Categorie:Concessie Amstelland-Meerlanden (2008-2017) (voormalige lijnen)
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 14 aug 2015 om 13:27 (Regenmaker heeft pagina Categorie:Concessie Amstelland-Meerlanden (2008-2015) (voormalige lijnen) hernoemd naar Categorie:Concessie Amstelland-Meerlanden (2008-2017) (voormalige lijnen))
Pagina’s in categorie "Concessie Amstelland-Meerlanden (2008-2017) (voormalige lijnen)"
Deze categorie bevat de volgende 108 pagina’s, van in totaal 108.
1
- Lijn 140 Haarlem Station - Uithoorn Busstation
- Lijn 142 Amsterdam Busstation Elandsgracht - Wilnis Begraafplaats
- Lijn 142 Amsterdam Centraal Station - Wilnis Begraafplaats
- Lijn 142 Amsterdam Haarlemmermeerstation - Wilnis Begraafplaats
- Lijn 144 Amsterdam Centraal Station - Uithoorn Amstelplein
- Lijn 145 Amsterdam Busstation Elandsgracht - Hoofddorp Station
- Lijn 145 Amsterdam Haarlemmermeerstation - Hoofddorp Station
- Lijn 145 Amsterdam Station Lelylaan - Hoofddorp Station
- Lijn 146 Amsterdam Station Bijlmer ArenA - Uithoorn Busstation
- Lijn 146 Amsterdam Station Bijlmer ArenA - Wilnis Burgemeester de Voogtlaan
- Lijn 149 Uithoorn Busstation - Amstelveen Busstation (2000-2011)
- Lijn 149 Uithoorn Busstation - Amstelveen KLM Hoofdkantoor
- Lijn 149 Uithoorn Winterkoning - Amstelveen busstation
- Lijn 161 Zwanenburg Kinheim - Hoofddorp Station
- Lijn 162 Hoofddorp Station - Lisse Hyacinthenstraat
- Lijn 163 Hoofddorp Station - Rijsenhout Kleine Poellaan (2011-2017)
- Lijn 164 Hoofddorp Station - Sassenheim Station
- Lijn 164 Oegstgeest Leidsebuurt - Hoofddorp Station
- Lijn 165 Amstelveen Busstation - Amsterdam Station Zuid
- Lijn 166 Amstelveen Busstation - Amsterdam Station Zuid
- Lijn 167 Hoofddorp, Spaarne Ziekenhuis - Station
- Lijn 168 Hoofddorp, Station - Spaarne Gasthuis
- Lijn 168 Hoofddorp, Station - Spaarne Ziekenhuis
- Lijn 169 Aalsmeer Hortensiaplein - Hoofddorp Spaarne Ziekenhuis
- Lijn 169 Hoofddorp, Station - Spaarne Ziekenhuis
- Lijn 169 Schiphol-Rijk Beechavenue - Hoofddorp Spaarne Gasthuis
- Lijn 170 Amsterdam Centraal Station - Uithoorn Amstelplein
- Lijn 170 Amsterdam Centraal Station - Uithoorn Busstation (2008)
- Lijn 171 Aalsmeer Hortensiaplein - Amsterdam Bijlmer ArenA
- Lijn 171 Aalsmeer Hortensiaplein - Amsterdam Station Zuid
- Lijn 172 Amsterdam Centraal Station - Kudelstaart Bilderdammerweg
- Lijn 173 Amstelveen Busstation - Aalsmeer Hortensiaplein
- Lijn 174 Amsterdam Centraal Station - Wilnis Begraafplaats
- Lijn 175 Haarlem Station - Amsterdam Station Bijlmer ArenA
- Lijn 176 Haarlem Station - Amsterdam Station Zuid
- Lijn 177 Haarlem Station - Schiphol-Oost Stationsplein
- Lijn 178 Hoofddorp Spaarne Ziekenhuis - Aalsmeer Hortensiaplein
- Lijn 178 Hoofddorp Spaarne Ziekenhuis - Aalsmeer Hortensiaplein (2011)
- Lijn 179 Hoofddorp Spaarne Ziekenhuis - Amsterdam Station Sloterdijk
- Lijn 179 Hoofddorp Station - Amsterdam Station Sloterdijk
- Lijn 181 Schiphol, P30 - Koolhovenlaan
- Lijn 181 Schiphol, P40 - P30
- Lijn 186 Schiphol P30 - Amstelveen Busstation (2013-2017)
- Lijn 186 Schiphol Zuid P30 - Amstelveen Busstation
- Lijn 186 Schiphol Zuid P30 - Amstelveen Busstation (2007-2011)
- Lijn 186 Schiphol Zuid P30 - Amstelveen KLM Hoofdkantoor
- Lijn 186 Schiphol Zuid P30 - Amstelveen Ziekenhuis
