Lijn
|
Route
|
Opmerkingen
|
1 |
Station - Achtse Barrier |
vanaf 9 januari 1994
|
2 |
Blixembosch - Station - Veldhoven Heikant/De Kelen |
t/m 8 januari 1994
|
2 |
De Tempel - Station - Veldhoven, Heikant - De Kelen |
vanaf 9 januari 1994
|
3 |
Veldhoven St. Josephziekenhuis/Ooievaarsnest - Station - Achtse Barrier |
t/m 8 januari 1994
|
3 |
Veldhoven St. Josephziekenhuis - Station - Blixembosch-West |
vanaf 9 januari 1994
|
4 |
Achtse Barrier - Station - Lievendaal - Veldhoven Zonderwijk/'t Look |
t/m 8 januari 1994
|
4 |
Vaartbroek - Station - Drents Dorp - Lievendaal |
vanaf 9 januari 1994
|
5 |
Veldhoven St. Josephziekenhuis/De Hurk - Lievendaal - Station - Geestenberg |
t/m 8 januari 1994
|
5 |
Nuenen Tomakker - Woensel - Station - Geestenberg |
vanaf 9 januari 1994
|
6 |
Vaartbroek - Eckart - Station - 't Hofke |
t/m 8 januari 1994
|
6 |
Station - 't Hofke - Geestenberg |
vanaf 9 januari 1994
|
7 |
Legerplaats Oirschot/Eindhoven Airport - Station - Aalst - Waalre - Veldhoven |
t/m 8 januari 1994
|
7 |
Nuenen Tomakker - Station - Waalre - Veldhoven St. Josephziekenhuis |
vanaf 9 januari 1994
|
8 |
Legerplaats Oirschot/Eindhoven Airport - Station - Gijzenrooi/Schuttersbosch |
t/m 8 januari 1994
|
8 |
Legerplaats Oirschot/Airport/Acht/Vredeoord - Station - Gijzenrooi/Floralaan-Oost |
vanaf 9 januari 1994. Kende wisselende eindpunten op verschillende dagen richting Gijzenrooi/Floralaan-Oost
|
9 |
Vredeoord - Station - Son en Breugel |
vanaf 9 januari 1994
|
10 |
Heesterakker - Station - Geldrop, Coevering - Noord |
t/m 8 januari 1994
|
10 |
Station - Geldrop Coevering |
vanaf 9 januari 1994
|
11 |
Heesterakker - Station - Geldrop Noord |
t/m 8 januari 1994
|
11 |
Station - Geldrop, Noord - Coevering |
vanaf 9 januari 1994
|
12 |
Station - Zeelst - Veldhoven 't Look |
vanaf 9 januari 1994
|
13 |
Station - Veldhoven Zonderwijk |
vanaf 9 januari 1994
|
14 |
Station - De Hurk |
vanaf 9 januari 1994
|
16 |
Vaartbroek - Woensel - Station - 't Hofke - Nuenen |
t/m 8 januari 1994
|
17 |
Station - Woensel - Blixembosch - Son en Breugel |
t/m 8 januari 1994
|
18 |
Legerplaats Oirschot - Station |
vanaf 9 januari 1994
|
20 |
Eindhoven - Geldrop - Heeze - Someren - Asten - Helmond |
|
21 |
Nijmegen - Dukenburg - Alverna - Nederasselt - Grave - Velp - Reek - Zeeland - Uden - Volkel - Boekel - Handel - Gemert - Beek en Donk - Lieshout - Gerwen - Nuenen - Eindhoven |
|
22 |
Geldrop - Nuenen - Eckart - Woensel - Eindhoven |
Reed niet in de avonduren of op zondag; t/m 8 januari 1994
|
23 |
Eindhoven - Geldrop - Mierlo - Mierlo-Hout - Helmond - Bakel - Milheeze - De Rips - Westerbeek - Oploo - Sint Anthonis - Boxmeer - Beugen - Oeffelt - Gennep |
|
25 |
Helmond - Aarle-Rixtel - Beek en Donk - Gemert - Boekel - Erp - Veghel |
|
26 |
Helmond - Lierop - Someren - Someren Eind - Nederweert - Weert |
|
27 |
Helmond - Deurne - IJsselstein - Heide - Venray |
|
35 |
Helmond - Stiphout - Croy - Aarle-Rixtel - Lieshout |
Reed niet in de avonduren of het weekend
|
36 |
Helmond - Stiphout - Gerwen - Nuenen |
Reed niet in de avonduren of het weekend
|
37 |
Helenaveen - Griendtsveen - Zeilberg - Deurne - Vlierden - Ommel - Asten |
Reed niet in de avonduren of het weekend
|
38 |
Gennep - Oeffelt - Sint Agatha - Cuijk - Beers - Gassel - Grave |
Reed niet in de avonduren en in het weekend
|
39 |
Venray - Oostrum - Geijsteren - Wanssum - Well - Aijen - Bergen - Nieuw-Bergen - Siebengewald - Bloksberg - Gennep |
Reed niet in de avonduren en in het weekend
|
42 |
Andelst - Herveld - Valburg - Elst |
Belbus
|
43 |
Nijmegen - Lent - Oosterhout - Slijk-Ewijk - Valburg - Herveld - Andelst - Dodewaard - Opheusden - Kesteren - Rhenen |
|
51 |
Brouwhuis - Station - Eeuwsels |
|
52 |
Eeuwsels - Station - Mierlo-Hout |
|
53 |
Mierlo-Hout - Station - Straakven |
|
54 |
Straakven - Station - Brouwhuis |
|
70 |
Nijmegen - Ravenstein - Uden - Volkel - Boekel - Gemert - Eindhoven |
Reed niet in de avonduren of het weekend.
