Lijn 836 Tersoal
Belbuslijn 836 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog |
Lijnsoort | Belbus |
Formule | Opstapper Friesland |
Materieel | Taxibusje |
Rijdt sinds | 6 maart 2016 |
Voorganger(s) | 612, 775 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur (alleen naar Grou) |
Dal | 1x/uur (altijd naar Grou, tot 13:05 naar Sneek) |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 836 rijdt van Tersoal naar Grou en Sneek.
Routes
Lijn 8361
Halte | ||
Tersoal, Nij Wigara | ||
Grou, Station |
Lijn 8362
Halte | ||
Tersoal, Nij Wigara | ||
Sneek, Busstation |
Geschiedenis
Op 6 maart 2016 werd het systeem van de Opstapper aangepast naar aanleiding van het gebruik en ervaringen met de Opstapperlijnen in Noordoost-Friesland rondom Dokkum. Voortaan krijgt elke kern met een opstapperhalte een lijnnummer en achter dat nummer wordt vervolgens een "1", "2" enz. toegevoegd voor de routes die vanuit die kern worden gereden. Tersoal kreeg het lijnnummer 836 en van daaruit wordt naar Grou en Sneek gereden.