Categorie:Concessie Veluwe (2011-2020) (voormalige lijnen)
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 27 jan 2015 om 13:17 (Nieuwe pagina aangemaakt met 'Categorie:Concessie Veluwe (2011-2020)')
Pagina’s in categorie "Concessie Veluwe (2011-2020) (voormalige lijnen)"
Deze categorie bevat de volgende 140 pagina’s, van in totaal 140.
1
- Lijn 1 Apeldoorn, Matenveld - Gelre Ziekenhuis Lukas
- Lijn 1 Apeldoorn, Station - Gelre Ziekenhuis
- Lijn 1 Harderwijk, Station - Wittenhagen
- Lijn 10 Apeldoorn, Kerschoten - Ugchelen
- Lijn 10 Apeldoorn, Station - Kerschoten
- Lijn 100 Nunspeet Station - Zwolle Station
- Lijn 101 Amersfoort Station - Harderwijk Station
- Lijn 101 Amersfoort Station - Nijkerk Station
- Lijn 101 Harderwijk Station - Amersfoort Station Schothorst
- Lijn 103 Amersfoort Station - Nijkerk Station
- Lijn 103 Amersfoort Station - Nunspeet Station
- Lijn 104 Harderwijk Station - Apeldoorn Station
- Lijn 104 Harderwijk Station - Apeldoorn Station (2004-2016)
- Lijn 105 Barneveld Station Centrum - Arnhem Centraal Station (2009-2020)
- Lijn 106 Otterlo Rotonde - Hoenderloo Bungalow Park
- Lijn 107P Wittenberg Busstation - Stroe Centrum
- Lijn 11 Apeldoorn Malkenschoten - Vaassen Dennenweg
- Lijn 11 Apeldoorn Station - Vaassen Dennenweg
- Lijn 11 Apeldoorn, Stadhoudersmolen - Malkenschoten
- Lijn 11 Apeldoorn, Station - Stadhoudersmolen
- Lijn 111 Harderwijk Station - Nunspeet Station (2007-2012)
- Lijn 112 Harderwijk Station - Wittenberg Busstation
- Lijn 112 Nunspeet Station - Wittenberg Busstation
- Lijn 12 Apeldoorn, Station - Ugchelen
- Lijn 14 Apeldoorn, Station - Malkenschoten
- Lijn 14 Apeldoorn, Station - Malkenschoten (2013-2014)
- Lijn 15 Apeldoorn Marktplein - Twello Gemeentehuis
- Lijn 15 Apeldoorn Station - Teuge Vliegveld
- Lijn 15 Apeldoorn Station - Twello Gemeentehuis (2012-2015)
- Lijn 16 Apeldoorn, Station - Berg en Bos
- Lijn 16 Apeldoorn, Station - Paleis Het Loo
- Lijn 17 Apeldoorn, Station - Sprenkelaar
- Lijn 17 Apeldoorn, Station - Sprenkelaar (2008-2012)
- Lijn 170 Epe Centrum - Twello Station
- Lijn 171 Twello Station - Deventer Station
- Lijn 172 Teuge de Zanden - Twello Station
- Lijn 173 Empe Trepkensweide - Twello Station
- Lijn 18 Apeldoorn, Station - Rivierenkwartier
- Lijn 18 Apeldoorn, Station - Station De Maten
- Lijn 184 Ede Station Ede-Wageningen - Wageningen Mondriaanlaan
- Lijn 19 Apeldoorn, Station - Componistenkwartier
- Lijn 191 Arnhem Golflinks - Woeste Hoeve Schalterdalweg
2
- Lijn 2 Apeldoorn, Matenveld - Apenheul
- Lijn 2 Apeldoorn, Station - Apenheul
- Lijn 2 Ede, Station Ede-Wageningen - Rietkampen (2003-2013)
- Lijn 2 Harderwijk, Station - Frankrijk
- Lijn 200 Zwolle Station - 't Harde Centrum
- Lijn 200 Zwolle Station - Elburg Molendorp
- Lijn 200 Zwolle Station - Elburg Molendorp (2002-2012)
- Lijn 293 Apeldoorn Station - Arnhem Elsweide/HAN
- Lijn 294 Apeldoorn Station - Zwolle Station
- Lijn 294a Apeldoorn Busstation/NS - Zwolle Busstation/NS
3
4
- Lijn 4 Apeldoorn, Matenhoeve - Gelre Ziekenhuis Lukas
- Lijn 4 Apeldoorn, Station - De Maten (2012-2014)
- Lijn 4 Apeldoorn, Station - De Maten (2014-2020)
- Lijn 4 Ede, Station Ede-Wageningen - Veldhuizen
- Lijn 4 Harderwijk, Station - Vischpoort
- Lijn 400 Apeldoorn Apenheul - Arnhem Centraal Station
- Lijn 400 Apeldoorn, Station - Paleis het Loo
- Lijn 400 Arnhem Centraal Station - Harderwijk Dolfinarium
- Lijn 400 Arnhem Centraal Station - Zwolle Busstation/NS
- Lijn 400 Arnhem Openluchtmuseum - Zwolle Station
- Lijn 405 Voorthuizen De Punt - Kootwijkerbroek De Spil
5
- Lijn 5 Apeldoorn, Station - Woudhuis
- Lijn 5 Apeldoorn, Woudhuis - Berg en Bos
- Lijn 5 Ede, Station Ede-Wageningen - Kernhem
- Lijn 501 Garderen Bakkerstraat - Horst Horsterhoeve
- Lijn 506 Twello Station - Teuge De Zanden