|
71 |
Uden - Heesch - 's-Hertogenbosch |
Sneldienst, reed niet in de avonduren of het weekend.
|
72 |
Helmond - Deurne - IJsselstein - Venray |
Reed niet in de avonduren en het weekend
|
75 |
Nijmegen - Malden - Molenhoek - Mook - Milsbeek - Gennep - Heijen - Afferden - Nieuw-Bergen - Well - Wllerlooi - De Hamert - Velden - Venlo |
Sneldienst, reed niet in de avonduren of het weekend.
|
79 |
Nijmegen - Druten (- Boven Leeuwen - Beneden Leeuwen) |
Sneldienst, reed alleen in de spitsuren
|
80 |
Millingen - Kekerdom - Leuth - Erlecom - Ooij - Beek - Ubbergen - Nijmegen |
|
81 |
Millingen - Leuth/Kekerdom - Erlecom - Ooij - Nijmegen |
Enkele ritten gingen via Leuth, andere via het centrum van Kekerdom; reed niet in de avonduren en het weekend
|
82 |
Millingen - Kekerdom - Leuth - Beek - Nijmegen |
Sneldienst; reed niet in de avonduren en het weekend
|
83 |
Nijmegen - Malden - Heumen - Mook - Plasmolen - Ottersum - Gennep - Heijen - Afferden - Nieuw-Bergen - Aijen - Well - Wellerlooi - De Hamert - Arcen - Lomm - Velden - Venlo |
Was in het weekend gekoppeld aan lijn 34.
|
84 |
Druten - Altforst - Blauwe Sluis - Niftrik - Wijchen |
Belbus, reed niet in de avonduren of het weekend
|
85 |
Nijmegen - Weurt - Beuningen - Ewijk - Winssen - Deest - Afferden - Druten - Boven Leeuwen - Beneden Leeuwen - Tiel |
|
86 |
Nijmegen - Wijchen - Horssen - Bergharen - Hernen - Druten |
Belbus
|
87 |
Nijmegen - Druten - Boven Leeuwen - Beneden Leeuwen - Tiel |
Sneldienst; reed niet in de avonduren en het weekend
|
89 |
Nijmegen - Druten - Puiflijk - Boven Leeuwen - Beneden Leeuwen - Wamel - Dreumel - Herewaarden - Rossum - Hurwenen - Zaltbommel |
Sneldienst tussen Nijmegen en Druten. Reed 's avonds en op zaterdag alleen van Druten naar Zaltbommel en op zondag tot Dreumel.
|
90 |
Nijmegen - Hatert - Overasselt - Nederasselt - Grave - Velp - Reek - Schaijk - Heesch - Nuland - Rosmalen - 's-Hertogenbosch |
|
91 |
Nijmegen - Cuijk - Vianen - Haps - Sint Hubert - Mill - Odiliapeel - Volkel - Uden |
Reed niet in de avonduren
|
92 |
Nijmegen - Overasselt - Nederasselt - Grave - Escharen - Langenboom - Mill - Wanroy - Ledeacker - Sint Anthonis - Boxmeer |
Reed niet in de avonduren en op zondag
|
93 |
Schaijk - Herpen - Berghem - Oss |
Reed niet in de avonduren
|
94 |
Beuningen - Woezik - Wijchen - Balgoy - Nederasselt - Grave |
Belbus
|
97 |
Venray - Overloon - Stevensbeek - Sint Anthonis |
Reed niet in de avonduren en het weekend
|
152 |
Ravenstein - Neerloon - Overlangel - Herpen - Ravenstein - Neerlangel - Demen - Dieden - Dennenburg - Deursen - Ravenstein |
|
D |
Lieshout - Mariahout - Zondveld - Zijtaart - Veghel - Keldonk - Erp - Boerdonk - Gemert |
|
155 |
Boxmeer - Sambeek - Vortum Mullem - Groeningen - Vierlingsbeek - Holthees - Maashees |
|
H |
Deurne - Milheeze - Bakel - Mortel - Gemert - Elsendorp - Venhorst - Boekel |
|
J |
Heeze - Sterksel - Maarheeze - Someren |
|
159 |
Boxmeer - Sint Anthonis - Oploo - Westerbeek - Oploo - Landhorst - Wanroij - Wilbertoord - Mill - Sint Hubert |
|
L |
Nuenen - Nederwetten - Breugel - Son - Best |
|
161 |
Wijchen - Alverna - Overasselt - Heumen - Malden |
|
165 |
Alphen - Maasbommel - Blauwe Sluis - Appeltern - Altforst - Beneden-Leeuwen |
|