Lijn
|
Route
|
Stadsdienst Maastricht
|
1 |
(Oud Caberg - ) Malberg - Brusselse Poort - Centrum - Station - AZM - De Heeg
|
2 |
Oud Caberg - Malberg - Brusselse Poort - Centrum - Station - Nazareth
|
3 |
Wolder - Biesland - Centrum - Station - Heer - Amby
|
4 |
Villapark - Centrum - Station - Randwijck - AZM
|
5 |
Daalhof - Brusselse Poort - Centrum - Station - AZM - Maasveld
|
6 |
Daalhof - Brusselse Poort - Centrum - Station - Heern - Scharn - De Heeg
|
7 |
Station - Beatrixhaven
|
8 |
Centrum - Station - AZM - Maasveld (- Oost Maarland - Eijsden)
|
9 |
Pottenberg - Malberg - Centrum - Station - Borgharen - Itteren - Bunde
|
10 |
Pottenberg - Centrum - Station - Heer - AZM
|
34 |
Boschpoort - Centrum - Biesland - Kanne (B)
|
100 |
Markt - Station Maastricht Noord
|
Agglomeratie Sittard-Geleen
|
11 |
Sittard - Einighausen - Berg a/d Maas - Urmond - Stein - Beek - Neerbeek - Geleen - Sittard
|
12 |
Sittard - Geleen - Neerbeek - Beek - Stein - Urmond - Berg a/d Maas - Einighausen - Sittard
|
13 |
Station - Hemelsley - Kemperkoul
|
14 |
Station - Centrum - Kemperkoul
|
15 |
Sittard - Limbricht - Guttecoven - Einighausen - Geleen
|
16 |
Sittard - Munstergeleen - Geleen
|
18 |
Sittard - Born - Holtum - Buchten - Grevenbicht
|
19 |
Sittard - Limbricht - Born - Obbicht - Grevenbicht
|
110 |
Sittard - Einighausen - Urmond
|
111 |
Sittard - Einighausen - Urmond - Stein - Beek - Neerbeek - Geleen - Sittard
|
112 |
Sittard - Geleen - Neerbeek - Beek - Stein - Urmond - Einighausen - Sittard
|
Agglomeratie Parkstad (Heerlen / Brunssum / Hoensbroek)
|
20 |
Heerlen - Voerendaal - Wijnandsrade - Nuth - Vaesrade - Hoensbroek
|
21 |
Brunssum - Hoensbroek - Heerlen - Simpelveld - Eys - Gulpen
|
22 |
Heerlen - Landgraaf - Übach over Worms
|
23 |
Eygelshoven - Übach over Worms - Rimburg - Übach-Palenberg (D)
|
24 |
Hoensbroek - Heerlen
|
25 |
Kerkrade - Landgraaf - Heerlen - Hoensbroek
|
26 |
Hoensbroek - Heerlen - Landgraaf - Eygelshoven - Kerkrade
|
27 |
Kerkrade - Heerlen Avantis
|
28 |
Schinveld - Brunssum - Heerlen - Kerkrade
|
29 |
Kerkrade - Heerlen - Landgraaf - Eygelshoven - Kerkrade
|
30 |
Kerkrade - Herzogenrath (D)
|
33 |
Heerlen - Landgraaf - Übach over Worms
|
38 |
Hoensbroek - Brunssum
|
Streeknet
|
17 |
Beek - Hussenberg - Geulle - Bunde
|
31 |
Heerlen - Neerbeek - Beek
|
32 |
Meers - Stein - Geleen
|
36 |
Sittard - Doenrade - Jabeek - Schinveld - Brunssum - Heerlen
|
37 |
Sittard - Doenrade - Merkelbeek - Brunssum - Heerlen
|
40 |
Heerlen - Kunrade - Ubachsberg - Wijlre - Gulpen
|
41 |
Sittard - Doenrade - Oirsbeek - Hoensbroek - Heerlen - Kerkrade
|
42 |
Geleen - Puth - Schinnen - Hoensbroek
|
43 |
Heerlen - Kerkrade - Simpelveld - Bocholtz - Nijswiller - Lemiers - Vaals
|
44 |
Heerlen - Kerkrade - Horbach (D) - Richterich (D) - Aachen (D)
|
46 |
Valkenburg - Ransdaal - Ubachsberg - Kunrade - Voerendaal
|
48 |
Valkenburg - Sibbe - Welsden - Margraten
|
49 |
Geleen - Spaubeek - Schimmert - Hulsberg - Valkenburg - Schin op Geul - Wijlre
|
50 |
Maastricht - Cadier en Keer - Margraten - Gulpen - Nijswiller - Lemiers - Vaals - Aachen (D)
|
51 |
Maastricht - Berg & Terblijt - Valkenburg - Hulsberg - Nuth - Hoensbroek
|
52 |
Meerssen - Ulestraten - Schimmert - Hulsberg - Kunrade - Heerlen
|
53 |
Valkenburg - Bemelen - Sibbe - Valkenburg
|
54 |
Gulpen - Margraten - Cadier en Keer - Maastricht (spits)
|
56 |
Sibbe - IJzeren - Ingber - Gulpen - Reijmerstok - Banholt - Gulpen
|
57 |
Maastricht - Gronsveld - Mheer - Noorbeek - Slenaken - Epen - Gulpen
|
58s |
Heerlen - Wittem - Nijswiller - Heerlen
|
59 |
Sittard - Geleen - Beek - Meerssen - Rothem - Maastricht
|
61 |
Vaals - Vijlen - Mechelen - Gulpen
|
63 |
Meerssen - Bunde
|
66 |
Maastricht - Gronsveld - Rijckholt - Eijsden - Mariadorp - Mesch
|
70 |
Sittard - Nieuwstadt - Susteren - Roosteren
|
93 |
Beek - Catsop (belbus)
|
95 |
Puth - Sweikhuizen - Geleen (belbus)
|
98 |
Elsloo - Beek - Hussenberg - Moorveld - Bunde (belbus)
|
143s |
Vaals - Lemiers - Nijswiller - Heerlen
|
149 |
Vaals - Drielandenpunt
|
150 |
Gulpen - Margraten - Cadier en Keer - Maastricht
|
156 |
Gulpen - Reijmerstok - Banholt - Mheer - Gronsveld - Maastricht
|
159 |
Maastricht Station - Maastricht Aachen Airport
|
Avondlijn
|
118 |
Sittard > Limbricht > Born > Buchten > Holtum > Grevenbicht > Born > Limbricht > Sittard
|
119 |
Sittard > Limbricht > Born > Grevenbicht > Holtum > Buchten > Born > Limbricht > Sittard
|
Buurtbus
|
92 |
Beek Station - Spaubeek Kerk
|
191 |
Houthem Vroenhof - Margraten Gemeentehuis
|
193 |
Margraten Gemeentehuis - Eijsden Station
|
Voormalige lijnen
|
|
Zie voor voormalige buslijnen de volgende pagina.
|