Lijn 73 Roermond Station - Weert Station
Buslijn 73 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Limburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Citea |
Rijdt sinds | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 72, 73, 74 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 73 rijdt van Roermond via Horn, Beegden, Heel, Panheel, Wessem, Thorn, Hunsel, Ell en Swartbroek naar Weert.
Route
Halte | ||
Roermond, Station | ||
Roermond, Wilhelminaplein | ||
Roermond, Wilhelminasingel | ||
Roermond, Hatenboer/De Weerd | ||
Horn, Dorpstraat | ||
Horn, Beegderweg | ||
Horn, Jachtmeesterlaan | ||
Horn, Sportparklaan | ||
Beegden, Scheperstraat | ||
Beegden, Centrum | ||
Beegden, Gaardweg | ||
Heel, Wilhelminaplein | ||
Heel, Daalzicht | ||
Heel, Panheelderweg | ||
Panheel, Heelderweg | ||
Wessem, Van Horneplein | ||
Wessem, Burgemeester Joostenlaan | ||
Wessem, Steenfabriek | ||
Thorn, Trippaardstraat | ||
Thorn, Centrum | ||
Thorn, Ittervoorterweg | ||
Thorn, Heerbaan | ||
Ittervoort, Kerk | ||
Ittervoort, Centrum | ||
Ittervoort, Violenstraat | ||
Hunsel, Kallestraat | ||
Hunsel, Beukenstraat | ||
Ell, De Fuus | ||
Ell, Niesstraat | ||
Swartbroek, Kerk | ||
Weert, Nedermaaslaan | ||
Weert, Limburglaan | ||
Weert, Ziekenhuis | ||
Weert, Emmasingel | ||
Weert, Station |
Geschiedenis
Op 11 december 2016 ging de concessie Limburg van start. Lijn 73 bleef tussen Roermond en Weert rijden, waarbij de bediening van Neeritter en Het College in Weert kwam te vervallen. Om het wegvallen de lijnen 72 en 74 te compenseren werd de frequentie van lijn 73 op weekdagen verhoogd naar 2x/uur.