Lijn
|
Route
|
Opmerking
|
Stadsdienst Parkstad
|
1
|
Ziekenhuis - Welten - Busstation - Zeswegen - Nieuw Lotbroek - Hoensbroek
|
|
2
|
Ziekenhuis - Welten - Aarveld - Busstation - Versiliënbosch - Nieuw Einde - Passart - Hoensbroek
|
|
3
|
Busstation - Bekkerveld - Molenberg - Heerlerbaan - Welten
|
|
4
|
Busstation - Zeswegen - Nieuw Lotbroek - Hoensbroek
|
|
5
|
Heksenberg - Heerlerheide - Rennemig - Passart - Hoensbroek - Nieuw Einde - Versiliënbosch - Heksenberg
|
|
25
|
Heerlen - Schaesberg - Eygelshoven - Chèvremont - Kerkrade
|
|
26
|
Heerlen - Schaesberg - Eygelshoven - Chèvremont - Kerkrade
|
|
27
|
Heerlen - Schaesberg - Waubach - Abdissenbosch
|
|
28
|
Heerlen - Schaesberg - Waubach - Rimburg
|
|
29
|
Heerlen - Meezenbroek - Schaesberg
|
|
34
|
Heerlen - Hoensbroek - Brunssum
|
|
35
|
(Kerkrade -) Heerlen - Brunssum - Schinveld
|
|
41
|
Heerlen - Heerlerbaan - Spekholzerheide - Gracht
|
|
45
|
Heerlen - Heerlerbaan - Kaalheide - Kerkrade
|
|
46
|
Heerlen - Schaesberg - Terwinselen - Kerkrade
|
|
605
|
Hoensbroek - Nieuw Einde - Versiliënbosch - Heerlerheide - Renneming
|
|
Stadsdienst Sittard/Geleen
|
10
|
Busstation - Vrangendael - Kemperkoul
|
|
11
|
Busstation > Baandert > Broeksittard > Centrum > Busstation
|
|
12
|
Busstation > Centrum > Broeksittard > Baandert > Busstation
|
|
Streekdienst
|
31
|
Heerlen - Neerbeek - Beek - Nieuwdorp - Stein - Urmond - Sittard
|
|
32
|
Heerlen - Hoensbroek - Schinnen - Puth - Geleen
|
|
33
|
Gulpen - Eys - Simpelveld - Heerlen - Hoensbroek - Oirsbeek - Doenrade - Leyenbroek - Sittard
|
|
36
|
Heerlen - Brunssum - Hoensbroek - Nuth - Hulsberg - Maastricht
|
|
37
|
Heerlen - Brunssum - Merkelbeek - Doenrade - Leyenbroek - Sittard
|
|
38
|
Heerlen - Voerendaal - Weustenrade - Wijnandsrade - Nuth
|
|
39
|
Heerlen - Hoensbroek - Wijnandsrade - Nuth
|
|
40
|
Heerlen - Kunrade - Ubachsberg - Wijlre - Gulpen
|
|
42
|
Heerlen - Molenberg - Spekholzerheide - Simpelveld - Bocholtz
|
|
43
|
Heerlen - Heerlerbaan - Simpelveld - Bocholtz - Nijswiller - Vaals
|
|
44
|
Heerlen - Heerlerbaan - Spekholzerheide - Horbach (D) - Richterich (D) - Aachen (D)
|
|
47
|
Gulpen - Bocholtz - Simpelveld - Kerkrade - Holz (D) - Herzogenrath (D)
|
|
48
|
Gulpen - Mechelen - Vijlen - Vaals
|
|
49
|
Valkenburg - Wijlre - Gulpen - Euverem - Slenaken - Epen - Drielandenpunt - Vaals
|
Zomerbus
|
50
|
Heerlen - Kunrade - Klimmen - Hulsberg - Valkenburg - Meerssen - Maastricht
|
|
51
|
Maastricht - Meerssen - Bunde - Beek
|
|
52
|
Maastricht - Meerssen - Schimmert - Hulsberg - Klimmen - Kunrade - Heerlen
|
|
53
|
Vaals - Nijswiller - Gulpen - Margraten - Cadier en Keer - Maastricht
|
Spitsbus
|
54
|
Maastricht - Cadier en Keer - Margraten - Gulpen - Vaals
|
|
61
|
Maastricht - Meerssen - Beek - Neerbeek - Geleen - Sittard
|
|
62
|
Sittard - Munstergeleen - Geleen - Stein - Meers
|
|
63
|
Sittard - Geleen - Spaubeek - Schimmert - Hulsberg - Valkenburg - Schin op Geul - Wijlre - Gulpen
|
|
66
|
Sittard - Limbricht - Born - Obbicht - Urmond - Geleen
|
|
67
|
Sittard - Limbricht - Born - Buchten - Holtum