- Lijn 187 Schiphol Noord P40 - Amstelveen Kronenburg
- Lijn 187 Schiphol Noord P40 - Schiphol Oost Stationsplein
- Lijn 187 Schiphol P40 - Amstelveen Busstation
- Lijn 188 Schiphol Noord P40 - Uithoorn Busstation
- Lijn 189 Amstelveen Westwijkplein - Schiphol Oost Stationsplein
- Lijn 189 Badhoevedorp Justitieel Complex - Schiphol P40
- Lijn 190 Schiphol, P30 - P40
- Lijn 190 Schiphol, Zuid P30 - Oost Zuideinde
- Lijn 191 Schiphol, Anchoragelaan - P40
- Lijn 191 Schiphol-Zuidoost Anchoragelaan - Schiphol-Oost Zuideinde
- Lijn 192 Schiphol Zuid P30 - Amsterdam Osdorpplein
- Lijn 193 Schiphol, P30 - Zuideinde
- Lijn 194 Hoofddorp, Station - Spaarne Ziekenhuis
- Lijn 194 Schiphol P30 - Amsterdam Matterhorn (2013-2017)
- Lijn 194 Schiphol-Oost Stationsplein - Hoofddorp Spaarne Ziekenhuis
- Lijn 195 Schiphol Zuid P30 - Amsterdam Station Lelylaan
- Lijn 196 Hoofddorp Spaarne Ziekenhuis - Schiphol-Oost Zuideinde
- Lijn 196 Schiphol Noord P40 - Hoofddorp Spaarne Ziekenhuis
- Lijn 196 Schiphol, P30 - Knooppunt Schiphol Noord
- Lijn 197 Schiphol P30 - Amsterdam Busstation Elandsgracht
- Lijn 198 Schiphol Noord P40 - Aalsmeer BVFH Contaneaster
- Lijn 198 Schiphol Noord P40 - Aalsmeer Hortensiaplein (2007-2008)
- Lijn 198 Schiphol P40 - Aalsmeer Hortensiaplein
- Lijn 199 Amsterdam Station Zuid - Schiphol P30
2
- Lijn 207 Schiphol Oost Zuideinde - Noordwijkerhout Nieuw Leeuwenhorst
- Lijn 208 Schiphol Centrum Plaza/NS - Noordwijk Boekerslootlaan
- Lijn 215 Schiphol Oost Zuideinde - Almere Buiten Molenbuurt-Noord
- Lijn 216 Schiphol Zuideinde - Almere Molenbuurt Noord
- Lijn 241 Amsterdam Station Zuid - Amstelveen Nesserlaan
- Lijn 242 Wilnis Begraafplaats - Amsterdam Station Zuid
- Lijn 251 Amstelveen Poortwachter - Uithoorn Busstation
- Lijn 260 Amsterdam Holendrechtstation - Almere Buiten NS
- Lijn 261 Amsterdam Amstelstation - Almere Parkwijk NS
- Lijn 261 Zwanenburg Kinheim - Hoofddorp Station
- Lijn 262 Amsterdam Holendrechtstation - Almere Buiten Regenboogbuurt-Noord
- Lijn 263 Amsterdam Amstelstation - Almere Seizoenenbuurt-Zuid
- Lijn 263 Hoofddorp Station - Rijsenhout Kleine Poellaan
- Lijn 264 Amsterdam Holendrechtstation - Almere Station Parkwijk
- Lijn 268 Hoofddorp, Station - Spaarne Gasthuis
- Lijn 272 Kudelstaart Bilderdammerweg - Amsterdam Centraal Station
- Lijn 275 Amsterdam Station Gaasperplas - Aalsmeer Floraholland West
- Lijn 277 Haarlem Station NS - Schiphol Centrum Plaza / NS
- Lijn 277 IJmuiden Dennekoplaan - Schiphol Centrum Plaza / NS
- Lijn 294 Hoofddorp, Station - Spaarne Ziekenhuis
3
N
- Lijn N30 Haarlem Station - Amsterdam Bijlmer ArenA
- Lijn N70 Amsterdam Centraal Station - Uithoorn Amstelplein
- Lijn N70 Amsterdam Centraal Station - Uithoorn Amstelplein (2011-2015)
- Lijn N70 Amsterdam Centraal Station - Vinkeveen Viaduct
- Lijn N71 Amsterdam Centraal Station - Kudelstaart Bilderdammerweg
- Lijn N72 Amsterdam Centraal Station - Kudelstaart Bilderdammerweg
- Lijn N72 Amsterdam Centraal Station - Schiphol Plaza / NS
- Lijn N74 Amsterdam Centraal Station - Wilnis Begraafplaats
- Lijn N79 Amsterdam Centraal Station - Amstelveen Waardhuizen
- Lijn N88 Schiphol Centrum Plaza/NS - Uithoorn Busstation
- Lijn N97 Amsterdam Busstation Elandsgracht - Schiphol Zuid P30
- Lijn N97 Amsterdam Marnixstraat - Nieuw Vennep Getsewoud P+R