Lijn 98 Heerenveen Station - Makkum Camping Holle Poarte
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 17 jul 2016 om 00:28
Buslijn 98 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog |
Lijnsoort | Streekbus |
Formule | Frysk Ferfier |
Materieel | VDL Citea, VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 0-1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 98 rijdt van Heerenveen via Oudehaske, Joure, Sneek, Bolsward en Wons naar Makkum.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt lijn 98 2x/uur van Bolsward naar Heerenveen en in de middagspits 2x/uur van Heerenveen naar Bolsward.
- Op zaterdag rijdt lijn 98 alleen tussen Bolsward en Makkum.
- In de ochtendspits rijdt één rit naar Makkum langs de halte Bolsward, Empatec, in de middagspits rijdt één rit naar Heerenveen langs deze halte.
Route
Halte | ||
Heerenveen, Busstation | ||
Heerenveen, Schans | ||
Heerenveen, Motel | ||
Heerenveen, Haskeruitgang | ||
Heerenveen, Trekschuit | ||
Nijehaske, Nijehaske | ||
Oudehaske, Groene Kruis | ||
Oudehaske, Toel | ||
Oudehaske, Badweg | ||
Oudehaske, Camping | ||
Haskerhorne, Yn de Delte | ||
Haskerhorne, Haskerhorne | ||
Joure, De Ekers | ||
Joure, Yndustrywei | ||
Joure, Rotonde | ||
Joure, Koningin Wilhelminalaan | ||
Joure, Scheen | ||
Joure, Prins Bernhardlaan | ||
Joure, Zuiderveldstraat | ||
Joure, Madame Curieweg | ||
Joure, Harddraversweg | ||
Sneek, Oppenhuizerweg | ||
Sneek, Jousterkade | ||
Sneek, Prins Hendrikkade | ||
Sneek, Busstation | ||
Sneek, Bolswarderweg | ||
Sneek, Antonius Ziekenhuis | ||
Sneek, Smidsstraat | ||
Sneek, Zeilmakersstraat | ||
Folsgare, Folsgare Rijksweg | ||
Nijland, Nijland Rijksweg | ||
Bolsward, Kloosterlaan | ||
Bolsward, Busstation | ||
70px | Bolsward, Stoombootkade | |
Bolsward, Bargefenne | ||
Bolsward, 1e Hollandiastraat | ||
Bolsward, De Marne | ||
Bolsward, Empatec | ||
Schettens, Schettens | ||
Witmarsum, Kievitshorne | ||
Wons, Wonserhoek | ||
Wons, Salverdastraat | ||
Makkum, Botterstraat | ||
Makkum, Dominee L. Touwenlaan | ||
Makkum, Sporthal | ||
Makkum, Dominee L. Touwenlaan | ||
Makkum, Botterstraat | ||
Makkum, De Waard | ||
Makkum, Villapark | ||
Makkum, Camping Holle Poarte |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 9 december 2012 ging de volgende concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân van start, nieuw hierbij was dat de concessies Schiermonnikoog en Stadsvervoer Leeuwarden toegevoegd waren. Na de aanbestedingsperiode kwam Arriva als winnaar uit de bus. Vanwege de geringere bezetting werden de ritten op zaterdag ingekort tot het traject Bolsward - Makkum, en moesten doorgaande reizigers overstappen op lijn 199 en kwamen de ritten op zondag helemaal te vervallen.