Lijn
|
Route
|
Opmerkingen
|
Stadsdienst Breda
|
1
|
Hoge Vucht - Centraal Station - Centrum - Amphia Ziekenhuis Molengracht - IJpelaar - Nieuw Wolfslaar
|
|
2
|
Haagse Beemden - NAC Stadion - Centrum - Centraal Station - Hoge Vucht
|
|
3
|
Amphia Ziekenhuis Langendijk - Ginneken - Blauwe Kei - Amphia Ziekenhuis Molengracht - Centrum
|
Wijkbus
|
4
|
Princenhage - Heuvel - Amphia Ziekenhuis Langendijk - Centrum - Centraal Station - Haagse Beemden
|
|
5
|
Princenhage - Heuvel - Amphia Ziekenhuis Langendijk - Centrum - Centraal Station - Heusdenhout
|
|
6
|
Breda (Centraal Station - Centrum - Ruitersbos) - Galder - Meersel-Dreef (B)
|
|
7
|
Heusdenhout - Brabantpark - Centraal Station - Centrum - Valkeniersplein - IJpelaar - Nieuw Wolfslaar
|
|
8
|
Centraal Station - NHTV
|
Schoolbus
|
9
|
Centraal Station - Hogeschoollaan - Amphia Ziekenhuis Molengracht → Loevesteinstraat
|
Schoolbus
|
11
|
Breda (Centraal Station - Amphia Ziekenhuis Molengracht) - Bavel
|
|
Stadsdienst Roosendaal
|
1
|
Tolberg West - Centrum - Station - Kortendijk
|
|
2
|
Langdonk - Station - Centrum - Tolberg Oost
|
|
3
|
Kortendijk - Station - Centrum - Kroeven
|
|
4
|
Station → Borchwerf Noord → Station
|
|
Stadsdienst Bergen op Zoom
|
22
|
Station - Warande - Ziekenhuis
|
|
23
|
Station - Centrum - Meilust - Noordgeest
|
|
25
|
Station - Centrum - Bergse Plaat
|
|
Streekbus
|
103
|
Willemstad - Oudemolen - Fijnaart - Oud Gastel - Roosendaal
|
|
104
|
Bergen op Zoom - Hoogerheide - Huijbergen - Wouwse Plantage - Wouw - Roosendaal
|
|
105
|
Bergen op Zoom - Hoogerheide - Ossendrecht - Putte - Putte (B)
|
|
110
|
(Dinteloord →) Steenbergen - Halsteren - Bergen op Zoom
|
Spitslijn
|
111
|
Bergen op Zoom - Halsteren - Lepelstraat - Steenbergen - Dinteloord - Stampersgat - Oud-Gastel - Roosendaal
|
|
112
|
Roosendaal - Wouw - Heerle - Bergen op Zoom
|
|
115
|
Breda - Effen - Rijsbergen - Zundert (- Wernhout)
|
|
117
|
Breda - Terheijden - Wagenberg - Langeweg - Zevenbergen - Klundert - Fijnaart
|
|
119
|
Breda - Prinsenbeek - Zevenbergen
|
|
120
|
Werkendam - Sleeuwijk - Gorinchem
|
|
121
|
's-Hertogenbosch - Wijk en Aalburg - Veen - Andel - Giessen - Rijswijk - Woudrichem - Sleeuwijk - Gorinchem
|
|
122
|
Breda - Terheijden - Wagenberg - Hooge Zwaluwe - Lage Zwaluwe
|
|
123
|
Breda - Wagenberg - Made - Geertruidenberg - Raamsdonksveer
|
|
132
|
Breda - Ulvenhout - Chaam (- Ulicoten) - Baarle Nassau - Alphen - Riel - Goirle - Tilburg
|
|
620
|
Werkendam - Dordrecht
|
|
Buurtbus
|
200
|
Dinteloord - Heijningen - Fijnaart
|
|
210
|
Klundert - Noordhoek - Standdaarbuiten - Oudenbosch
|
|
211
|
Nispen - Roosendaal - Zegge - Bosschenhoofd - Oudenbosch
|
|
213
|
Oud Gastel - Kruisland - Blauwe Sluis - Steenbergen - Welberg - Moerstraten - Heerle - Wouw
|
|
214
|
Anna Jacobapolder - Sint-Philipsland - Nieuw-Vossemeer - De Heen - Steenbergen
|
|
215
|
Etten-Leur: Grauwe Polder - Centrum - Station - De Keen
|
|
216
|
Prinsenbeek - Etten-Leur
|
|
218
|
Langeweg - Zevenbergschenhoek - Lage Zwaluwe - Moerdijk - Zevenbergen
|
|
219
|
Zevenbergen - Etten-Leur
|
|
220
|
Klein Zundert - Zundert - Wernhout - Achtmaal - Schijf - Roosendaal
|
|
221
|
Almkerk - Giessen - Rijswijk - Woudrichem - Oudendijk - Sleeuwijk - Nieuwendijk - Almkerk
|
|
222
|
Terheijden - Wagenberg - Made - Oosterhout
|
|
223
|
Almkerk - Babyloniënbroek - Eethen - Drongelen - Waalwijk
|
|
224
|
Drimmelen - Made - Den Hout - Oosterhout
