Lijn
|
Route
|
Opmerking
|
Stadsdienst Groningen
|
2
|
Station Noord - Korrewegwijk - Centrum - Centraal Station - Eelderwolde - Paterswolde - Eelde - De Punt
|
|
6
|
Station Noord - Paddepoel - Vinkhuizen - Centrum - Centraal Station - Corpus den Hoorn - Hoornse Meer
|
|
7
|
Station Noord - Korrewegwijk - Oosterparkwijk - Centrum - Centraal Station
|
|
8
|
Hoogkerk - Hoendiep - Centrum - Centraal Station - Oosterpoort - Helpman - Coendersborg - De Wijert - Martini Ziekenhuis
|
|
9
|
(De Wijert -) Centraal Station - Centrum - Paddepoel - Zernike / Station Noord
|
|
12
|
Centraal Station - Europapark - Euvelgunne - Eemspoort - Driebond - P+R Kardinge
|
|
16
|
Vinkhuizen - Hoendiep - Centrum - Centraal Station
|
Schoolbus
|
17
|
Roden - Peize - Hoogkerk - Groningen
|
|
Stadsdienst Assen
|
1
|
M.L. Kingweg - Marsdijk - Centrum - Station
|
Niet 's avonds en zondag
|
603
|
Station - Selma Lagerlöflaan
|
Schoolbus
|
|
Lijn 2, 3, 4, 5 en 12 behoren tot de KVV-concessie
|
|
Stadsdienst Emmen
|
1
|
Station - Emmerhout
|
|
2
|
Station - Angelslo
|
|
3
|
Station - Centrum - Rietlanden
|
|
4
|
Station - Centrum - Bargeres
|
|
12
|
Station - Angelslo
|
Schoolbus
|
Qlink
|
3
|
Tolbert/Leek - A7 - Hoogkerk - Groningen CS - Centrum - Kardinge - Lewenborg
|
|
4
|
Roden - Peize - Peizermade - Hoogkerk - Groningen CS - Centrum - Kardinge - Beijum
|
|
5
|
Annen - Zuidlaren - Westlaren - A28 - Groningen CS - Centrum - Europapark
|
|
11
|
Groningen CS - Centrum - Station Noord - Paddepoel - Zernike (- Zuidhorn)
|
Op werkdagen overdag ook tussen Zernike-Zuidhorn.
|
15
|
Groningen CS - P+R Zernike
|
|
Streekbussen
|
11
|
Winschoten - Blijham - Wedderveer - Wedde - Veele - Vlagtwedde - Bourtange
|
Spitsbus
|
12
|
Winschoten -> Blijham -> Bellingwolde -> Blijham -> Winschoten
|
's avonds en zondag als LijnBelBus
|
13
|
Veendam - Muntendam - Heiligerlee - Winschoten
|
|
14
|
Stadskanaal - Onstwedde - Vlagtwedde - Wedde - Blijham - Winschoten
|
|
15
|
Emmen - Weerdinge - Valthe - 2e Exloërmond - Musselkanaal - Stadskanaal
|
's avonds en weekend als LijnBelBus
|
17
|
Winschoten - Beerta - Finsterwolde - Oostwold - Midwolda - Scheemda
|
's avonds en zondag als LijnBelBus
|
20
|
Assen - Smilde - Dieverbrug - Uffelte - Havelte - Meppel
|
|
21
|
Assen - Grolloo - Schoonoord - Sleen - Emmen
|
|
22
|
Assen - Graswijk - Hooghalen - Beilen - Westerbork - Wezup - Zweeloo (- Emmen)
|
's avonds en zondag als LijnBelBus
|
24
|
Assen - Rolde - Borger - Stadskanaal
|
's avonds en zondag als LijnBelBus
|
26
|
Emmen - Klazienaveen - Weiteveen - Schoonebeek - Coevorden
|
's avonds als LijnBelBus
|
27
|
Hoogeveen - Noordseschut - Geesbrug - Zweeloo - Emmen
|
|
28
|
Gieten - Gasselte - Gasselternijveen - Stadskanaal - Musselkanaal - Valthermond - Valthe - Klijndijk - Emmen
|
|
31
|
Ommen - Witharen - Balkbrug - Linde - Zuidwolde - Ter Arlo - Hoogeveen
|
|
32
|
Meppel - Ruinen - Pesse - Hoogeveen
|
's avonds en zondag als LijnBelBus
|
34
|
Meppel - De Wijk - Zuidwolde
|
|
35
|
Groningen CS - Oldehove Niehoofsterweg
|
|
39
|
Groningen CS - Slaperstil - Zuidhorn - Opende - Surhuisterveen
|
|
39
|
Meppel - De Wijk - Koekange - Oosteinde
|
Spitsbus
|
40
|
Groningen - Ten Boer - Ten Post - Garrelsweer - Appingedam
|
|
42
|
Emmen - Emmer-Compascuum - Roswinkel / Barnflair - Ter Apel - Ter Wisch - Sellingen - Vlagtwedde
|
's avonds en zondag als LijnBelBus
|
43
|
Delfzijl - Termunterzijl - Wagenborgen - Siddeburen
|
's avonds en zondag als LijnBelBus
|
44
|
