Route
|
Concessie
|
Lijnsoort
|
Vervoerder
|
Arnhem: De Laar West - Elderveld - Centraal Station - Velperpoort - Velp: Beekhuizenseweg
|
Arnhem Nijmegen (2013-2026)
|
Stadsbus
|
Breng (Hermes)
|
Rotterdam: Centraal Station → Crooswijk → Ommoord → Zevenkamp → Nesselande → (Nieuwerkerk aan den IJssel: Centrum →) Rotterdam: Centraal Station
|
Bus Rotterdam (2020-2034)
|
Nachtbus
|
RMC Tours i.o.v. RET
|
Almere: Station Centrum - 't Oor - Almere Haven
|
Busvervoer Almere (2018-2027)
|
Stadsbus
|
Keolis Nederland
|
Gorinchem: Haarwijk - Gildenwijk - Station
|
Drechtsteden, Molenlanden en Gorinchem (2019-2033)
|
Stadsbus
|
Qbuzz
|
Ameland: Veerhaven → Nes → Ballum → Hollum
|
Fryslân (2023-2024)
|
Streekbus
|
Arriva
|
Schiermonnikoog: Veerdam - Strandhotel
|
Fryslân (2023-2024)
|
Stadsbus
|
Arriva
|
Vlieland: Veerdam - Duinkersoord - Strandhotel - Dorp - Posthuys
|
Fryslân (2023-2024)
|
Streekbus
|
Arriva
|
Terschelling: West-Terschelling - Halfweg - Hee - Baaiduinen - Midsland - Landerum - Formerum - Lies - Hoorn - Oosterend
|
Fryslân (2023-2024)
|
Streekbus
|
Arriva
|
Assen: TT-circuit - Ziekenhuis - Station - Centrum - Industriegebied - Marsdijk
|
GD (2020-2029)
|
Stadsbus
|
Qbuzz
|
Groningen: (P+R Hoogkerk -) Hoofdstation - Centrum - Station Noord - Paddepoel - Zernike - P+R Reitdiep
|
GD (2020-2029)
|
Stadsbus
|
Qbuzz
|
Hilversum: Station - Centrum - Kerkelanden
|
Gooi- en Vechtstreek (2021-2030)
|
Stadsbus
|
Transdev Nederland
|
Den Haag: Centraal Station → Bezuidenhout → Scheveningen: Kurhaus → Den Haag: Statenkwartier → Centraal Station
|
Haaglanden Stad (2020-2034)
|
Nachtbus
|
HTM
|
Amsterdam: Azartplein - Zamenhofstraat
|
IJ- en Noordzeekanaalveren (2019-2024)
|
Veer
|
GVB
|
Deventer: Station - Snippeling - Blauwenoord - Colmschate - De Vijfhoek
|
IJssel-Vecht (2023-2035)
|
Stadsbus
|
RRReis (EBS)
|
Zwolle: Station - Centrum - Deltion Campus - Holtenbroek - Stadshagen
|
IJssel-Vecht (2023-2035)
|
Stadsbus
|
RRReis (EBS)
|
Harderwijk: Station → Centrum → Zeebuurt → Frankrijk → Stadsdennen → Station
|
IJssel-Vecht (2023-2035)
|
Stadsbus
|
RRReis ((Noot i.o.v.) EBS)
|
Apeldoorn: Station - Centrum - Sprengenbos - Rijkskantoren [- Apenheul]/[- Orden]
|
IJssel-Vecht (2023-2035)
|
Stadsbus
|
RRReis (EBS)
|
Lelystad: Station Centrum - Tjalk - Botter - Schoener - Noordersluis - Haven
|
IJssel-Vecht (2023-2035)
|
Stadsbus
|
RRReis (EBS)
|
Roermond: Station - Donderberg - Kitskensberg
|
Limburg (2017-2031)
|
Stadsbus
|
Arriva
|
Venlo: Station - Hagerbroek - Ziekenhuis - Tegelen: Station - Heide - Nettetal: Kaldenkirchen
|
Limburg (2017-2031)
|
Stadsbus
|
Arriva
|
Sittard: Station - Baandert - Kemperkoul
|
Limburg (2017-2031)
|
Stadsbus
|
(BusiNext i.o.v.) Arriva
|
Weert: Station - Sint Jans Gasthuis [← Vrakker] - Boshoven
|
Limburg (2017-2031)
|
Stadsbus
|
Kupers i.o.v. Arriva
|
