Lijn 73 Roermond Station - Weert Station
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 4 dec 2016 om 12:10
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 73 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Limburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Citea |
Rijdt sinds | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 72, 73, 74 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 73 rijdt van Roermond via Horn, Beegden, Heel, Panheel, Wessem, Thorn, Hunsel, Ell en Swartbroek naar Weert.
Route
Halte | ||
Roermond, Station | ||
Roermond, Wilhelminaplein | ||
Roermond, Wilhelminasingel | ||
Roermond, Hatenboer/De Weerd | ||
Horn, Dorpstraat | ||
Horn, Beegderweg | ||
Horn, Jachtmeesterlaan | ||
Horn, Sportparklaan | ||
Beegden, Scheperstraat | ||
Beegden, Centrum | ||
Beegden, Gaardweg | ||
Heel, Wilhelminaplein | ||
Heel, Daalzicht | ||
Heel, Panheelderweg | ||
Panheel, Heelderweg | ||
Wessem, Van Horneplein | ||
Wessem, Burgemeester Joostenlaan | ||
Wessem, Steenfabriek | ||
Thorn, Trippaardstraat | ||
Thorn, Centrum | ||
Thorn, Ittervoorterweg | ||
Thorn, Heerbaan | ||
Ittervoort, Kerk | ||
Ittervoort, Centrum | ||
Ittervoort, Violenstraat | ||
Hunsel, Kallestraat | ||
Hunsel, Beukenstraat | ||
Ell, De Fuus | ||
Ell, Niesstraat | ||
Swartbroek, Kerk | ||
Weert, Nedermaaslaan | ||
Weert, Limburglaan | ||
Weert, Ziekenhuis | ||
Weert, Emmasingel | ||
Weert, Station |
Geschiedenis
Op 11 december 2016 ging de nieuwe concessie Limburg van start. Lijn 73 bleef tussen Roermond en Weert rijden. Echter, vervielen de ritten via Neeritter en naar Weert Het College. Aan de andere kant werd de frequentie doordeweeks verhoogd naar 2x/uur om het wegvallen de lijnen 72 en 74 te compenseren.