Lijn
|
Route
|
Opmerkingen
|
1
|
Station - Achtse Barrier
|
vanaf 9 januari 1994
|
2
|
Blixembosch - Station - Veldhoven Heikant/De Kelen
|
t/m 8 januari 1994
|
2
|
De Tempel - Station - Veldhoven, Heikant - De Kelen
|
vanaf 9 januari 1994
|
3
|
Veldhoven St. Josephziekenhuis/Ooievaarsnest - Station - Achtse Barrier
|
t/m 8 januari 1994
|
3
|
Veldhoven St. Josephziekenhuis - Station - Blixembosch-West
|
vanaf 9 januari 1994
|
4
|
Achtse Barrier - Station - Lievendaal - Veldhoven Zonderwijk/'t Look
|
t/m 8 januari 1994
|
4
|
Vaartbroek - Station - Drents Dorp - Lievendaal
|
vanaf 9 januari 1994
|
5
|
Veldhoven St. Josephziekenhuis/De Hurk - Lievendaal - Station - Geestenberg
|
t/m 8 januari 1994
|
5
|
Nuenen Tomakker - Woensel - Station - Geestenberg
|
vanaf 9 januari 1994
|
6
|
Vaartbroek - Eckart - Station - 't Hofke
|
t/m 8 januari 1994
|
6
|
Station - 't Hofke - Geestenberg
|
vanaf 9 januari 1994
|
7
|
Legerplaats Oirschot/Eindhoven Airport - Station - Aalst - Waalre - Veldhoven
|
t/m 8 januari 1994
|
7
|
Nuenen Tomakker - Station - Waalre - Veldhoven St. Josephziekenhuis
|
vanaf 9 januari 1994
|
8
|
Legerplaats Oirschot/Eindhoven Airport - Station - Gijzenrooi/Schuttersbosch
|
t/m 8 januari 1994
|
8
|
Legerplaats Oirschot/Airport/Acht/Vredeoord - Station - Gijzenrooi/Floralaan-Oost
|
vanaf 9 januari 1994. Kende wisselende eindpunten op verschillende dagen richting Gijzenrooi/Floralaan-Oost
|
9
|
Vredeoord - Station - Son en Breugel
|
vanaf 9 januari 1994
|
10
|
Heesterakker - Station - Geldrop, Coevering - Noord
|
t/m 8 januari 1994
|
10
|
Station - Geldrop Coevering
|
vanaf 9 januari 1994
|
11
|
Heesterakker - Station - Geldrop Noord
|
t/m 8 januari 1994
|
11
|
Station - Geldrop, Noord - Coevering
|
vanaf 9 januari 1994
|
12
|
Station - Zeelst - Veldhoven 't Look
|
vanaf 9 januari 1994
|
13
|
Station - Veldhoven Zonderwijk
|
vanaf 9 januari 1994
|
14
|
Station - De Hurk
|
vanaf 9 januari 1994
|
16
|
Vaartbroek - Woensel - Station - 't Hofke - Nuenen
|
t/m 8 januari 1994
|
17
|
Station - Woensel - Blixembosch - Son en Breugel
|
t/m 8 januari 1994
|
18
|
Legerplaats Oirschot - Station
|
vanaf 9 januari 1994
|
20
|
Eindhoven - Geldrop - Heeze - Someren - Asten - Helmond
|
|
21
|
Nijmegen - Dukenburg - Alverna - Nederasselt - Grave - Velp - Reek - Zeeland - Uden - Volkel - Boekel - Handel - Gemert - Beek en Donk - Lieshout - Gerwen - Nuenen - Eindhoven
|
|
22
|
Geldrop - Nuenen - Eckart - Woensel - Eindhoven
|
Reed niet in de avonduren of op zondag; t/m 8 januari 1994
|
23
|
Eindhoven - Geldrop - Mierlo - Mierlo-Hout - Helmond - Bakel - Milheeze - De Rips - Westerbeek - Oploo - Sint Anthonis - Boxmeer - Beugen - Oeffelt - Gennep
|
|
25
|
Helmond - Aarle-Rixtel - Beek en Donk - Gemert - Boekel - Erp - Veghel
|
|
26
|
Helmond - Lierop - Someren - Someren Eind - Nederweert - Weert
|
|
27
|
Helmond - Deurne - IJsselstein - Heide - Venray
|
|
35
|
Helmond - Stiphout - Croy - Aarle-Rixtel - Lieshout
|
Reed niet in de avonduren of het weekend
|
36
|
Helmond - Stiphout - Gerwen - Nuenen
|
Reed niet in de avonduren of het weekend
|
37
|
Helenaveen - Griendtsveen - Zeilberg - Deurne - Vlierden - Ommel - Asten
|
Reed niet in de avonduren of het weekend
|
38
|
Gennep - Oeffelt - Sint Agatha - Cuijk - Beers - Gassel - Grave
|
Reed niet in de avonduren en in het weekend
|
39
|
Venray - Oostrum - Geijsteren - Wanssum - Well - Aijen - Bergen - Nieuw-Bergen - Siebengewald - Bloksberg - Gennep
|
Reed niet in de avonduren en in het weekend
|
42
|
Andelst - Herveld - Valburg - Elst
|
Belbus
|
43
|
Nijmegen - Lent - Oosterhout - Slijk-Ewijk - Valburg - Herveld - Andelst - Dodewaard - Opheusden - Kesteren - Rhenen
|
|
51
|
Brouwhuis - Station - Eeuwsels
|
|
52
|
Eeuwsels - Station - Mierlo-Hout
|
|
53
|
Mierlo-Hout - Station - Straakven
|
|
54
|
Straakven - Station - Brouwhuis
|
|
70
|
Nijmegen - Ravenstein - Uden - Volkel - Boekel - Gemert - Eindhoven
|
Reed niet in de avonduren of het weekend.
