Lijn 459
Concessiekaart - Concessietabel - OV-autoriteiten - Vervoerders - Huisstijlen - Naslagwerk - Grensoverschrijdend OV - Tijdelijke lijnen - Voormalige ov-lijnen in NL - Treinstations - Busstations - Bus- & tramhaltes - Metrostations - Sneltramhaltes - Buurtbussen - Snelbussen - Nachtbussen - Treinseries Nederland - Treinseries België - Dienstregelingen - Dienstregeling naar jaar - Winterdienstregeling - Deelfietssystemen - Vragen? OV Vraagbaak
Zoek alle lijnen op de wiki op lijnnummer - Lijnoverzichten met huidige Nederlandse lijnen: 0-4 | 5-9 | 10-19 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60-69 | 70-79 | 80-89 | 90-99 | 100-149 | 150-199 | 200-249 | 250-299 | 300-349 | 350-399 | 400-449 | 450-499 | 500-549 | 550-599 | 600-649 | 650-699 | 700-749 | 750-799 | 800-899 | 900-999 | 1000+ | ABC
|
449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 ↔ 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 |
Nederlandse lijnen 459: Bus-, tram-, metro- en veerlijnen in Nederland (ook grensoverschrijdende lijnen).
Belgische en Duitse lijnen 459: Bus-, tram-, metro- en veerlijnen in België en Duitsland die een artikel op deze wiki hebben.
De tabellen met voormalige lijnen zijn niet compleet.
Inhoud
Klik op de pijltjes om te sorteren op route, lijnsoort (formule), vervoerder of concessie.
Huidige lijnen
Nederland
Er zijn geen lijnen bekend.
België
Route | Vervoerder | Bassin/Regio | ||
---|---|---|---|---|
459 | Lanaken: Cultureel Centrum - Atheneum Alicebourg - Sparrendal | Schoolbus |
De Lijn | Limburg |
459 | Ravels - Weelde - Merksplas - Wortel - Hoogstraten | Schoolbus |
De Lijn | Kempen |
Duitsland
Route | Vervoerder | Verkeersverbond(en) | ||
---|---|---|---|---|
459 | Ahlen: Stadtmitte → Dolberg → Gemmerich → Stadtmitte | Stadsbus |
DB Westfalenbussub | WT |
Voormalige lijnen
Nederland
Route | Vervoerder | Periode | |||
---|---|---|---|---|---|
459 | Middelburg - Kleverskerke - Arnemuiden | Belbus |
Connexxion | concessie Noord-Zeeland, concessie Zeeland (2015-2026) |
9 december 2012 t/m 28 februari 2015 |
459 | Roermond Ziekenhuis - Maalbroek | Belbus |
Arriva | concessie Limburg (2017-2031) | 11 december 2016 t/m 9 december 2017 |
459 | Someren - Someren-Eind - Nederweert - Weert | Buurtbus |
Hermes | concessie SRE De Peel, concessie Samenwerkingsverband Regio Eindhoven |
8 januari 2006 t/m 5 januari 2013 |
459 | Turnhout (B) - Baarle-Nassau - Hoogstraten (B) | Schoolbus |
De Lijn | ... t/m 14 februari 2016 |
België
Route | Vervoerder | Periode | |||
---|---|---|---|---|---|
459 | Turnhout (B) - Baarle-Nassau - Hoogstraten (B) | Schoolbus |
De Lijn | entiteit Antwerpen | ... t/m 14 februari 2016 |
459 | Turnhout - Oud-Turnhout - Ravels - Weelde - Merksplas - Wortel - Hoogstraten | Schoolbus |
De Lijn | entiteit Antwerpen | 15 februari 2016 t/m 30 juni 2023 |
Duitsland
Er zijn geen lijnen bekend.