Lijn
|
Route
|
Opmerkingen
|
Frequentbus
|
30
|
Station Alexander - Oosterflank - Capelle Schollevaar
|
|
33
|
Centraal Station - Blijdorp - Overschie - Rotterdam Airport
|
|
38
|
Station Schiedam - Schiedam Oost - Rotterdam West - Centraal Station - Oude Noorden - Crooswijk
|
|
44
|
Centraal Station - Nieuwe Westen - Dijkzigt/Erasmus MC - Charlois - Zuidplein
|
|
48
|
Centraal Station - Willemsbrug - Station Zuid - Maasstad Ziekenhuis Clara - Keizerswaard
|
Alleen traject Centraal - Station Zuid is Frequentbus
|
56
|
Vlaardingen West - Liesveldviaduct - Station Vlaardingen Oost - Schiedam Vijfsluizen - Station Vlaardingen Oost - Vlaardingerambacht - Holy
|
|
66
|
Zuidplein - Bloemhof - Hillesluis - Feijenoord
|
|
67
|
Zuidplein - Carnisse - Pendrecht (- Charloisse Poort)
|
|
70
|
Zuidplein - Slinge - Zuidwijk - Lombardijen - Keizerswaard
|
Alleen Zuidplein - Lombardijen i.c.m. deze twee lijnen is een Frequentbus
|
71
|
Zuidplein - Slinge - Zuidwijk - Lombardijen - Maasstad Ziekenhuis (Clara)
|
73
|
Zuidplein - Charlois - Dokhaven
|
|
76
|
Zuidplein - Vreewijk - Lombardijen - Hordijkerveld - Reijeroord - Keizerswaard
|
|
Gemaksbus
|
29
|
Rotterdam Alexander - Zevenkamp - Capelle Schollevaar - IJsselland Ziekenhuis - Capelle Centrum - Krimpen aan de IJssel
|
|
31
|
Station Alexander - Oosterflank - Capelle Oostgaarde
|
|
32
|
Overschie - Nieuwe Westen - Centrum - Blaak - Noordereiland
|
|
35
|
Station Alexander - Ommoord - Terbregge - Hillegersberg - Schiebroek - Station Noord
|
|
36
|
Station Alexander - Het Lage Land - Prinsenland - Kralingse Zoom
|
|
37
|
Station Alexander - Oosterflank - Prinsenland - Capelle Schenkel - Capelle Centrum - Krimpen a/d IJssel
|
|
40
|
Rotterdam Centraal - Blijdorp - Overschie - De Zweth - Delft
|
|
41
|
Schiedam Station - Spaanse Polder - Bedrijvenpark Noord-West
|
|
42
|
Marconiplein - Spaanse Polder - Bedrijvenpark Noord-West
|
|
45
|
Station Noord - Kleiweg RET - Sint Franciscus Gasthuis - Overschie
|
|
46
|
Crooswijk - Blaak - Dijkzigt/Erasmus MC - Charlois - Dokhaven
|
|
50
|
Rotterdam Airport - Metro Meijersplein
|
|
51
|
Schiedam Centrum - Schiedam West - Nieuwland - Kethel
|
|
52
|
Schiedam Centrum - Schiedam Havens
|
|
53
|
Rotterdam Marconiplein - Schiedam Oost - Schiedam Centrum - 's-Gravenland - Kethel
|
|
54
|
Schiedam Centrum - De Gorzen
|
|
57
|
Schiedam Centrum - De Gorzen - Nieuwland - Vlaardingen Holy - Vlaardingerambacht - Liesveldviaduct - Vlaardingen Westerhoofd
|
|
60
|
Wilhelminakade - Wilhelminaplein
|
|
62
|
Poortugaal Metro - Poortugaal Dorp - Delta Kliniek - Rhoon Dorp - Rhoon Overhoeken - Rhoon Portland
|
Buurtbus
|
63
|
Zuidplein → Charlois → Pendrecht → Slinge → Zuidwijk → Vreewijk → Zuidplein
|
|
64
|
Zuidplein → Vreewijk → Zuidwijk → Slinge → Pendrecht → Charloissepoort → Charlois → Zuidplein
|
|
68
|
