Pagina's die verwijzen naar "Dienstregeling concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog 2016"
De volgende pagina's verwijzen naar Dienstregeling concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog 2016:
(vorige 50 | volgende 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500) bekijken.- Lijn 1 Leeuwarden, Busstation - Westeinde (← koppelingen)
- Lijn 2 Leeuwarden, Busstation - Aldlân (← koppelingen)
- Lijn 3 Leeuwarden, Busstation - Camminghaburen (← koppelingen)
- Lijn 4 Leeuwarden, Busstation - Mauritsplein (← koppelingen)
- Lijn 6 Leeuwarden, Busstation - De Kei (← koppelingen)
- Lijn 7 Leeuwarden, Busstation - Zuiderburen (← koppelingen)
- Lijn 8 Leeuwarden, Busstation - Vrijheidswijk (← koppelingen)
- Lijn 9 Leeuwarden, Busstation - Surinamestraat (← koppelingen)
- Lijn 31 Leeuwarden, Busstation - Groot Schavernek (← koppelingen)
- Lijn 34 Leeuwarden, Busstation - Mauritsplein (← koppelingen)
- Lijn 36 Leeuwarden, Busstation - De Hooidollen (← koppelingen)
- Lijn 22 Warten Hoofdstraat - Leeuwarden Station (← koppelingen)
- Lijn 350 Alkmaar Station - Leeuwarden Station (← koppelingen)
- Lijn 53 Dokkum Busstation - Burgum Kwekerstrjitte (← koppelingen)
- Lijn 54 Dokkum Busstation - Leeuwarden Station (← koppelingen)
- Lijn 60 Dokkum Busstation - Leeuwarden Station (← koppelingen)
- Lijn 92 Bolsward Busstation - Leeuwarden Station (← koppelingen)
- Concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog (← koppelingen)
- Lijn 12 Leeuwarden, Busstation - NHL Hogeschool (← koppelingen)
- Lijn 33 Leeuwarden, Busstation - Friese Poort (← koppelingen)
- Lijn 44 Bolsward Busstation - Balk Harich Rotonde (← koppelingen)
- Lijn 315 Groningen Centraal Station - Emmeloord Busstation (← koppelingen)
- Lijn 351 Alkmaar Station - Harlingen Veerbootterminal (← koppelingen)
- Lijn 32 Leeuwarden, Busstation - Zwanebloem (← koppelingen)
- Lijn 71 Kop Afsluitdijk - Leeuwarden Station (← koppelingen)
- Lijn 38 Leeuwarden, Busstation - Dragoonsplein (← koppelingen)
- Lijn 915 Lauwersoog Haven - Oostmahorn Esonstad (← koppelingen)
- Lijn 916 Lauwersoog Haven - Lioessens Lioessens (← koppelingen)
- Lijn 917 Lauwersoog Haven - Moddergat Moddergat (← koppelingen)
- Lijn 918 Lauwersoog Haven - Morra Morra (← koppelingen)
- Lijn 601 Akkrum Station - Terherne Gravinnewei (← koppelingen)
- Lijn 602 Akkrum Station - Jirnsum Douwemastrjitte (← koppelingen)
- Lijn 603 Akkrum Station - Nes Gravinnewei (← koppelingen)
- Lijn 605 Grou, Station - Parkstraat (← koppelingen)
- Lijn 606 Grou Station - Idaerd Rijksweg (← koppelingen)
- Lijn 607 Grou Station - Reduzum Reduzum (← koppelingen)
- Lijn 608 Grou Station - Eagum Eagum (← koppelingen)
- Lijn 609 Grou Station - Friens Friens (← koppelingen)
- Lijn 610 Grou Station - Raerd Selanswei (← koppelingen)
- Lijn 611 Grou Station - Poppenwier Poppenwier (← koppelingen)
- Lijn 612 Grou Station - Tersoal Nij Wigara (← koppelingen)
- Lijn 613 Grou Station - Jirnsum Jirsum (← koppelingen)
- Lijn 681 Tzummarum Wapen van Barradeel - Fridgum Fridgum (← koppelingen)
- Lijn 677 Hemelum Flinkeboskje - Elahuizen Elahuizen (← koppelingen)
- Lijn 678 Hemelum Flinkeboskje - Oudega Oudega (← koppelingen)
- Lijn 679 Hemelum Flinkeboskje - Kolderwolde Kolderwolde (← koppelingen)
- Lijn 560 Ringlijn Dokkum Busstation - Holwerd Provincialeweg (← koppelingen)
- Lijn 561 Dokkum Busstation - Ferwert Vrijhof (← koppelingen)
- Lijn 562 Ringlijn Dokkum Busstation - Oostmahorn Esonstadt (← koppelingen)
- Lijn 563 Dokkum Busstation - Feanwâlden Station (← koppelingen)