Zoekresultaten
Maak de pagina "Voormalige lijn 683" op deze wiki! Zie ook de lijst met gevonden zoekresultaten
- * [[Lijn 1 Nijmegen Centraal Station - Molenhoek Keizershof]] * [[Lijn 2 Nijmegen, Weezenhof - Plein 1944]]6 kB (669 woorden) - 12 apr 2024 18:33
- * [[Lijn 2 Arnhem, Centraal Station - Hoogkamp|Lijn 2]] te Arnhem ging met een [[trolleybus]] rijden. Hiervoor moest het lijnen * De Heyendaalshuttle ([[Lijn 10 Nijmegen, Centraal Station - Heyendaal|lijn 10]]) te Nijmegen ging in de winterdienstregeling ook tussen de spitsen in25 kB (3.250 woorden) - 12 apr 2024 19:45
- |voorganger=[[Lijn 83 Nijmegen Centraal Station - Venlo Sint Maartens Gasthuis|83]] |afbeelding=Lijn 83 Venlo.jpg19 kB (2.628 woorden) - 21 apr 2024 22:19
- |lijnnr=683 '''Lijn 683''' was een Vierdaagse-[[nachtbus]] en reed van Nijmegen via Malden, Mook, P3 kB (340 woorden) - 1 okt 2023 09:23
- ! Lijn | [[Lijn 1 Soest, Station Soest-Zuid - Soestdijk Noord|Station Soest Zuid - Smitsvee6 kB (757 woorden) - 21 apr 2021 13:56
- * [[Lijn U35 Bochum Hustadt - Herne Schloß Strünkede]] * [[Lijn 302 Gelsenkirchen Buer Rathaus - Bochum Langendreer S-Bahnhof]]87 kB (10.548 woorden) - 28 jan 2024 10:36
- ...egio Arnhem - Nijmegen volgt op de [[Concessie Arnhem Nijmegen (2010-2012)|voormalige concessie Arnhem Nijmegen]]. Deze liep van 13 december 2009 t/m 8 december ...n in lijn 300 (de RijnWaalsprinter) zodat de frequentie van laatstgenoemde lijn op het deeltraject tussen Bemmel, Ressen en Nijmegen Heyendaal omhoog kan.26 kB (3.520 woorden) - 13 mei 2024 22:23
- ! Lijn | [[Lijn 1 Oosterbeek Station - Velp Beekhuizenseweg|Oosterbeek - Arnhem CS - Velper28 kB (4.084 woorden) - 15 apr 2024 21:37
- ! Lijn | [[Lijn 1 Amersfoort, Soesterkwartier - De Eemgaarde|Soesterkwartier - Centraal Sta13 kB (1.610 woorden) - 26 mei 2023 23:22
- ! Lijn | [[Lijn 12 Buitenpost Station - Drachten Transferium Oost|Buitenpost - Augustinusga14 kB (1.785 woorden) - 20 apr 2024 10:56
- ! Lijn | [[Lijn 1 Amersfoort, Centraal Station - Birkhoven Park|Centraal Station - Soesterk18 kB (2.281 woorden) - 22 apr 2024 22:10
- De concessie Limburg volgt op de voormalige concessies [[Concessie Noord- en Midden-Limburg (2007-2016)|Noord- en Midde ! Lijn39 kB (4.977 woorden) - 1 mei 2024 20:16
- ==Wijzigingen per lijn== * [[Lijn 1 Amersfoort, Birkhoven Park - De Eemgaarde|Lijn 1: Birkhoven Park - Soesterkwartier/Isselt - Station - Bergkwartier - De Ee32 kB (4.596 woorden) - 14 jan 2023 23:28
- |voorganger=[[Lijn 87 Well Kasteellaan - Horst Dokter Van de Meerendonkstraat|87]] '''Lijn 81''' rijdt van Venray Centrum via Venray Station en Wanssum naar Well.9 kB (1.372 woorden) - 29 dec 2023 02:42
- |lijnnr=683 '''Lijn 683''' rijdt van Well via Wellerlooi, Arcen, Lomm en Velden naar Venlo.4 kB (521 woorden) - 21 apr 2024 22:19
- ==Wijzigingen per lijn== * [[Lijn 1 Amersfoort, Centraal Station - Birkhoven Park|'''Lijn 1:''' Centraal Station - Soesterkwartier/Isselt]]42 kB (5.983 woorden) - 14 sep 2023 21:36
- * [[Lijn 301 Gelsenkirchen, Hauptbahnhof - Essener Straße]] * [[Lijn 302 Gelsenkirchen Buer Rathaus - Bochum Langendreer S-Bahnhof]]98 kB (14.536 woorden) - 8 jul 2023 19:07
- ...de dienstregeling van de treinen flink wijzigde, werd dit moment door [[De Lijn]] aangegrepen om het lijnennet in (de regio) Gent flink aan te pakken in he === Wijzigingen per lijn ===11 kB (1.516 woorden) - 16 apr 2024 21:47
- ! Lijn | [[Lijn 2 Leeuwarden, Busstation - Aldlân|Busstation - Huizum - MCL - Aldlân]]39 kB (4.948 woorden) - 2 mei 2024 12:34