- Lijn 507 Twello Station - Empe Trepkesweide
- Lijn 508 Voorst Station Voorst-Empe - Bussloo Thermen
- Lijn 52 Ede Station Ede-Wageningen - Arnhem Centraal Station
6
- Lijn 6 Apeldoorn, Station - Rijkskantoren
- Lijn 6 Apeldoorn, Station - Rijkskantoren (2002-2012)
- Lijn 6 Ede, Station Centrum - De Gelderhorst
- Lijn 6 Ede, Station Ede-Wageningen - Oost
- Lijn 604 Eerbeek Boerhaavelaan - Zutphen Station
- Lijn 611 Renswoude Barneveldsestraat - Barneveld De Meerwaarde
- Lijn 611 Renswoude Kerkstraat - Barneveld De Meerwaarde
- Lijn 611 Scherpenzeel De Molen - Barneveld Vellerselaan
- Lijn 620 Harderwijk Alberdingk Thijmlaan - Amersfoort GSG Arnhemseweg
- Lijn 620 Harderwijk Station - Amersfoort GSG Arnhemseweg
- Lijn 620 Harderwijk Station - Amersfoort GSG Arnhemseweg (-2014)
- Lijn 620 Harderwijk Station - Amersfoort GSG Guido de Brès
- Lijn 624 Apeldoorn Busstation/NS - Arnhem GSG Guido de Bres
- Lijn 650 Harskamp Harscamp - Apeldoorn Jacobus Fruytierschool
- Lijn 652 Wekerom Kruispunt - Apeldoorn Erasmusstraat
- Lijn 653 Heelsum Hackettweg - Apeldoorn Jacobus Fruytierschool
- Lijn 653 Renkum Heidesteinlaan - Apeldoorn Jacobus Fruytierschool
- Lijn 654 Ermelo Station NS - Apeldoorn Busstation/NS
- Lijn 655 Ede Proosdijerveldweg - Apeldoorn Jacobus Fruytierschool
- Lijn 658 Nunspeet Vreeweg - Apeldoorn Jacobus Fruytierschool
- Lijn 659 Deelen Kop van Deelen - Hoenderloo Hoenderloo Groep
- Lijn 659 Doetinchem Busstation - Apeldoorn Jacobus Fruytierschool
- Lijn 660 Barneveld Station Centrum - Apeldoorn Jacobus Fruytierschool
- Lijn 661 Apeldoorn Busstation/NS - Hoenderloo Gangelschool
- Lijn 671 Urk Singel - Amersfoort Van Lodensteincollege
- Lijn 673 Nunspeet Elburgerweg - Amersfoort Van Lodensteincollege
- Lijn 674 Ermelo 't Weitje/Putten Parklaan - Amersfoort Van Lodensteincollege
- Lijn 674 Harderwijk Alberdingk Thijmlaan/Putten Zuiderveldweg - Amersfoort Hoornbeeck College
- Lijn 674 Harderwijk Boomkamp/Putten Zuiderveldweg - Amersfoort Hoornbeeck College
- Lijn 675 Harderwijk Station - Hoevelaken Van Lodenstein College
- Lijn 678 De Valk Gereformeerde Gemeente - Hoevelaken Van Lodensteincollege
- Lijn 678 Harskamp Centrum - Hoevelaken Van Lodensteincollege
- Lijn 679 De Valk Gereformeerde Gemeente - Amersfoort Hoornbeeck College
- Lijn 679 Wekerom Kruispunt - Amersfoort Van Lodensteincollege
- Lijn 681 Wageningen Busstation - Amersfoort Van Lodensteincollege
- Lijn 682 Nunspeet Vreeweg - Zwolle Molenweg
- Lijn 684 Elburg Molendorp - Zwolle Molenweg
- Lijn 685 Nunspeet De Bunte - Kampen GSG Pieter Zandt
- Lijn 685 Vaassen Centrum - Zwolle Molenweg
- Lijn 686 Kampen Pieter Zandt College - Nunspeet Molenweg
- Lijn 686 Nunspeet Molenweg - Kampen GSG Pieter Zandt
- Lijn 690 Wapenveld Molenweg - Apeldoorn Erasmusstraat
- Lijn 693 Eerbeek Coldenhovenseweg - Apeldoorn Schuttersweg
- Lijn 694 Epe Haverkamp - Zwolle Station
8
- Lijn 8 Apeldoorn, Anklaar - Rivierenkwartier
- Lijn 8 Apeldoorn, Station - Zuidbroek (2012-2014)
- Lijn 8 Apeldoorn, Station - Zuidbroek (2014-2015)
- Lijn 8 Apeldoorn, Station - Zuidbroek (2015-2020)
- Lijn 84 Ede Station Ede-Wageningen - Wageningen Busstation
- Lijn 84 Ede Ziekenhuis Gelderse Vallei - De Klomp Station
- Lijn 86 Arnhem Centraal Station - Ede Station Ede-Wageningen (2007-2012)
- Lijn 87 Barneveld De Meerwaarde - Nijkerk Station
- Lijn 87 Barneveld Station Centrum - Nijkerk Station
- Lijn 88 Ede Station Ede-Wageningen - Wageningen Busstation
9
- Lijn 9 Apeldoorn, Anklaar - Componistenkwartier
- Lijn 9 Apeldoorn, Station - Zuidbroek
- Lijn 9 Apeldoorn, Station - Zuidbroek (2012-2014)
- Lijn 90 Apeldoorn Station - Zwolle Station
- Lijn 91 Apeldoorn Station - Arnhem Centraal Station
- Lijn 96 Vaassen, Riezebosweg - Bungalowpark de Bosrand
- Lijn 97 Hattem, Burgemeester Moslaan - Gaedsberghweg