Maastricht: De Heeg - Randwyck - Céramique - Station - Centrum - Koningin Emmaplein - Brusselse Poort - Malberg
|
Limburg (2017-2031)
|
Stadsbus
|
Arriva
|
Hoensbroek: Busstation - Adelante - Overbroek - Heerlen: Zeswegen - Station - Zuyd Hogeschool - Zuyderland MC - Kerkrade: Parkstad Stadion - Busstation - Station - Bleijerheide
|
Limburg (2017-2031)
|
Stadsbus
|
Arriva
|
Renesse: Transferium - Centrum - Zeeuwse Stromen
|
Niet concessiegebonden
|
Stadsbus
|
Van Oeveren
|
Alkmaar: Station - De Hoef
|
Noord-Holland Noord (2018-2028)
|
Stadsbus
|
Connexxion
|
Tilburg: Quirijnstok - Heikant - Stokhasselt - ETZ TweeSteden - Het Zand - Centraal Station - Centrum - Stappegoor - Groenewoud - ETZ Elisabeth
|
Oost-Brabant (2015-2026)
|
Stadsbus
|
Bravo (Arriva)
|
's-Hertogenbosch: Centraal Station - Centrum - Zuid - Bazeldonk - De Aawijk
|
Oost-Brabant (2015-2026)
|
Stadsbus
|
Bravo (Arriva)
|
Amersfoort: Centraal Station - Stadhuis - Soesterkwartier/Isselt
|
Provincie Utrecht (2017-2025)
|
Stadsbus
|
(Pouw Vervoer i.o.v.) Syntus
|
Scheveningen: Noord - Den Haag: Centrum - Station Hollands Spoor - Rijswijk: Hoornbrug - Delft: Station - Tanthof
|
Rail Haaglanden (2017-2031)
|
Tram
|
HTM
|
Utrecht: Hoograven - Rivierenwijk - Centraal Station - Centrum - Vogelenwijk - Tuinwijk - Overvecht
|
Regio Utrecht
|
Stadsbus
|
U-OV (Qbuzz)
|
Schiphol Aankomst- en vertrekhallen - Rozenburg Logistic Hub
|
Schiphol Landside/Airside
|
Pendelbus
|
Arriva Touring
|
Amsterdam: Osdorp De Aker - Station Lelylaan - Surinameplein - Leidseplein - Vijzelgracht - Weesperplein - Oosterpark - Muiderpoortstation
|
Stadsvervoer Amsterdam (2012-2024)
|
Tram
|
GVB
|
Enschede: Wesselerbrink - Boswinkel - Centrum - Centraal Station - Twekkelerveld - Kennispark - Universiteit Twente
|
Twente (2024-2027)
|
Stadsbus
|
RRReis (Arriva)
|
Ede: Station → Ziekenhuis → Rietkampen → Veldhuizen → Centrum → Station
|
Veluwe-Zuid (2023-2026)
|
Stadsbus
|
RRReis (Hermes)
|
Roosendaal: Tolberg West - Weihoek - Centrum - Station - Fatima-Villapark - Kortendijk
|
West-Brabant (2015-2025)
|
Stadsbus
|
Bravo (Arriva)
|
Breda: Hoge Vucht - Centraal Station - Centrum - Amphia Ziekenhuis - IJpelaar [- Nieuw Wolfslaar]/[- Bavel: Dorp]
|
West-Brabant (2015-2025)
|
Stadsbus
|
Bravo ((BusiNext i.o.v.) Arriva)
|
Oostburg - Schoondijke - IJzendijke - Biervliet - Hoek - Terneuzen
|
Zeeland (2015-2026)
|
Streekbus
|
Connexxion
|
Leiden: De Vink - De Mors - Centraal Station - Centrum - Lammenschans - Leiderdorp: Alrijne Ziekenhuis
|
Zuid-Holland Noord (2013-2024)
|
Stadsbus
|
Arriva
|
Gouda: Station → De Mammoet → Plaswijck → Groenhoven → Bloemendaal → Groene Hart Ziekenhuis → Station
|
Zuid-Holland Noord (2013-2024)
|
Stadsbus
|
Arriva
|
Alphen aan den Rijn: Station → Centrum → Ridderveld Oost → Herenhof → Ridderveld West → Station
|
Zuid-Holland Noord (2013-2024)
|
Stadsbus
|
Arriva
|