|
71
|
Uden - Heesch - 's-Hertogenbosch
|
Sneldienst, reed niet in de avonduren of het weekend.
|
72
|
Helmond - Deurne - IJsselstein - Venray
|
Reed niet in de avonduren en het weekend
|
75
|
Nijmegen - Malden - Molenhoek - Mook - Milsbeek - Gennep - Heijen - Afferden - Nieuw-Bergen - Well - Wllerlooi - De Hamert - Velden - Venlo
|
Sneldienst, reed niet in de avonduren of het weekend.
|
79
|
Nijmegen - Druten (- Boven Leeuwen - Beneden Leeuwen)
|
Sneldienst, reed alleen in de spitsuren
|
80
|
Millingen - Kekerdom - Leuth - Erlecom - Ooij - Beek - Ubbergen - Nijmegen
|
|
81
|
Millingen - Leuth/Kekerdom - Erlecom - Ooij - Nijmegen
|
Enkele ritten gingen via Leuth, andere via het centrum van Kekerdom; reed niet in de avonduren en het weekend
|
82
|
Millingen - Kekerdom - Leuth - Beek - Nijmegen
|
Sneldienst; reed niet in de avonduren en het weekend
|
83
|
Nijmegen - Malden - Heumen - Mook - Plasmolen - Ottersum - Gennep - Heijen - Afferden - Nieuw-Bergen - Aijen - Well - Wellerlooi - De Hamert - Arcen - Lomm - Velden - Venlo
|
Was in het weekend gekoppeld aan lijn 34.
|
84
|
Druten - Altforst - Blauwe Sluis - Niftrik - Wijchen
|
Belbus, reed niet in de avonduren of het weekend
|
85
|
Nijmegen - Weurt - Beuningen - Ewijk - Winssen - Deest - Afferden - Druten - Boven Leeuwen - Beneden Leeuwen - Tiel
|
|
86
|
Nijmegen - Wijchen - Horssen - Bergharen - Hernen - Druten
|
Belbus
|
87
|
Nijmegen - Druten - Boven Leeuwen - Beneden Leeuwen - Tiel
|
Sneldienst; reed niet in de avonduren en het weekend
|
89
|
Nijmegen - Druten - Puiflijk - Boven Leeuwen - Beneden Leeuwen - Wamel - Dreumel - Herewaarden - Rossum - Hurwenen - Zaltbommel
|
Sneldienst tussen Nijmegen en Druten. Reed 's avonds en op zaterdag alleen van Druten naar Zaltbommel en op zondag tot Dreumel.
|
90
|
Nijmegen - Hatert - Overasselt - Nederasselt - Grave - Velp - Reek - Schaijk - Heesch - Nuland - Rosmalen - 's-Hertogenbosch
|
|
91
|
Nijmegen - Cuijk - Vianen - Haps - Sint Hubert - Mill - Odiliapeel - Volkel - Uden
|
Reed niet in de avonduren
|
92
|
Nijmegen - Overasselt - Nederasselt - Grave - Escharen - Langenboom - Mill - Wanroy - Ledeacker - Sint Anthonis - Boxmeer
|
Reed niet in de avonduren en op zondag
|
93
|
Schaijk - Herpen - Berghem - Oss
|
Reed niet in de avonduren
|
94
|
Beuningen - Woezik - Wijchen - Balgoy - Nederasselt - Grave
|
Belbus
|
97
|
Venray - Overloon - Stevensbeek - Sint Anthonis
|
Reed niet in de avonduren en het weekend
|
152
|
Ravenstein - Neerloon - Overlangel - Herpen - Ravenstein - Neerlangel - Demen - Dieden - Dennenburg - Deursen - Ravenstein
|
|
D
|
Lieshout - Mariahout - Zondveld - Zijtaart - Veghel - Keldonk - Erp - Boerdonk - Gemert
|
|
155
|
Boxmeer - Sambeek - Vortum Mullem - Groeningen - Vierlingsbeek - Holthees - Maashees
|
|
H
|
Deurne - Milheeze - Bakel - Mortel - Gemert - Elsendorp - Venhorst - Boekel
|
|
J
|
Heeze - Sterksel - Maarheeze - Someren
|
|
159
|
Boxmeer - Sint Anthonis - Oploo - Westerbeek - Oploo - Landhorst - Wanroij - Wilbertoord - Mill - Sint Hubert
|
|
L
|
Nuenen - Nederwetten - Breugel - Son - Best
|
|
161
|
Wijchen - Alverna - Overasselt - Heumen - Malden
|
|
165
|
Alphen - Maasbommel - Blauwe Sluis - Appeltern - Altforst - Beneden-Leeuwen
|
|