|
|
69
|
Sittard - Doenrade - Jabeek - Schinveld - Brunssum - Eygelshoven - Chèvremont - Kerkrade
|
|
70
|
Sittard - Susteren - Roosteren
|
Spitsbus
|
71
|
Roermond - Herten - Merum - Linne - Maasbracht - Stevensweert - Ohé en Laak - Echt
|
|
80
|
Roermond - Melick - Sint Odiliënberg - Montfort - Echt
|
|
143s
|
Heerlen - Vaals
|
|
Nachtbus
|
82
|
Maastricht - Margraten - Gulpen - Nijswiller - Vaals
|
|
Buurtbus
|
192
|
Echt - Pepinusbrug - Koningsbosch - Echterbosch - Maria Hoop
|
|
Interliner
|
420
|
Sittard - Stein - Maastricht - Margraten - Gulpen - Vaals - Aachen
|
|
Lijntaxi
|
571
|
Roermond - Herten - Merum - Linne - Maasbracht - Stevensweert - Ohé en Laak - Echt
|
|
606
|
Hoensbroek - Amstenrade - Vaesrade - Nuth
|
|
615
|
Meerssen > Bunde > Beatrixhaven > Maastricht > Meerssen
|
|
625
|
Heerlen - Landgraaf - Eygelshoven - Chèvremont - Kerkrade
|
|
626
|
Heerlen - Landgraaf - Eygelshoven - Chèvremont - Kerkrade
|
|
627
|
Heerlen - Landgraaf - Waubach
|
|
628
|
Heerlen - Landgraaf - Waubach - Rimburg
|
|
629
|
Heerlen - Meezenbroek - Schaesberg
|
|
631
|
Heerlen - Wijnandsrade - Nuth - Schimmert - Beek - Elsloo - Stein - Urmond - Sittard
|
|
632
|
Heerlen - Hoensbroek - Schinnen - Puth - Geleen
|
|
633
|
Gulpen - Eys - Simpelveld - Heerlen - Hoensbroek - Oirsbeek - Doenrade - Sittard
|
|
634
|
Heerlen - Brunssum
|
|
635
|
Heerlen - Brunssum - Schinveld
|
|
636
|
Heerlen - Brunssum - Hoensbroek - Nuth - Hulsberg - Maastricht
|
|
637
|
Heerlen - Brunssum - Merkelbeek - Doenrade - Sittard
|
|
638
|
Heerlen - Voerendaal - Weustenrade - Wijnandsrade - Nuth - Schimmert - Spaubeek - Groot Genhout - Beek
|
|
639
|
Heerlen - Hoensbroek - Wijnandsrade - Nuth
|
|
640
|
Heerlen - Kunrade - Ubachsberg - Wijlre - Gulpen
|
|
641
|
Heerlen - Kerkrade
|
|
642
|
Heerlen - Terwinselen - Spekholzerheide - Simpelveld - Bocholtz
|
|
643
|
Heerlen - Simpelveld - Bocholtz - Nijswiller - Vaals
|
|
645
|
Heerlen - Kerkrade
|
|
646
|
Heerlen - Landgraaf - Terwinselen - Kerkrade
|
|
647
|
Gulpen - Nijswiller - Bocholtz - Simpelveld - Gracht - Kerkrade - Herzogenrath (D)
|
|
648
|
Gulpen - Mechelen - Vijlen - Vaals
|
|
650
|
Heerlen - Kunrade - Klimmen - Hulsberg - Valkenburg - Houthem - Meerssen - Maastricht
|
|
651
|
Maastricht - Meerssen - Bunde - Geulle - Beek
|
|
652
|
Maastricht - Meerssen - Ulestraten - Schimmert
|
|
654
|
Maastricht - Cadier en Keer - Margraten - Gulpen - Nijswiller - Vaals
|
|
661
|
Maastricht - Meerssen - Moorveld - Beek - Neerbeek - Geleen - Sittard
|
|
662
|
Sittard - Munstergeleen - Geleen - Stein - Meers
|
|
663
|
Sittard - Geleen - Spaubeek - Schimmert - Hulsberg - Valkenburg - Schin op Geul - Wijlre - Gulpen
|
|
666
|
Sittard - Limbricht - Born - Grevenbicht - Obbicht - Urmond - Geleen
|
|
667
|
Sittard - Limbricht - Einighausen - Born - Buchten - Holtum
|
|
669
|
Sittard - Doenrade - Jabeek - Schinveld - Brunssum - Waubach - Eygelshoven - Chèvremont - Kerkrade
|
|
670
|
Sittard - Nieuwstadt - Sutsteren - Echt / Roosteren
|
|
680
|
Roermond - Melick - Sint Odiliënberg - Montfort - Echt
|
|