Zuidplein - Slinge - Pendrecht - Waalhaven - Heijplaat
|
|
69
|
Zuidplein - Slinge - Pendrecht - Waalhaven - Distripark Eemhaven - ECT - Pernis
|
|
77
|
Zuidplein - Bloemhof - Hillesluis - Rijnhaven - Katendrecht
|
|
78
|
Hoogvliet Metro - Oudeland - Westpunt - Hoogvliet Metro - Zalmplaat
|
|
79
|
Hoogvliet Metro - Zalmplaat - Meeuwenplaat - Hoogvliet Metro - Boomgaardshoek - Poortugaal
|
|
80
|
Hoogvliet Metro - De Gadering - Oudeland - Westpunt - Spijkenisse
|
|
Specials
|
43
|
Centraal Station - Spaanse Polder - Bedrijvenpark Noord-West
|
|
50
|
Wilhelminakade - Leuvehaven - Blaak - Centraal Station - Rotterdam Airport
|
t/m 30 augustus 2009
|
61
|
Zuidplein - Waalhaven - Heijplaat
|
|
72
|
Zuidplein - Waalhaven - Dokhaven
|
|
Nachtbus
In deze concessie rijden een aantal BOB-bussen. Deze nachtbussen rijden als zogenaamde ringlijn van en naar Rotterdam Centraal, met uitzondering van de lijn B13, B16 en B17, die wel de volledige route in de beide richting rijden.
|
B1
|
Rotterdam Centraal → Crooswijk → Ommoord → Zevenkamp → (→ Nieuwerkerk a/d IJssel)→ Capelle Schollevaar → Rotterdam Centraal
|
|
B2
|
Rotterdam Centraal → Rotterdam West → Schiedam West → Vlaardingen Oost → Vlaardingen Centrum → Vlaardingen West → Vlaardingen Holy → Schiedam Centrum → Rotterdam West
|
|
B3
|
Rotterdam Centraal → Rotterdam Delfshaven → Schiedam Centrum → Schiedam Kethel → Schiedam Nieuwland → Schiedam Centrum → Rotterdam West → Rotterdam Centraal
|
|
B4
|
Rotterdam Centraal → Kralingen → Capelle West → Krimpen a/d IJssel → Capelle Centrum → Capelle Oostgaarde → Rotterdam Kralingen → Centraal Station
|
|
B5
|
Rotterdam Centraal → Kralingen → Prinsenland → Schenkel → Capelle Schollevaar → Zevenkamp → Alexander → Centraal Station
|
|
B7
|
Rotterdam Centraal → Centrum → Charlois → Zuidplein → Slinge → Pendrecht → Rhoon → Poortugaal → Hoogvliet (→ Pernis) → Rotterdam Centraal
|
|
B8
|
Rotterdam Centraal → Hoogvliet → Spijkenisse → Rotterdam Centraal
|
|
B9
|
Rotterdam Centraal → Maasland Viaduct → Maassluis → Rotterdam Centraal
|
|
B10
|
Rotterdam Centraal → Oude Noorden → Schiebroek → [Overschie → Blijdorp → Centraal Station] / [Bergschenhoek → Berkel en Rodenrijs → Rotterdam Centraal]
|
|
B11
|
(Rotterdam Centraal → Charlois →) Zuidplein → Slinge → Zuidwijk → Smitshoek → Carnisselande → Barendrecht → Lombardijen → [Centraal Station] / [Zuidwijk → Slinge → Zuidplein]
|
|
B12
|
Centraal Station → Blijdorp → Overschie → Rotterdam Airport → Centraal Station
|
|
B14
|
Centraal Station → Kralingen → Capelsebrug → Krimpen aan de IJssel → Kralingen → Centraal Station
|
|
B16
|
Rotterdam Centraal → Feijenoord → IJsselmonde → Ridderkerk
|
|
B17
|
Rotterdam Centraal → Oude Noorden → Hillegersberg - Bergschenhoek - Bleiswijk - Zoetermeer
|
|
B19
|
Rotterdam Centraal → Naaldwijk → 's-Gravenzande → Hoek van Holland → Maasdijk → Rotterdam Centraal
|
|