Lijn 436
Concessiekaart - Concessietabel - OV-autoriteiten - Vervoerders - Huisstijlen - Naslagwerk - Grensoverschrijdend OV - Tijdelijke lijnen - Voormalige ov-lijnen in NL - Treinstations - Busstations - Bus- & tramhaltes - Metrostations - Sneltramhaltes - Buurtbussen - Snelbussen - Nachtbussen - Treinseries Nederland - Treinseries België - Dienstregelingen - Dienstregeling naar jaar - Winterdienstregeling - Deelfietssystemen - Vragen? OV Vraagbaak
Zoek alle lijnen op de wiki op lijnnummer - Lijnoverzichten met huidige Nederlandse lijnen: 0-4 | 5-9 | 10-19 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60-69 | 70-79 | 80-89 | 90-99 | 100-149 | 150-199 | 200-249 | 250-299 | 300-349 | 350-399 | 400-449 | 450-499 | 500-549 | 550-599 | 600-649 | 650-699 | 700-749 | 750-799 | 800-899 | 900-999 | 1000+ | ABC
|
426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 ↔ 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 |
Nederlandse lijnen 436: Bus-, tram-, metro- en veerlijnen in Nederland (ook grensoverschrijdende lijnen).
Belgische en Duitse lijnen 436: Bus-, tram-, metro- en veerlijnen in België en Duitsland die een artikel op deze wiki hebben.
De tabellen met voormalige lijnen zijn niet compleet.
Inhoud
Klik op de pijltjes om te sorteren op route, lijnsoort (formule), vervoerder of concessie.
Huidige lijnen
Nederland
Route | Vervoerder | Concessie(s) | ||
---|---|---|---|---|
436 | Rotterdam Zuidplein - Numansdorp A29 - Oude-Tonge - Middelharnis - Dirksland - Melissant - Stellendam (- Goedereede - Ouddorp) | Streekbus (R-net)
|
(Next i.o.v.) Connexxion | Hoeksche Waard - Goeree-Overflakkee |
België
Route | Vervoerder | Bassin/Regio | ||
---|---|---|---|---|
436 | Brecht - Wuustwezel - Loenhout | Streekbus |
De Lijn | Antwerpen |
436 | Gent Sint-Pieters - Ledeberg - Merelbeke | Streekbus |
(Ferry Cars i.o.v.) De Lijn | Gent |
Duitsland
Voormalige lijnen
Nederland
Route | Vervoerder | Periode | |||
---|---|---|---|---|---|
436 | Venray Station - Oirlo | Belbus |
Arriva | concessie Limburg (2017-2031) | 11 december 2016 t/m 20 februari 2021 |
België
Route | Vervoerder | Periode | |||
---|---|---|---|---|---|
436 | Turnhout - Oud-Turnhout - Retie - Dessel - Mol | Schoolbus |
De Lijn | entiteit Antwerpen | 1 september 2012 t/m 31 augustus 2016 |
Duitsland
Route | Vervoerder | Periode | |||
---|---|---|---|---|---|
436 | Dortmund: Hörde - Schüren - Aplerbeck - Brackel - Hohenbuschei - Kurl - Husen | Stadsbus |
DSW21sub | verkeersverbond VRR | ... t/m 7 januari 2017 |