|
|
225
|
Zundert - Rijsbergen - Etten-Leur
|
|
226
|
Oosterhout: Buurstede - Zuiderhout - Ziekenhuis - Busstation - Centrum - Buurstede
|
|
227
|
Hank - Dussen - Meeuwen - Eethen - Genderen - Wijk en Aalburg - Heesbeen - Doeveren - Waalwijk
|
|
228
|
Almkerk - Dussen - Meeuwen - Eethen - Genderen - Wijk en Aalburg
|
|
229
|
Almkerk - Dussen - Hank - Raamsdonksveer
|
|
233
|
Waalwijk - Drunen - Elshout - Oud-Heusden - Wijk en Aalburg
|
|
234
|
Raamsdonksveer - Raamsdonk - Waspik - Sprang-Capelle - Waalwijk
|
|
Volans
|
310
|
Rotterdam - Numansdorp - Dinteloord - Steenbergen - Halsteren - Bergen op Zoom
|
|
311
|
Breda - Etten-Leur - Hoeven - Oudenbosch - Oud Gastel
|
|
312
|
Breda - Etten-Leur - Sint Willebrord - Sprundel - Rucphen - Roosendaal
|
|
316
|
Breda - Etten-Leur
|
|
325
|
Breda - Teteringen - Oosterhout
|
|
326
|
Breda - Teteringen - Oosterhout - Raamsdonksveer - Geertruidenberg
|
|
327
|
Breda - Teteringen - Oosterhout - Dongen - Tilburg
|
|
328
|
Oosterhout - Dongen - Tilburg
|
|
Brabantliner
|
400
|
Oosterhout - Raamnsdonksveer - Hank - Nieuwendijk - Sleeuwijk - Vianen - Utrecht
|
|
401
|
Breda - Hank - Nieuwendijk - Sleeuwijk - Vianen - Utrecht
|
|
402
|
Breda - Hank - Nieuwendijk - Sleeuwijk - Gorinchem
|
|
Schoolbus
|
610
|
Klundert - Noordhoek - Standdaarbuiten - Oudenbosch
|
|
611
|
Oud Gastel → Oudenbosch → Hoeven → Etten-Leur → Breda
|
|
612
|
Rucphen → Sprundel → St Willibrord → Etten-Leur → Breda
|
|
614
|
Anna Jacobapolder - Sint-Philipsland - Nieuw-Vossemeer - De Heen - Steenbergen
|
|
615
|
Zundert - Wernhout - Rijsbergen - Effen - Breda
|
|
616
|
Etten-Leur → Breda
|
|
617
|
Willemstad → Oudemolen → Fijnaart → Klundert → Langeweg → Wagenberg → Terheijden → Breda
|
|
618
|
Moerdijk → Zevenbergsehoek → Wagenberg → Terheijden → Breda
|
|
619
|
Klundert → Zevenbergen → Prinsenbeek → Breda
|
|
621
|
's-Hertogenbosch - Wijk en Aalburg - Veen - Andel - Giessen - Rijswijk - Woudrichem - Sleeuwijk - Werkendam
|
|
622
|
Lage Zwaluwe → Hooge Zwaluwe → Wagenberg → Terheijden → Breda
|
|
623
|
Made → Wagenberg → Terheijden → Breda
|
|
625
|
Oosterhout → Breda
|
|
626
|
Sleeuwijk → Nieuwendijk → Hank → Raamsdonkveer → Oosterhout → Breda
|
|
627
|
Dongen → Breda
|
|
628
|
Hank - Dussen - Meeuwen - Eethen - Genderen - Wijk en Aalburg - 's-Hertogenbosch
|
|
629
|
Oosterhout - Oosteind - Dongen - Tilburg
|
|
633
|
Wijk en Aalburg - Oud Heusden - Elshout - Drunen - Waalwijk
|
|
634
|
Raamsdonksveer - Raamsdonk - Waspik - Sprang-Capelle - Waalwijk
|
|
670
|
Wagenberg - Made - Geertruidenberg - Raamsdonksveer - Andel Prinsentuin College
|
|
671
|
Oosterhout - Raamsdonksveer - Nieuwendijk - Andel Prinsentuin College
|
|
672
|
Dongen - Oosteind - Andel Prinsentuin College
|
|
673
|
Dongen - 's-Gravenmoer - Waspik - Raamsdonk - Raamsdonksveer - Andel Prinsentuin College
|
|
674
|
Loon op Zand - Kaatsheuvel - Waalwijk - Wijk en Aalburg - Andel Prinsentuin College
|
|
675
|
Vlijmen - Nieuwkuijk - Drunen - Elshout - Wijk en Aalburg - Andel Prinsentuin College
|
|
676
|
Hank - Dussen - Meeuwen - Eethen - Genderen - Wijk en Aalburg - Andel Prinsentuin College
|
|
Nachtbus
|
850
|
Breda → Liesbos → Etten-Leur
|
|
851
|
Breda → Prinsenbeek → Etten-Leur
|
|
852
|
Breda → Terheijden → Wagenberg → Made
|
|
853
|
Breda: Centrum → Haagse Beemden
|
|
854
|
Breda - Teteringen - Oosterhout - Dongen - Tilburg
|
|
855
|
Breda - Effen - Rijsbergen - Zundert
|
|