Categorie:Concessie Noord-Holland Noord (2018-2028)
Ondercategorieën
Deze categorie bevat de volgende ondercategorie.
Pagina’s in categorie "Concessie Noord-Holland Noord (2018-2028)"
Deze categorie bevat de volgende 78 pagina’s, van in totaal 78.
1
- Lijn 1 Alkmaar, Station - De Hoef
- Lijn 10 Alkmaar Station - Sint Pancras Kerkplein
- Lijn 11 Hoorn Station - Zwaag Risdam
- Lijn 123 Alkmaar Station - De Rijp Wollandje
- Lijn 128 Hoorn Station - Noordbeemster Oosthuizerweg
- Lijn 129 Alkmaar Station - Purmerend Tramplein
- Lijn 132 Hoorn Station - Andijk Gedeputeerde Laanweg
- Lijn 133 Hoorn Station - Hoogwoud Raadhuisstraat
- Lijn 134 Hoorn Station - Wieringerwerf Badweg
- Lijn 135 Hoorn Station - Den Helder Station
- Lijn 136 Hoorn Station - Midwoud Oostwouder Dorpsstraat
- Lijn 139 Hoorn Station - Medemblik Busstation
- Lijn 14 Hoorn, Station - Kersenboogerd
- Lijn 151 Alkmaar Station - Sint Maartenszee Goudvis
- Lijn 152 Schagen Station - Callantsoog Stuyvezandeweg
- Lijn 157 Alkmaar Station - Schagen Station
- Lijn 160 Alkmaar Station - Heerhugowaard Centrumwaard
- Lijn 162 Alkmaar Station - Heerhugowaard Icaruslaan
- Lijn 163 Uitgeest Station - Alkmaar Station
- Lijn 164 Egmond aan Zee Busstation - Castricum Station
- Lijn 165 Egmond aan Zee Busstation - Alkmaar Station
- Lijn 166 Alkmaar Station - Bergen Plein
- Lijn 167 Alkmaar Station - Castricum Station
- Lijn 169 Alkmaar Station - Oudkarspel Haagwinde
2
- Lijn 2 Alkmaar, Overdie - Daalmeer
- Lijn 232 Hoorn Station - Wervershoof R. K. Kerk
- Lijn 239 Hoorn Station - Medemblik Busstation
- Lijn 250 Den Oever Busstation - Alkmaar Station
- Lijn 251 Alkmaar Station - Petten EHC
- Lijn 260 Alkmaar Station - Heerhugowaard Stadshart
- Lijn 269 Alkmaar Station - Oudkarspel Haagwinde
- Lijn 28 De Koog Nikadel - 't Horntje Veerhaven
3
4
- Lijn 4 Alkmaar, Station - Daalmeer
- Lijn 406 Schagen Station - Waarland Hogebrugweg
- Lijn 407 Heerhugowaard Station - Zuid-Scharwoude Boomgaard
- Lijn 408 Egmond aan Zee Busstation - Heiloo Winkelcentrum 't Loo
- Lijn 409 Heerhugowaard Station - Obdam Station
- Lijn 410 Egmond aan Zee Pieter Schotsmanstraat/Werf - Camperduin Strandafslag
- Lijn 411 Schagen Station - Tuitjenhorn Sportlaan
- Lijn 412 Hoorn Station - Bovenkarspel Station
- Lijn 415 Hoorn Station - Medemblik Busstation
- Lijn 416 Schagen Station - Kreileroord Zuiderkwelweg
- Lijn 417 Schagen Station - Obdam Station
- Lijn 438 Enkhuizen Kweekwal - Andijk Middenweg
6
- Lijn 606 Alkmaar Station - Bergen Europese School
- Lijn 612 Venhuizen De Buurt - Hoorn Station
- Lijn 617 Hoogwoud Herenweg - Obdam Station
- Lijn 636 Hoorn Station - Aartswoud Zuiderzeestraat
- Lijn 650 Wervershoof Raadhuisplein - Lelystad Station Centrum
- Lijn 652 Den Helder Station - Schagen Station
- Lijn 653 Kreileroord Zuiderkwelweg - Schagen Hofstraat
- Lijn 655 Medemblik Busstation - Wieringerwerf Ingenieur Krijnstraat
- Lijn 658 Den Oever Busstation - Schagen Hofstraat
- Lijn 660 Alkmaar, Station - Kees Boekestraat