Lijn 39 Venray Ziekenhuis - Gennep Busstation
Voormalige buslijn 39 | |
Vervoerder(s) | Zuidooster |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 6 september 1992 t/m 22 mei 1993 |
Voorganger(s) | 38, 39 |
Opvolger(s) | 39 |
Frequenties
| |
Spits | 1x per 1,5 uur |
Dal | 1x per 1,5 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 39 is een voormalige streekbus Venray naar Gennep.
Route 1992/1993
Halte | ||
Venray, Ziekenhuis | ||
Venray, de Clockert | ||
Venray, Langeweg | ||
Venray, Busstation | ||
Venray, Oostsingel | ||
Venray, St. Servatiusweg | ||
Venray, Henry Dunantstraat | ||
Venray, de Hulst | ||
Venray, Station | ||
Oostrum, Kerk | ||
Oostrum, de Zomp | ||
Geysteren, Kerk | ||
Wanssum, Industrieterrein | ||
Wanssum, Centrum | ||
Wanssum, Brug | ||
Well, Eldershome | ||
Well, Café Veerhuis | ||
Well, Kasteellaan | ||
Well, Café Vink | ||
Well, Elsterendijk | ||
Well, De Kamp | ||
Aijen, Centrum | ||
Bergen, Burgemeester v. Douvenstraat | ||
Nieuw-Bergen, Raadhuisplein | ||
Nieuw-Bergen, Sportpark | ||
Nieuw-Bergen, Ceresweg | ||
Siebengewald, Gochsedijk | ||
Siebengewald, Heidebloem | ||
Siebengewald, Callunastraat | ||
Siebengewald, Centrum | ||
Siebengewald, Processieweg | ||
Siebengewald, Kerk | ||
Vrij, Vrij | ||
Vrij, Bosweg | ||
Bloksberg, Het Heijderbos | ||
Bloksberg, Maria Roepaan | ||
Bloksberg, De Bloksberg | ||
Gennep, LTS | ||
Gennep, Papierfabriek | ||
Gennep, Busstation |
Bediening
Lijn 39 reed een vrij onregelmatig patroon. De meeste ritten begonnen of eindigden in Venray bij het busstation. Begin- en eindpunten varieerden tot Well, Siebengewald, Nieuw-Bergen en Gennep. Alleen de laatste twee ritten van en naar Venray hadden het Ziekenhuis als begin/eindpunt. De voorlaatste rit vanuit Venray en laatste rit vanuit Gennep reed het gehele traject. Lijn 39 reed ruwweg 1x per anderhalf uur.
Geschiedenis
Vanaf 27 mei 1990 reed lijn 39 aanvankelijk van Venray tot Siebengewald.
In de dienstregeling van 1992/1993 werd lijn 39 verlengd naar Gennep; dit trajectdeel was enkele jaren bij lijn 38 gevoegd geweest.
Op 23 mei 1993 is de route in Venray ingekort tot het busstation en vervielen alle ritten buiten de spitsuren.