - Metro Pernis
|
|
72
|
Zuidplein - Waalhaven Oostzijde - Sluisjesdijk
|
|
74
|
Zuidplein - Schulpplein - Zorghotel Charloisse Lagedijk - Zuidplein
|
|
226
|
Maassluis Steendijkpolder -> Station Maassluis West -> Maasland Viaduct -> Station Schiedam Centrum
|
|
245
|
Rotterdam Kralingse Zoom - Ridderkerk Koningsplein - Ridderkerk Drievliet - Ridderkerk ‘t Zand
|
|
283
|
Rotterdam Slinge - Portland - Carnisselande - Barendrecht - Rotterdam Kralingse Zoom
|
|
290
|
Rotterdam Zuidplein - Ridderkerk Ridderhaven
|
|
BOB-bus
De BOB-bussen zijn nachtbussen die als zogenaamde 'ringlijn' van en naar Rotterdam Centraal rijden.
|
B1
|
Rotterdam Centraal -> Crooswijk -> Ommoord -> Zevenkamp -> Nesselande -> Rotterdam Centraal
|
|
B2
|
Rotterdam Centraal -> Schiedam -> Vlaardingen -> Schiedam -> Rotterdam Centraal
|
|
B3
|
Rotterdam Centraal -> Delfshaven -> Schiedam -> Rotterdam Centraal
|
|
B4
|
Rotterdam Centraal-> Capelle a/d IJssel -> Krimpen -> Capelle a/d IJssel -> Rotterdam Centraal
|
|
B5
|
Rotterdam Centraal -> Kralingen -> Lage Land -> Capelle a/d IJssel -> Zevenkamp -> Station Alexander -> Rotterdam Centraal
|
|
B7
|
Rotterdam Centraal -> Charlois -> Zuidplein -> Rhoon -> Portugaal -> Hoogvliet (-> Pernis) -> Rotterdam Centraal
|
|
B8
|
Rotterdam Centraal -> Hoogvliet - Spijkenisse -> Rotterdam Centraal
|
|
B9
|
Rotterdam Centraal -> Maasland -> Maassluis -> Rotterdam Centraal
|
|
B10
|
Rotterdam Centraal -> Schiebroek -> Bergschenhoek -> Berkel en Rodenrijs (-> Pijnacker -> Delfgauw) -> Rotterdam Centraal
|
|
B11
|
Rotterdam Centraal -> Charlois -> Zuidplein -> Carnisselande -> Barendrecht -> Zuidplein -> Rotterdam Centraal
|
|
B16
|
Rotterdam Centraal -> IJsselmonde -> Slikkerveer -> Ridderkerk -> Rotterdam Centraal
|
|
B17
|
Rotterdam Centraal -> Hillegersberg -> Bergschenhoek -> Bleiswijk -> Rotterdam Centraal
|
|
B18
|
Rotterdam Centraal -> Rozenburg -> Brielle -> Rotterdam Centraal
|
|
B19
|
Rotterdam Centraal -> Naaldwijk -> ’s-Gravenzande -> Hoek van Holland -> Rotterdam Centraal
|