Emmen - Zuidbarge - Erica - Amsterdamscheveld - Schoonebeek
|
's avonds en zondag als LijnBelBus
|
50
|
Groningen - Haren - De Punt - Vries - Ubbena - Assen
|
|
54
|
Groningen - Haren - Onnen - Noordlaren - Zuidlaren - Annen - Gieten
|
|
58
|
Groningen - Haren - Zuidlaren - Annen - Gasteren - Loon - Assen
|
op zondag deels als LijnBelBus
|
59
|
Gieten - Gasselte - Drouwen - Borger - Exloo - Odoorn - Klijndijk - Emmen
|
|
61
|
Groningen - Zuidwolde - Bedum - Middelstum - Uithuizen - Uithuizermeeden - Roodeschool - Bierum - Holwierde - Appingedam - Delfzijl
|
|
63
|
Zoutkamp - Lauwersoog
|
|
65
|
Groningen - Sauwerd - Winsum - Eenrum - Leens - Ulrum - Zoutkamp
|
|
73
|
Groningen - Hoogezand - Stadskanaal - Musselkanaal - Ter Apel - Emmen
|
|
75
|
Winschoten - Pekela's - Stadskanaal
|
|
78
|
Groningen - Harkstede - Slochteren - Siddeburen - Appingedam
|
|
83
|
Assen - Norg - Langelo - Roden - Nietap - Leek
|
|
85
|
Groningen - Midwolde - Leek - Zevenhuizen - Haulerwijk - Oosterwolde
|
|
86
|
Norg - Donderen - Peize - Peizermade - Hoogkerk (- Groningen)
|
Spitsbus
|
88
|
Groningen - Hoogkerk - Lettelbert - Midwolde - Leek
|
|
89
|
Leek - Tolbert - Marum
|
|
110
|
Winschoten - Pekela's - Veendam - Bareveld - Gieten - Assen
|
|
119
|
Delfzijl - Wagenborgen - Nieuwolda - Scheemda - Heiligerlee - Winschoten
|
|
131
|
Hoogeveen - Balkbrug
|
Spitsbus
|
133
|
Groningen - Hoogkerk - A7 - Boerakker - Sebaldeburen - Grootegast - Doezum - Kornhorn - Opende - Surhuisterveen
|
Spitsbus
|
140
|
Groningen - Ten Boer - Ten Post - Garrelsweer - Eekwerd - Appingedam - Delfzijl
|
|
163
|
Groningen - Sauwerd - Winsum - Lauwersoog (- Holwerd)
|
|
171
|
Groningen - Hoogezand - Kielwindeweer - Veendam
|
|
174
|
(Groningen - Westerbroek - Hoogezand - Sappemeer -) Zuidbroek - Muntendam - Veendam
|
Alleen in de spits naar Groningen
|
178
|
Groningen - Kolham - Froombosch - Slochteren - Schildwolde - Hellum - Siddeburen (- Steendam - Laskwerd - Appingedam)
|
|
189
|
Drachten - Ureterp - Frieschepalen - Siegerswoude - De Wilp - Marum (- A7 - Hoogkerk - Groningen)
|
|
Qliners
|
300
|
Groningen - N34 - Gieten - Borger - N34 - Emmen - Klazienaveen
|
|
304
|
Groningen - A7 - Drachten
|
|
309
|
Groningen - A28 - Assen
|
|
312
|
Groningen - N34 - Gieten - Gasselte - Stadskanaal
|
|
Nachtbussen (streek)
|
402
|
Groningen - Eelderwolde - Paterswolde - Eelde - De Punt - Vries
|
|
417
|
Groningen -> Hoogkerk -> Peize -> Roden -> Leek -> Midwolde -> Hoogkerk -> Groningen
|
|
418
|
Groningen -> Haren -> Glimmen -> Westlaren -> Zuidlaren -> Schuilingsoord -> Annen -> Gieten -> N34 -> Groningen
|
|
419
|
Groningen - A28 - Assen
|
|
428
|
Stadskanaal - Gasselternijveen - Gasselte - Gieten
|
|
473
|
Stadskanaal - Musselkanaal - Ter Apelkanaal - Ter Apel
|
|
Spits-/Schoolbussen
|
600
|
(Barger Oosterveld -) Emmen - N34 - Borger
|
|
604
|
Drachten -> A7 -> Groningen Zernike
|
|
618
|
Winschoten - Beerta - Finsterwolde - Oostwold - Woldendorp
|
|
626
|
Emmen - Barger Oosterveld - Nieuw Dordrecht - Klazienaveen - Barger Oosterveen - Weiteveen - Nieuw Schoonebeek
|
|
637
|
Groningen - Aduard - Zuidhorn - Noordhorn - Grijpskerk - Kommerzijl - Munnekezijl - Zoutkamp
|
|
638
|
Zuidhorn - Noordhorn - Niezijl - Grijpskerk - Grootegast
|
|
639
|
Grootegast -> Oldekerk -> Niekerk -> Enumatil -> Hoogkerk -> Groningen
|
|
643
|
Winschoten - Heiligerlee - Scheemda - Nieuw Scheemda - 't Waar - Nieuwolda - Woldendorp
|
|
650
|
Groningen - Haren - Vries - Ubbena - Assen
|
|
673
|
Mussel - Vledderveen - Stadskanaal
|
|